Yer imleri

Sonsuzluk Klanı

Alternatif isimler:

Infinity Clan, RPG öğeleri içeren mobil platformlar için bir öğe füzyon oyunudur. Burada karikatür tarzında parlak, güzel grafikler göreceksiniz. Oyun dünyası iyi seslendirildi ve müzik her oyuncuyu neşelendirebilir!

Infinity Clan oynamadan önce kontrol edeceğiniz bir karakter yaratın. Bir avatar seçin ve bir isim düşünün.

Bunun ardından küçük bir eğitimden geçmeniz gerekecek ve doğrudan oyuna ilerleyebilirsiniz.

En başta, minimum miktarda kaynağa ve küçük bir yerleşime sahip olacaksınız. Ancak zamanla bunu değiştirebilecek ve sahip olduklarınızı önemli ölçüde genişletebileceksiniz.

  • Kendi kaleni inşa et
  • Yenilmez bir ordu yaratın
  • Yakındaki arazileri ele geçirin ve yerleşiminizi gerekli kaynaklarla sağlayın
  • Bir klan oluşturun veya mevcut bir klana katılın
  • Savaşçılarınızı güçlendirerek güçlendirin

Bu sizin için küçük bir yapılacaklar listesi. Tüm bu eylemler, oyunda başarıya ulaşmanızı sağlayacak ve şimdi her şeyden daha ayrıntılı olarak bahsedelim.

Herhangi bir oyunun başlangıcı kolay bir süreç değildir, geliştirme aşamasında olabildiğince hızlı bir şekilde daha yüksek seviyelere ilerlemek için düşmanlar topraklarınıza gelmeden önce çok şey yapmanız gerekir.

Her şeyden önce, kaynaklar ve yerleşimin genişletilmesi sorununu çözmeye çalışmak en iyisidir. İhtiyacınız olan her şeyin çıkarılmasını organize edin ve ardından şehrinizde gerekli binaları ve savunmaları inşa edin.

Ardından ordunu yükselt.

Oyundaki

Warriors, birimlerin ve yaratıkların birleştirilmesi prensibi ile geliştirilmektedir. Sonuç olarak, daha güçlü birimler elde edeceksiniz. Benzer şekilde, silahlar yaratılır ve geliştirilir. Şehir binaları aynı şekilde inşa edilir ve seviyelendirilir.

Kale tüm oyunu güçlendirmeniz ve korumanız gerekiyor. Bu amaçlar için güçlü kahramanlar kiralamanız ve seviyelerini zamanında yükseltmeyi unutmamanız gerekecek.

Dövüş sistemi karmaşık değil, sizden özel bir beceri gerekmiyor. Daha güçlü birimlere sahip olan ordu kazanır.

Oyun sırasında dünyanın her yerindeki oyuncularla iletişim kurma şansına sahip olacaksınız. Beğendiğiniz bir klanı bulun ve ona katılın. Geliştirme ve savaş gücünde diğer katılımcılara ayak uydurmaya çalışın. Zamanla, bir klana liderlik edebilir veya kendinizinkini yaratabilirsiniz. Ancak bunun için en iyi lider ve en güçlü savaşçı olmanız gerekiyor.

Oyun, günlük ziyaretler için ödüller sağlıyor, bu yüzden onu daha sık incelemek daha iyi.

Düzenli güncellemelerde daha fazla özellik kullanılabilir hale geliyor ve oyun dünyası sürekli genişliyor.

Oyun içi mağaza, mevcut ürün yelpazesini günlük olarak günceller. Promosyonlar ve sezonluk indirimler sıklıkla yapılır. Satın alımlar hem oyun parası hem de gerçek para için yapılabilir. Temel olarak bunlar çeşitli dekorasyonlar ancak oyunu sizin için biraz daha kolaylaştırabilecek öğeler de var. Özellikle de oynamaya yeni başlıyorsanız.

Bu sitedeki bağlantıyı takip ederseniz,

Infinity Clan'ı Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Şimdi oyunu yükleyin ve kahramanların fantastik dünyasında en iyi savaş ağası olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more