Yer imleri

ixion

Alternatif isimler:

Ixion uzay gerçek zamanlı stratejisi. Oyunda mükemmel kalitede grafikler görebilirsiniz. Müzik meditatiftir ve zamanla yormaz. Oyunun sesi güzel.

Dünya'nın başına bir felaket geldi ve kazadan önce hayatta kalmak için uzaya gönderilen yalnızca bir avuç insan kaldı.

Oyun süresince Dollos şirketi tarafından oluşturulan Tikkun uzay istasyonunun başkanı olacaksınız. Bu istasyon durağan değil, insanlık için yeni bir yuva arayışı içinde uzayın enginliğinde seyahat ediyor.

Seyahatiniz boyunca yapacak bir şeyiniz olacak:

  • Enerji tüketiminize dikkat edin
  • Kaynakları doğru şekilde tahsis edin
  • Döşeme bakımı

Bu temel görevleri tamamlayarak istasyonu çalışır durumda tutabileceksiniz. Bu listeden bir şey takip etmezseniz, telafisi olmayan bir felaket olur.

İstasyon mükemmel durumda değil yönetiminize ulaştı. Kırık kriyopodları onarın. Oyun ilerledikçe, altı konut sektörüne erişimi yeniden sağlamanız gerekecek, bu, her birine ek nüfus yerleştirmeyi mümkün kılacaktır. İnsanların ihtiyaç duydukları her şeyi aldıklarından emin olun, aksi takdirde olası bir isyana kadar size memnuniyetsizliklerini göstereceklerdir. Neyse ki istasyon, mürettebatın ruh halini kolayca öğrenebileceğiniz ve zamanında yanıt verebileceğiniz özel bir sistemle donatılmıştır.

Dollos Corporation'a ek olarak, diğer şirketler de benzer istasyonlar kurdu. Yolculuğunuz sırasında diğer hayatta kalan gruplarıyla karşılaşacaksınız. Bazıları ile ticari ilişkiler kurmak mümkün olacaktır. Başkaları size düşmanca davranabilir. Üçüncüsü şanssızdı ve başarısız oldu. Başlarına gelen talihsizliğin nedenlerini anlayın ve istasyonunuzda felaketi önlemek için kalan malzemeleri kullanın.

Ana değer kaynaklardır. Uzayı keşfetmek için sondalar gönderin. Mürettebat için yakıt, inşaat malzemeleri ve yiyecek bulmak için madencilik ve keşif gemileri inşa edin.

Gövde kaplamasına zarar verebilecek meteorlar ve kuyruklu yıldızlar gibi uzayın bariz tehlikelerine ek olarak, o kadar da bariz olmayan başka riskler de var. Tüm istasyon ekipmanı, sürekli olarak yeteneklerin eşiğinde çalışır. Bu nedenle jeneratör kazaları, kablo yangınlarından kaynaklanan yangınlar meydana gelebilir. Yaşam destek sistemlerinin ve hava temizlemenin başarısız olması da son derece tatsız. Bütün bunlar, liderliğiniz altındaki onarım ekipleriyle başa çıkmak zorunda kalacak.

Ixion oynamak hem zorlu hem de eğlenceli. Oyun bağımlılık yapıyor ve siz oynarken zaman uçup gidiyor.

Geliştiriciler projelerinden vazgeçmediler, yeni özellikler getiren ve zaten devasa olan alanın sınırlarını genişleten güncellemeler geliyor.

Ixion'u PC'de ücretsiz olarak indirmenin maalesef bir yolu yok. Ancak oyunu Steam pazarından veya resmi web sitesinden satın alabileceksiniz.

İnsanlığın yok olmasını durdurmak ve felaketten kurtulanlara uygun bir yuva bulmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more