Yer imleri

Jade Dynasty

Alternatif isimler: Jade Dynasty

Eğer & ndash; en iyi oryantal lezzet usta, antik tanrıların bilgelik karşı bir şey var ve maceracı kahraman geçmek için hazırız yok Jade Dynasty hoş geldiniz. Online oyun Jade Dynasty, diğer MMORPG arasındaki popülerliğini sağlama yenilikleri ve özellikleri takdir edeceklerdir.

Minimum sistem gereksinimleri:

1. İşletim sistemi & mdash; Windows & reg; ME, 2000, Windows 7, Vista x32,

2. İşlemci & mdash; Intel Pentium IV 1500 MHz,

3. Ekran kartı ve mdash; 64 MB

4. RAM & mdash; 1 GB

5. Gönderen & nbsp; boş sabit disk alanı 5 GB.

Peki, oyunu başlatmak için, kayıt sayfası Jade Dynasty standart bir form doldurmanız gerekir. Aynı adı taşıyan linke tıklayarak kendi resmi web sitesinde, bu yapabilirim, yapmanız gerekir:

& bull; Geçerli bir e-mail adresinizi girin;

& bull; şifre belirtin

& bull; oyunu ve forum bilecek altında adınızı İcat

& bull; Daha Jade Dynasty gerekli anlaşmaların şartlarını kabul sunuyor oyunda katılın oyunun kuralları ve mevcut cezalar hakkında bilgi almak için

& bull; Basın ve laquo; up & raquo;.

yüklemek ve böylece oyuna erişim elde kişisel bilgisayarda bir oyunu indir istemci tarafından takip edilmektedir. Jade Hanedanı, masaüstünde veya laquo uygun kısayol tuşuna basarak oynayabilirsiniz; Başlat & raquo;. Kullanıcı adı ve şifre - Adım Yeşim Hanedanı Kayıt belirtilen - İlk girdiğinizde oyun önerilen sunucu bir karar ve girmeniz gerekecek.

sonraki adım & ndash; Karakterinizi oluştururken. Yolda karar verdikten sonra, çok önemli bir seçim & mdash yürütmek zorunda kalacak; hizip. Toplam beş vardır:

1. Skysong (iyi şifacılar) & rarr; Korumayı artırmak yaralıları tedavi ve ölü diriltmek,

2. Jadeon (iyi Rangers) & rarr; ve & laquo; At & raquo; - Özellikle savunma savaşlarında bir mesafeden saldırı, fakat zayıf,

3. Vim (kötü tanklar) & rarr; ve güçlü bir saldırı ve savunma; Ne yazık ki, bu bir mesafeden grubu ve saldırı için geçerli değildir, bu yüzden düşmanın birikimi saldırmaya sadece kesinlikle gerekli;

4. Lupin (kötü paralı asker) & rarr; beceri saldıran çeşitli bir dizi var;

5. Modo (Necromancer ve kurtadam) & rarr; hiç kimse onların niyetlerini gerçeği biliyor olsa büyük olasılıkla onlar, kötülüğün güçlerine isnat edilebilir. Onlar rakipler dışında yaşam güçlü yaratıklar bir kavgaya dönüşme ve içecek edebiliyoruz.

oyunu Jade Dynasty Çevrimiçi diğer ücretsiz MMORPG ayırt aşağıdaki özelliklere sahiptir:

& bull; teşekkürler sınıfsız gelişimine, kendi benzersiz savaşçı oluşturabilir. Oyun Jade Dynasty Online & mdash bu özel oyun için büyük bir ölçüde sayesinde; zevk.

& bull; mevcut maceralar çeşitliliği: Efsanevi ve klan ve avcılık canavarlar ve hazineleri ve kvesty- seyahat, çalışma, tarihsel her türlü.

& bull; Jade Dynasty Online zindan önemli bir miktar.

& bull; Kolay navigasyon sistemi: araştırıyor özel bir yol gösterici artı & ndash var; otomatik olarak bu noktaya geçişi sağlayan doğru yerde kartında tıklayın.

& bull; kendi silah ve zırh (Kraft) oluşturabilirsiniz.

& bull; araçların çeşitli.

& bull; kesinlikle Jade Dynasty oynayacak alırsanız kendi hayvan daha ilginç ve kolay olacaktır. Bu hayvanların çoğu, vahşi alanlara veya başka bir yerde alabilirsiniz.

& bull; oyunculara kılıç ile inanılmaz balon uçuş sağlayan Jade Dynasty online oyun.

& bull; zırh, silah ve görünüm modernleştirme.

& bull; online Jade Dynasty tamamen sadece diğer oyuncular ile iletişim oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca, ittifaklar çok gelişmiş bir sistem var.

& bull; resmi bir evlenme, yine dernek tarafından, beceri ve romantik öğrenmek mümkün olacak.

saflık, kırılganlık nedeniyle antik Çin'in tarihi ile akrabalık Jade Hanedanı dünyasının inanılmaz güzelliği. Başından olacak sadece yalnız şövalye olarak, ama zamanla size en çekmek becerileri kazanacaktır. Tüm bunlardan sonra, ölümsüzlük sırlarını anlamak gerekir, ve sebat ile birlikte anlayışlı zarar değildir. İyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more