Yer imleri

Iris Çevrimiçi

Alternatif isimler: Iris Çevrimiçi

Iris Çevrimiçi & ndash; Bilimkurgu türlerinin bir karışımı olan Şık Çevrimiçi MMORPG oyunu. Bu Koreli oyun Mail ile Rusçaya çevrilmiştir. ru. Ücretsiz olarak kullanılabilir oyuncuların her zamanki fantastik anime atmosferi izleyici ile Online Oyun Iris online. Iris Online kayıt geri o çingene folklor hakkında bilgi almak için mümkün olacaktır Ortaçağ Avrupa götürecek, kentin mimarisini görmek ve antik kültürü tefekkür tadını çıkarın. Çingene efsane, melodiler, görkemli kaleleri ile duygulu şarkılar sarılmış bu gizemli dünyası, şövalye kamp ateşi vahşi yakalama hayal gücünüzü etrafında parlak, lüks mahkeme topları ve dans turnuvaları. Onun lezzet tarot kartları yapmak. Onlar bir oyun oynamak oldukça önemlidir. Herkesin damak tadınıza için bir şeyler verebilir Iris online oyun. Iris Çevrimiçi uzun sizi almayacağız oyunu kaydedin. Sadece e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekir. Kayıt tıklayarak, Kullanıcı, Lisans Sözleşmesi, kurallar ve cezalar koşullarını kabul. Sonra indirmek ve oyun istemcisi yüklemek. Iris Online Kayıt Şimdi git ve büyük renkli bir dünya sakini haline!

Karakterinizi oluştururken

, sen bir renk tanımlamak yüz ve saç seçin. Tematik alana bölünmüştür sen sirk başlamak online oyun Iris, oynayın. Burada uyum ve oyunu kontrol etmek öğrenmek zorunda. Ardından, ulaşım yönetimi oyunu anlamak için üç bağlar birinde bir yolculuk sunulacak. Oyun 100'den fazla türün tesadüfen, kızak bağlar.

Oyun Iris online üç yarış birinin bir seçenek sunar. Burada insanlar Feraly ve Elfler vardır. Biz kimin kim olduğunu anlayacaktır. İnsanlar ve laquo torunları; Yaşam & raquo Ağacı;. Onlar büyük güce sahip ve mages ve savaşçılar gibi olabilir. Savaşçıları arasında şövalyeler, gladyatör ve Komutan ve mageler arasında size sihirbazları ve rahipler bulabilirsiniz. Feraly & ndash; Bu, insan ve hayvan bir karışımıdır. Onlar büyü kullanmanıza gerek yoktur büyük bir güç ve çeviklik ile donatılmış. Olabilir Rangers (Gölge Hunter) ve Melee (Veteran, Berserker Warrior). Ve nihayet, elfler. Nasıl muhteşem, gizemli dünyasında onlarsız yapmak? Büyük akıl ile doğanın bu eşsiz güzellik veliler ve şaşırtıcı zarafet var. Mevcut sınıflar elfler & ndash; Bu şunu ve büyücüler. & Nbsp;

bütün tarot kartları toplamak eğer Iris online daha kolay ve daha ilginç olacaktır oynayın. 22 ana kartları ve 56 küçük kartlar vardır. Haritalar envanter artırmak için bir şans verecektir, karakterin görünümünü değiştirmek farklı benzersiz becerileri eklemek sağlayacak, yeraltında erişmek yardımcı olur. Oyun kartları, birçok farklı kombinasyonları vardır.

Ancak oyunu İris Sistemde kartları birikimi ile sınırlı değildir. Canavarlar av mağaralar ve zindanlarda, ziyaret, macera görevleri yerine getirmek, değerli ödüller ve deneyim olsun. Özel yetenek dağıtılan tecrübe, oyuncunun zapoluchaet beceri puan, birikimi ile.

Oyunu Iris Çevrimiçi & ndash oynadığı, biliyorum; Mağarayı ziyaret etmek anlamına gelir. Onlar, büyük tarot kartları gibi, oyun 22 olduğunu. Bazı belirli eylemleri veya kriterler girişi için uygun olması gerekmektedir. Örneğin, aşıkların mağarada kadın ve erkek karakterlerin sadece bir çift girebilirsiniz. Ve her ikisi de hayatta kalmak başardık, ya da çalıştırmayı tamamladıktan durur gerektirir. & Nbsp; & nbsp;

de savaş farklı alanlara erişilebilir olacaktır. PvP sistemi, puan, deneyim kazanmak ve para oynayabilirsiniz. Eğer benzersiz öğeleri ve gerekli öğeleri satın harcama Noktaları. Oyun mücadele birkaç modu vardır. Bu basit bir düello ve gögüs yakalama ve ekip savaşları olabilir. Örneğin, oyunda yer olacaktır. Muharebe ekibi stok var. Aynı ekip 15 oyuncuya kadar tahsil edilir. Zafer, hem tutarlılık ve her oyuncunun bağlı olacaktır.

Koreli şirket Eyasoft Iris Online oyun bu birinci sınıf MMORPG de onların el denemek karar herkese hitap edecek emin yaptı. Basit ve erişilebilir bir arayüz, teknik destek ve bilgi kullanılabilirlik sorunları önlemek için yardımcı olacaktır.

Başarılı sen oyunlar! & Nbsp;

 

Oyunu Iris Online kayıt