Yer imleri

Demir Denizciler

Alternatif isimler:

Iron Marines mobil cihazlar için çok alışılmadık bir biçimde oyun. İşte çevrimdışı oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Grafikler, karikatür tarzında mükemmel 3d. Seslendirme ve müzik seçimi konusunda profesyoneller görev aldı.

Projede çalışan Ironhide Games stüdyosu, strateji oyunları hayranları tarafından uzun süredir biliniyor. Bu geliştiriciler şimdiden kule savunma ve sıra tabanlı strateji türlerinde birçok şaheser yayınladı.

Oyun esnasında ciddi bir sınavla karşı karşıya kalacaksınız.

Son galaktik savaşı kazanmak kolay olmayacak. Farklı dünyalarda savaşmanız ve her seferinde kazanmak için her türlü çabayı göstermeniz gerekiyor.

  • Gerekli kaynakların çıkarılmasını sağlayın, bu güçlü bir ordu yaratacaktır
  • Üs çevresindeki alanı keşfedin, ancak dikkatli olun, düşmanlar düşündüğünüzden daha yakın olabilir
  • Daha ölümcül araçlar yapmak ve piyadeleri daha iyi silahlarla donatmak için yeni teknolojiler öğrenin
  • Düşman ordularına karşı savaşlar kazanın ve gezegenlerini fethedin

Bu çeşitli zorluklarla, Iron Marines oynarken sıkılmayacaksınız.

Başlamadan önce, size ipuçlarının yardımıyla kontrolün temellerinin öğretileceği öğretici görevi tamamlayın.

Oyunun ilk aşamalarında en önemli şey, üsse ihtiyacınız olan her şeyi sağlamaktır. Bundan hemen sonra, savaşçılarınızın savunmayı tutmasını kolaylaştırmak için savunma hatları kurmaya zaman ayırmalısınız.

Ardından, görevin amaçlarına göre hareket edin. Toplamda 23 görev var ve sonraki her biri bir öncekinden biraz daha zor olacak.

Savaşlar üç gezegende gerçekleşecek. Her yerde doğal koşullar, bitkiler ve düşmanlar olacak. Her seferinde doğru taktikleri bulmanız gerekir, aksi takdirde zaferi göremezsiniz. Ancak bu sadece oyuna çeşitlilik katar ve bu da oynamayı daha da ilginç hale getirir. Seviyeyi ilk kez geçmek işe yaramadıysa, farklı davranmaya çalışın.

Ordunuzdaki sıradan savaşçılara ek olarak, kahramanlar tüm düşman mangalarını yok etmek için tek başına savaşabilir. Bunlar, her biri bireysel yeteneklere ve dövüş stiline sahip benzersiz karakterlerdir. Hepsi ilk seviyeden itibaren mevcut değildir. En iyilerini kiralamak için bir takım şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Oyun, çok sayıda düşmanla savaşlarda geçirilen birçok akşamı garanti eder. Savaş alanında farklı taktikler kullanarak kampanyayı tekrar oynamak isteyebilirsiniz.

Oyun içi mağaza, ordunuza kahramanlar kiralamanıza, yararlı eserler, silahlar veya güçlendiriciler satın almanıza izin verecek. Oyun para birimi veya gerçek para ile satın alımlar için ödeme yapmak mümkündür. Geliştiriciler açgözlü değildir, bu nedenle hiçbir ücret ödemeden bile rahatça oynayabilirsiniz. Teşekkür etmek ve bunun gibi daha fazla projenin ortaya çıkmasını istiyorsanız, küçük bir miktar harcayın ve oyunu yaratan insanları destekleyin.

Bu sayfadaki bağlantıyı izleyerek veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek

Iron Marines'i Android'de ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

En iyi komutanın kim olduğunu tüm galaksiye göstermek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more