Yer imleri

İmkansız Yaratıklar

Alternatif isimler:

İmkansız Yaratıklar, inanılmaz yaratıklar yaratabileceğiniz sıra dışı bir gerçek zamanlı stratejidir. Oyun PC veya dizüstü bilgisayarlarda oynanabilir. Oyun oldukça uzun zaman önce ortaya çıktığı için grafiklerin kalitesi şaşırtıcı olmayacak, ancak bu onu daha az ilgi çekici hale getirmiyor. Seslendirme başarılı.

İmkansız Yaratıklar'da balıkları, hayvanları, hatta kuşları ve sürüngenleri birleştirerek fantastik yaratıklar yaratma fırsatına sahip olacaksınız.

Oyunun amacı bir grup adanın kontrolünü ele geçirmektir. Bunun için kendiniz bir ordu yaratacaksınız.

Oyunun başındaki eğitim görevi, kontrolleri anlamanıza ve ne yapmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır.

İmkansız Yaratıklar oynarken yapılacak çok şey var:

  • Oyunun sizi götüreceği dünyayı keşfedin
  • Bölgelerin ve kaynakların kontrolü için mücadele
  • Ordunuz için yeni savaşçılar yaratın ve fırsat ortaya çıktığında onları geliştirin
  • Savaş alanında zaferler kazanın
  • Strateji ve taktiklerle denemeler
  • Diğer insanlarla çevrimiçi oynayın

Bunlar Impossible Creatures PC'de sizi bekleyen zorluklardan bazıları.

Oyunun çeşitli yerel kampanyaları var, ilginç bir konusu var, her biri farklı türde zorluklarla karşılaşacağınız 10'dan fazla bölümden oluşuyor.

Geçiş sırasında çok sayıda düşman sizi bekliyor. Onları yenmek zor olabilir. Benzersiz yaratıklar yaratma fırsatını kullanın, böylece sayısal olarak üstün bir düşmanla bile başa çıkabilirsiniz.

Toplamda oyunda 50'den fazla yaratık mevcut, savaşçılarınıza hangi özellikleri vereceğinizi seçin ve ordunuz için yeni yaratıklar yaratın.

Ordular gerçek zamanlı olarak savaşır. İmkansız Yaratıklar'da kazanmak için sadece geniş bir kadroya sahip olmanız değil, aynı zamanda savaşçılarınıza zamanında komutlar verebilmeniz de gerekir. Basit taktikler çoğu zaman en iyi seçenek değildir; becerikli olmaya çalışın ve savaşlar sırasında araziyi kullanın.

Impossible Creatures'ı uzun süre oynayabilir ve bıkmayacaksınız. Binlerce olası yaratık kombinasyonu sayesinde her oyun benzersiz olabilir.

Yaratıcı olmak isteyen oyuncular için geliştiriciler oyunu kullanışlı bir seviye düzenleyiciyle donattı, böylece herkes kendi senaryosunu oluşturup diğer oyuncularla paylaşabilir.

Impossible Creatures'ı arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz; oyunda çevrimiçi olarak toplamda en fazla 6 kişi bulunabilir.

İnanılmaz ordular yaratın ve onları gerçek rakiplere karşı kullanın.

Oynamaya başlamak için öncelikle Impossible Creatures'ı bilgisayarınıza indirip yüklemelisiniz. Veri bağlantısı yalnızca çok oyunculu oyun için gereklidir. Yerel görevler çevrimdışı olarak kullanılabilir.

İmkansız Yaratıklar ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Oyunu Steam portalından veya geliştiricilerin resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

İnanılmaz bir ordu oluşturmak, hikaye kampanyasını kazanmak ve arkadaşlarınızla çevrimiçi savaşmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more