Yer imleri

Sonsuz Lagrange

Alternatif isimler:

Infinite Lagrange, inanılmaz olasılıklara sahip bir uzay stratejisidir. Oyun başlangıçta PC için piyasaya sürüldü, ancak daha sonra geliştiriciler oyunu mobil cihazlar için uyarladı. Son zamanlarda pek çok kaliteli proje taşınabilir formatta yeni bir hayata geçiyor. Grafikler güzel, mekan gerçekçi görünüyor ancak oyundan keyif alabilmek için oldukça güçlü bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Seslendirmeler profesyoneller tarafından yapılmış, müzikler hoş ve oyunun atmosferine tamamen uygun.

Infinite Lagrange oynamak ilginç, hikaye güzel.

İnsanlık, Lagrangian ağı adı verilen dev bir ulaşım sistemi inşa ederek Samanyolu'nun üçte birinde ustalaştı. Birçok savaşan taraf, kendilerini zenginleştirmek için bu ağın kontrolünü ele geçirmeye çalışıyor.

Savaşa katılan gruplardan birini liderliğiniz altında alacaksınız.

Oyuna başlamadan önce küçük bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Arayüz, dokunmatik ekranlara iyi bir şekilde uyarlanmıştır, bu nedenle kontrollerde ustalaşmak kolay olacaktır.

Oyun sırasında tamamlamanız gereken birçok tehlikeli görev var:

  • Farklı türde gemilerden oluşan kendi uzay filonuzu oluşturun
  • Geliştirmeniz gereken kaynaklar için yakındaki gezegenleri keşfedin
  • Daha fazla kaynak ve yaşanabilir gezegen bulmak için derin bir uzay yolculuğuna çıkın
  • Karşılaştığınız düşmanlarla savaşa katılın ve onları yenin
  • Galaksideki en güçlü silahlarla daha gelişmiş gemiler inşa etmek için teknoloji geliştirin

Bu, görevlerin kısaltılmış bir listesidir. Aslında, oyun olanakları çok daha geniştir.

Başlangıçta sadece birkaç geminiz ve küçük bir yerleşim yeriniz olacak. Bunu uzayın tüm sektörünü kapsayan devasa bir imparatorluğa dönüştürmek çok çaba gerektiriyor. Uzayın derinliklerine inmeden gerekli kaynakları bulmaya çalışın, aksi takdirde daha güçlü düşmanlar üssünüzün nerede olduğunu çabucak anlayacak ve onu yok edecek veya yapmaya çalışacaktır. İlk görev, savunmayı güçlendirmek ve uzun mesafeli seyahatler için yeterince büyük bir filo inşa etmektir. Uzayın keşfedilmemiş kısımları en ilginç olanıdır, en değerli kaynakları ve nadir eserleri burada bulabilirsiniz, ancak tehlike de artmaktadır.

Uzayda yalnız kalmayacaksınız. Oyunda başka birçok oyuncu var, bazılarıyla arkadaş olabilirsin ve biriyle tartışmaya başlayacaksın. Birlikte ittifaklar kurun ve yıldız sistemlerini fethedin veya PvP modunda kendi aranızda savaşın.

Yerleşik sohbeti kullanarak müttefiklerle iletişim kurabilirsiniz.

Günlük giriş size ödüller getirecek ve bir gün bile kaçırmazsanız daha da değerli ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun içi mağaza, güçlendiriciler, nadir kaynaklar ve diğer öğeleri günlük olarak günceller. Ödeme, oyun para birimi veya gerçek para olarak kabul edilir. Para harcayıp harcamayacağınıza siz karar verirsiniz, onsuz da oynayabilirsiniz.

Oynamak için istikrarlı bir internet bağlantısı gereklidir.

Android'de

Infinite Lagrange'ı bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hemen oynamaya başlayın ve kendi uzay filonuzu yöneterek Samanyolu'nu fethedin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more