Yer imleri

Infinuum

Alternatif isimler: Infinuum
Çeşitli konumlardan -

Infinuum Online mükemmel grafikleri, karakterlerin çeşitliliği, çatışmaların özgün sistem ve büyük bir oyun dünyası & nbsp bir tarayıcı fantezi oyunudur.

oyun iki büyük güçlerin çatışma dayanmaktadır: olan nüfusu taraftarları mücadele ve yıldırım yanan topları kullanmayı tercih mücadele büyü, güçlü bir okul ile silah ve zırh savunma ve sihirli Elliari gücüne güveniyor teknolojik gelişmiş Kraftlanda. Seçin ne yakın - silah ya da büyü?

Infinuum size tarayıcısı üzerinden oynayabilir, ama tam bir oyun için düşük hızlı internet bağlantısına, bir istemci yüklemek için arzu edilir. Celeron 1 GHz, 512 MB RAM, sabit disk alanı, 100 Mb, Adobe Flash Player 10:; Aynı zamanda, online oyun & nbsp Infinuum aşağıdaki sistem gereksinimleri vardır.

oyun & nbsp oynamaya başlamak için, Infinuum online oyun Infinuum içinde kayıt gerektirir. Üye Ol & nbsp; Infinuum kaynak posta kutusu posta sağlar. ru. Aksi takdirde, iletişim kutusunda Infinuum kayıt tıklatın detayları kutusu adınızı ve parolanızı girin.

oyuna gidiyor, lokasyonlar arasında hareket, savaş prensiplerini öğrenmek deposunda ürünleri satın almak için kısa bir eğitim kursu geçecek.

Her ulus kendi özellikleri farklı, dört karakter sınıfları tarafından temsil edilmektedir. Kraftlandtsev ve elliari de Barbarları var Bronemaster - iyi savunma, ama onlar melee ortalama zekaya sahip. Assassin ve Assassin - hızlı saldırı avantajı var, ama çok savunmasızdır. Değişmekteydi için Ranger ve Mage sadece. Hepsi diğer sınıfların eşit yetenekli olduğu gibi Gunsmith ve Druid, herhangi bir savaşçıya değiştirebilirsiniz. Karakter Dağıtım özelliklerini değiştirmek için, onlar mevcut seviyesi sınıfına ve zırh etkisi bağlı olamaz.

Hemen savaşa acele anlam ifade etmiyor, bir acemi farklı becerileri elde etmek arzu edilir. Örneğin, yararlı meslek öğrenmek - gunsmith, eczacı veya simyacı. Mesleki gelişim daha da karakter güçlendirecektir. Almak için meslek özel görevi gerçekleştirmek gerekir. Ve genel olarak, geliştirmek ve yeni seviyeleri elde edebiliriz karakter yapmak için, size görevler çeşitli gerçekleştirmeniz gerekir: karavanlar korumak, yarışmaya katılmak, canavarları öldürmek. Bütün bu oyun dünyasının büyük toplu olur. Konumlar arasında taşımak için özel portallar vardır. Renkli yerlerde çeşitli herhangi birinde, bir kılıç dişli yeti dağ trol ya bir ejderha buluşuyor. Bu arada, ejderha avı tehlikeli bir şey olsa çok karlı.

ulaşılan seviyeyi 3 olması, iyiliği ibadet kült Klirikanov katılmadan, karakter geliştirme yolunu tercih ve küfürler ve kara büyü uygulayarak büyü ya da kült malefic şifa kullanmak mümkün olacak. Ve aslında, her iki durumda da, yeni özellikler ve yetenekler bir çok alırsınız. Seviye 5 sonra, oyunda size özel bir avantaj sağlayacaktır bir itibar Avcı goblinler alabilirsiniz.

Oldukça ilginç bir sistem kavgaları ile

Infinuum online oyun. Savaşlar bir tek-bir olarak yapılan ve birkaç oyuncuların katılımı ile yapılabilir. Tüm savaşlar özel bir alanda gerçekleşecek ve belirli eylemleri gerçekleştirmek için gerektirir. Combat bazlı açmak ve gerekli özel taktik gücü ve etkisi yönünü hesap vardır. Düşman sadece melee ile silahlı ise, pozisyon almak mantıklı, ama sen bir mesafeden ateş eğer, ileri ve saldırı taşımak için en iyisidir.

Yani, oynamak & nbsp; Infinuum online oyun Infinuum çok sayıda ve çeşitlilikte bunları sağlamak görevler çekici olanlar için önerilir.

Buna ek olarak, oyunu online oynamak Infinuum - yarışmalara katılmak klan oluşturmak, ya da sadece sohbet etmektir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more