Yer imleri

Ishtvar Savaş Kardeşler

Alternatif isimler: Ishtvar Savaş Kardeşler

Oyun Ishtvar: Savaş Kardeşler ilk olarak 2007 yılında dünyaya tanıtıldı. Ve o zamandan beri hayranları çok sayıda alabilir. Dünyanın dört bir yanından gelen oyuncuların binlerce zaten ilk bakışta sıradan okuma alışılmadık tüm cazibesini takdir, RPG -Oyunlar. Bu tarayıcı tabanlı oyun, bu nedenle herhangi bir ek dosya veya programları indirmek ve yüklemek gerekmez.

diğer birçok çevrimiçi projelerde olduğu gibi, Ishtvar: Savaş Kardeşler kayıt oyun işlemini başlatmak için gerekli olacaktır. Tüm oyun arayüzü kayıt sürecinin tüm özellikleri ile başa çıkmak için, Rus kullanıcılar için uyarlanmış olduğundan zor değil.

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kayıt başladı To , sadece oyunun ön sayfasında yer alan karşılık gelen düğmeye tıklayabilirsiniz.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; olarak kayıt formu, sistemin ipuçları odaklanan sonra, sizi kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek sırayla tüm alanları doldurun ve karakterin görünümünü seçmek gerekir önünüzde ortaya Siz Ishtvar başlayabilir: Savaş Kardeşler oynarlar.

Herkes hesabınızla yardımı ile projeye giriş yapabilirsiniz Facebook ya da büyük ölçüde basitleştiren ve kayıt sürecini hızlandırır Vkontakte. Bu arada, kaydolmadan önce oyunu test etmenizi sağlamak amacıyla, bir savaş fonksiyon testi vardır.

Ishtvar: Savaş Brothers Online - tetikçi ve bir karışımı olan bir multiplayer oyunu, geleneksel RPG -Oyunlar. Önünüze birçok görevleri ve görevler bekler. Ve onun başlangıç ​​işi, kayıt hemen sonra olsun. Önemle onunla daha iyi oyunun tüm özelliklerini anlamak ve gelecekte sizi bekliyor hayal etmek mümkün olabilir, çünkü bunu almanızı öneririz.

Tahmin edebileceğiniz gibi,

, diğer şeyler arasında oyun kavgalar ve savaşlar bekliyoruz. Başarıyla Oyun Ishtvar oynayabilir böylece: Savaş Brothers, sen savaş mekaniğinin temel ilkeleri aşina olmalıdır. Sizin & laquo; kollar & raquo; Oyunda karakterleri oluşturduk. Eğer savaşları kazanmak yardımcı olmak için, düzeni ayrılık tüm mücadele erkekler hakkında dikkatlice düşünmek gerekir. Tüm eylemler büyüleri ve sihirli etkilerini güçlendirmek mümkün olacaktır. Ve bir noktada belirleyici bir rol oynayabilir sihirli oldu, ama aynı zamanda oyunun başarılı bir sonuç büyük bir kısmı sağ stratejisine tam bağlıdır.

Ishtvar In: Savaş Brothers ücretsiz aşağıdaki karakter sınıfları oynayabilirsiniz:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Farmer.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Hunter.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; bir gönüllü.

nbsp

bu online oyunda dünyanın her köşesinden gelen yaşıtları ile yeni arkadaşlar bir sürü bulabilirsiniz. Foto ve zaten kurulmuş klan katılabilir veya kendi yeni klan kurabilir isterseniz. Oyun sırasında sohbet aracılığıyla tüm diğer kullanıcılarla sohbet etmek mümkün olacak. Ve oyun şiddetli çatışmalar sonuçlarını hesaplamak sağlayacak özel bir hesap makinesi vardır.


 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more