Yer imleri

inkulinati

Alternatif isimler:

Inkulinati çok sıra dışı bir strateji oyunudur. Grafikler harika görünüyor, tüm karakterler eski parşömen üzerine çizilmiş. Bu, oyunu benzersiz kılan çok sıra dışı bir çözüm. Karakterler yüksek kalitede seslendirilmiştir, müzik Orta Çağ atmosferini yaratmaya yardımcı olur.

Inculinati, Orta Çağ'da yaşayan mürekkebi kullanarak el yazmalarının sayfalarında savaşan bir düellocu grubudur. Bu düellocu savaşçılardan biri olmalısın.

Oyunun tüm inceliklerini öğrenmek kolay olmayacak ancak geliştiriciler oyuna anlaşılır ama çok uzun olmayan bir eğitim vermeye özen göstermişler. Temel konularda uzmanlaştığınızda, Inkulinati oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun sırasında ihtiyacınız olacak:

  • Savaş alanı stratejilerini anlayın
  • Bu amaçla canlı mürekkep kullanarak düşmanları yenin
  • Ordunuz için yeni savaşçıların kilidini açın
  • PvP savaşlarında diğer oyuncularla savaşın

Benzeri olmayan bir oyun, içinde birçok eğlenceli durum ve destansı savaş bulacaksınız.

İlk başta,'nin tüm numaralarında ustalaşana kadar kolay olmayacak, ancak çözdükten sonra birçok zor ama keyifli zafer sizi bekliyor.

Ölüm'ün kendisi ve Dante Alighieri'nin de aralarında bulunduğu ünlü rakiplerle tanışacaksınız. Böyle olağanüstü kişilikleri yenmek, sizi gerçek bir Inkulinati ustası yapacaktır.

Oyun biraz satranca benziyor. Acele etmeye ve olabildiğince çabuk hareket etmeye gerek yok. Acele edip yanlış hamle yapmaktansa olası tüm seçenekleri göz önünde bulundurmak daha iyidir. Oyunun garip ve her zaman açık olmayan bir mantığı var. Çoğu durumda komedinin ortaya çıkmasına katkıda bulunan budur ve genellikle görünüşte umutsuz durumlardan bir çıkış yolu sunar. Bu karar genellikle çok garip çıkıyor.

Oyun sırasında kendi benzersiz karakterinizi yaratma fırsatı bulacaksınız. Kullanabileceğiniz sınıflardan herhangi biri olabilir. Her sınıfın kendi güçlü yönleri vardır. Savaşçılarının gücünü geri kazanabilen veya düşmanlarını zayıflatabilen bir rahibe veya birliklerine en iyi şekilde komuta etme yeteneğine sahip bir şövalye olabilir. Bunların hepsi sınıflar değil, başkaları da var, ancak çoğu başlangıçta mevcut değil ve size açılmadan önce belirli bir düzeyde beceri gerektirecek.

İnternet bağlantısı gerekli değil, birçok çevrimdışı oyunu bağlantının olmadığı bir yerden oynayabilirsiniz. Ancak bariz nedenlerden dolayı, kararlı bir İnternet bağlantısı olmadan PvP modunda diğer oyuncularla savaşlar mümkün değildir.

Oyun çok küçük çocuklar için uygun değil ama diğer herkes çok memnun kalacak. Her şey çok sıradışı görünüyor, tıpkı parşömen üzerindeki el yazmalarının canlanması gibi ve uygun ses tasarımı yalnızca etkiyi artırıyor. Strateji hayranı olmasanız bile, bu oyunu oynamayı denemek daha iyidir, büyük olasılıkla beğeneceksiniz.

Inkulinati PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacaktır. Oyunu Steam portalından veya geliştiricinin web sitesinden satın alabilirsiniz. Oyun benzersiz olmasına rağmen çok pahalı değil.

Oynamaya başlayın ve günümüzün en seçkin Inkulinati'si olun!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more