Yer imleri

IMVU

Alternatif isimler: IMVU

konuşmak isteyebilirsiniz çok canlı ve sık sık yeni insanlarla tanışmak için düzenlenmiş, ama oyun sadece IMVU içindir. Bu proje zaten Dünya üzerinde insanların daha seksen milyon katıldı ve aktif olarak katılmaya etti. & Nbsp; Orada oyun ve ikamet üzerinde herhangi bir kısıtlama katılmak. Eğer bir biçimde 3 muazzam bir küçük karşılamak için oda ve konuşma açar Sadece önünde hayal D . O da zaten yeni insanlarla tanışmak onun sayesinde seviyor ve karakter tercih vermek mümkün istemediğini oyunda katılımcıların her. Ve o zaman çevrimiçi kendi ruh eşini karşılamak mümkün olacak oyun IMVU olduğunu olasılığı yoktur. Ve sadece bu yüzden acı zorunda kalmazsınız sıkılmış! Gün veya akşam sırasında giriş yapmadın zaman, bu oyunda konuşmak ve iyi vakit var edebilmek için kimse ile bulabilirsiniz. Bu programda özel bir dükkanı vardır. Burada, malları görmek için sadece burada o anlar yapabilirsiniz ancak geçiş izni sonra. Biz ondan fazla milyondan sahiptir ve sürekli olarak oyunda diğer katılımcılar tarafından kullanılan ürünün tür hakkında biraz anlatacağım bu projeye ilgi uyandırmak amacıyla. Bir kabartan umudu olsa da, değil mi?

Zaten başka oyun online kayıt olarak, olması gerekir gerçeği hakkında söylendi. Oyun IMVU kayıt başarıyla başlatmak için gereklidir. Projenin uygulanması Facebook, Tweeter, Google veya diğer benzeri sosyal ağların biriyle kayıtlı olması izin verilir.

& nbsp; Ancak, daha önce bu sosyal hizmetlerin birden fazla tescil edilmemiş ise. ağlar veya kayıt formunda verileri belirtmek gerekir bu oyunda hesabınızı bağlamak istemiyorum. & Nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Başlıklı ve laquo linke tıklayın kayıt başlatmak için seçin senin avatar & raquo;.

Ve sonra gözlerinizin önünde projeyi kaydetmek ve IMVU oynamaya devam etmek, kendi hesabınızı kurmak için olsun hangi aracılığıyla bir form ile bir sayfa görünüyor. Başlangıçta, gelecekteki kahraman görünüm için tercih vermek gerekecektir. Dikkatinizi bir sistem farklı şekillerde, erkek ve dişi sağlanır. Bir güzel görünümü, tercih vermek ve bunun üzerine tıklayın kutusunu işaretleyin. İsterseniz Oyun sırasında, bu mağazayı ziyaret kullanarak karakterin resmini değiştirebilirsiniz.

hat & laquo ise, seçin avatar adı & raquo; Eğer oyuncu tanımak hangi tarafından oyun takma ad dahil etmek gerekir.

sizinle altında çizgiler ile gelip ve bu oyun için özel olarak geldi gizli kod yazmak gerekir. Ve sonraki satırda, yazım onaylamak için, çoğaltmak. Bu hesabınızın kesmek ne olabilir dert zararsız oyun IMVU oynamak değil için gereklidir. Kod numaraları ve sembolleri hem kullanır.

sonraki satır e-posta yazmak, kullandığınız. Ve sonra doğum tarihinizi seçin.

görüntü üzerinde gösterilir nokta sembolleri aşağıdaki kaydı, bir kişinin değil, bir robot olduğunu onaylamak için; oyun haber almak istiyorsanız kutuyu işaretleyin ve laquo üzerinde ve tıklayın; IMVU Hesap & raquo oluşturma; oyunun kuralları ile kabul .

PC'nizde oyun istemcisi koyun ve ücretsiz IMVU oynamaya başlayın.

nbsp

nbsp; ,

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more