Yer imleri

Pürüzlü İttifak 3

Alternatif isimler:

Jagged Alliance 3 Strateji ve şehir kurma unsurları içeren RPG. Oyun, çok gerçekçi görünen mükemmel kalitede 3d grafiklere sahiptir. Seslendirme profesyonel oyuncular tarafından yapılmıştır. Müzik oyunun genel atmosferine uygun.

Oyun esnasında Grand Chien isimli bir ülkeye giriş yapacaksınız. Burası kaynaklar açısından zengin, ayrıca oradaki doğa olağanüstü güzel.

Bu ülkenin birçok iç sorunu var. Halkın hükümdarını seçtiği cumhurbaşkanı iz bırakmadan ortadan kayboldu ve bölgelerin çoğu Lejyon adı verilen militan gruplar tarafından kontrol ediliyor. Neyse ki Başkan'ın ailesi, Adonis Corporation ile bir anlaşma yaptı ve kaybolan hükümdarı bulmak için iz sürücü kiraladı.

Ülkenin kaderi size bağlı:

  • Her üyesi diğerlerinin becerilerini tamamlayacak bir ekip oluşturun
  • İnsanlarınızın görevler arasında dinlenebileceği rahat bir kamp kurun
  • Üssü genişletmek, eski ekipmanı yükseltmek ve yenisini satın almak için kullanılabilecek kaynaklara dikkat edin
  • Görevlere liderlik edin ve başarıya ulaşmak için farklı taktikler kullanın
  • Ekibin yapısını değiştirin ve savaşçıların seviyesini yükseltirken hangi becerilerin geliştirileceğini seçin

Jagged Alliance 3 oynamak ilginç olacak. Burada herkes seveceği aktiviteleri bulacaktır.

Öncelikle ana kampta vakit geçirmelisiniz. Orada ihtiyacınız olan her şeyi yaratmayı başarırsanız, halkınız rahat hissedecek, ayrıca ekipman ve silahlarda değişiklik yapmanıza izin verecektir.

Takımın yapısı oyun sırasında değişecektir. Daha zayıf savaşçıları daha güçlü olanlarla değiştirebileceksiniz. Yapabileceklerine dikkat edin. Doğru kadroyu toplayın ve savaşlar sırasında bir avantaja sahip olacaksınız.

Takımlar birkaç olabilir. Onları farklılaştırın ve her birini en uygun görevlere gönderin.

Kimin en uygun olduğu, savaşlar sırasında kullandığınız oyun tarzına ve taktiklere bağlıdır.

Kampanyanın ana hedeflerini tamamlarken, yararlı öğeler ve kaynaklar aramayı unutmayın.

Kazanmak arkadaşlarınızla daha kolay olacak. Onları oyuna davet edin ve işbirliği modunda kampanyayı tamamlayın. Bu mod, kararlı bir internet bağlantısı gerektirir. Ancak bu bir sorun değil, hemen hemen her yerde wifi ağları veya mobil operatörlerin kapsama alanı var.

Grand Chien halkıyla iletişim kurun ve isteklerini yerine getirin. Böylece daha fazla para ve deneyim kazanma fırsatına sahip olacaksınız. Tüm yerliler ana karaktere karşı arkadaş canlısı olmayacak, ancak bu normaldir, oyundaki herkesi kesinlikle memnun edemezsiniz. Kiminle arkadaş olacağın, kiminle görmezden geleceğin ve kiminle düşman olacağın konusunda bir seçim yapman gerekecek.

Jagged Alliance 3'ün PC'de ücretsiz olarak indirilmesi maalesef mümkün değil. Oyunu bu sitedeki veya Steam portalındaki bağlantıyı takip ederek satın alabilirsiniz. Oyun genellikle promosyonlarda ve indirimlerde indirimli bir fiyata satılır, biraz sabırla iyi bir indirimle satın alabileceksiniz.

Tropik cennette düzeni yeniden sağlamak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more