Yer imleri

ada savaşı

Alternatif isimler:

Island War, Android telefonunuzda veya tabletinizde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Yüksek kaliteli 3d grafikler. Seslendirme profesyonelce yapılmış, müzikler eğlenceli ve sıkılmanıza izin vermeyecek.

Bu oyundaki büyülü dünya, güçlü sihirle uçsuz bucaksız okyanusta bulunan küçük adalara bölündü. Adaların her birinde, garnizonu olan bir kale ve sakinlerinin güvenliğini önemseyen bir hükümdar var. Her yerde kaynaklar ve bölge için savaşlar var.

Bu adalardan birini yöneteceksiniz.

  • Korumanıza dikkat edin
  • Güçlü bir ordu oluşturun
  • Savaşçıları daha ölümcül silahlarla donatacak teknolojileri öğrenin
  • Diğer adaları ele geçirin ve krallığınızı büyütün
  • Şehrin duvarlarını aşılmaz hale getirecek güçlü surlar inşa et

Island War oynamak için kalıcı bir internet bağlantısı gereklidir, ancak bu bir problem değildir.

Bu oyunda rakipleriniz dünyanın her yerinden gerçek oyuncular olacak. Onları yenmek yapay zekadan daha zor olacak. Oyundan önce küçük bir öğreticiyi atlamayın, böylece ne yapmanız gerektiğini hızlı bir şekilde anlayacaksınız.

Savaş alanında farklı taktikler kullanın ve ordu yapılandırmasını deneyin. Savaşın gerçekleşeceği arazide avantajlı konumlar seçin.

Dövüşçülerinizin parametrelerini, yeterince deneyim biriktirdikleri anda iyileştirin.

Kaynaklarınızı akıllıca kullanın, bir anda her şeye yetmeyeceksiniz. Doğru seçimi nasıl yapacağınızı bilin ve elde ettiğinizi şu anda en iyi sonucu verecek şeye harcayın.

En güçlü ve en kurnaz düşman bile üstün güçler tarafından yenilebilir. Diğer oyuncularla ittifaklar kurun, iletişim kurun ve ortak askeri baskınlar düzenleyin. Kendinizi fazla kaptırmayın, diğer ittifaklar size karşı savaşacak, belki de sizinkinden daha güçlü.

Oyuna düzenli ziyaretler cömert ödüller ve hediyeler getirecek. Bir gün bile kaçırmadan, daha sonra daha da değerli ödülleri talep edebilirsiniz.

Büyülü dünyanın ücra köşelerinde tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte seyahat ederek, takımınızı yeni dövüşçülerle yenileme fırsatına sahip olacaksınız. Bunlar sıradan savaşçılar veya deniz canavarları ve hatta ateş püskürten ejderhalar olabilir. Zorluk, onları yenmek gerektiği gerçeğinde yatıyor, kolay olmayacak.

Oyun içi mağazaya göz atın. Orada silahlar, kaynaklar veya nadir dövüşçüler satın alabilirsiniz. Ödeme için hem oyun içi para birimi hem de gerçek para kabul edilir. Para için alışveriş yapmanıza gerek yok, hepsi arzunuza bağlı. Küçük bir miktar harcayarak oyunu kendiniz için biraz daha kolaylaştıracaksınız. Bu özellikle başlangıçta yararlıdır. Mağazanın ürün yelpazesi günlük olarak güncellenmektedir. Bayram indirimlerini kaçırmayın.

Oyundaki güncellemeleri ara sıra kontrol edin, dövüşçüleriniz için yeni yerler, ilginç görevler ve yeni ekipmanlar getiriyorlar.

Ada Savaşı'nı Android'de ücretsiz olarak indirin, bu sayfadaki bağlantıyı takip etme fırsatınız var.

Sihirli dünyada bölge için savaşa katılmak için oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more