Yer imleri

Jail Savaşları

Alternatif isimler: Jail Savaşları

Oyun & nbsp; Jail Savaşları & ndash; ücretsiz tarayıcı MMORPG suç konularını dayalı. Asla hukukun mektubu kıran bir örnek vatandaş olmaktan yoruldum iseniz, bu azılı dolandırıcı sanal evren atılmak ve olma zamanı. Jail Başlangıç ​​ Wars nbsp; oyun, kendinizi saldırgan ve tehlikeli suçlular ile çevrili bulacaksınız. Ancak, haydutlar sakinleştirmek için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacağız yönetimini eğilerek değil, bir cezaevinde bir isyan yaşayabilir. Bütün zorluklara ve zorluklara geride bırakarak, olağanüstü bir kariyer suç temsilcisi olarak yüksek ve daha yüksek hareket edecektir. Yakında itibarını kazanmak için ve bu rolü çok rahat hissedeceksiniz, kendi türünün çevrelerinde yüceltilmiş edilecektir. Başarı, heyecan verici bir duygu deneyimi heyecan verici bir oyun için boş tohum, kandaki adrenalin düzeyini yükseltmek!

ceza topluluk herkes olabilir katılın. Oyun korunduğu için sistem gereksinimleri. Ayrıca sen gerekmez indir. Sadece bir hesap oluşturun. Aşağıdaki gibi Jail Wars kaydı:; Bir hesap oluşturun & raquo giriş olarak görev yapacak e-posta adresinizi girin, şifre resimdeki kodu yeniden yazmak ve düğme & laquo basın, düşünülmüş;. Kayıt kuralları ve projenin anlaşmayı kabul gerçeğine hazırlıklı olun. Sonra, karakter yaratma olacak. Cosa Nostra, kardeşlerim, Siyah kardeşleri ve askeri muhafızlar: Dört mevcut sendikalar tanımlamanız gerekir. Her sendika kendi birimi vardır. Seçiminizi yaptıktan sonra, karakterinizin adını not istenilen kat seçin ve sonra zevkinize (yüz, saç) ile bir görünüm yaratıyor.

oyun Jail boyunca Wars Online karakterinizi geliştirmek zorunda. En yüksek ve ndash ulaşana kadar düzeyleri ile güvenle hareket edeceğiz; 30. Sonraki her boyun eğdirme düzeyi ile üç puan ve tek noktadan parametreleri beceri tahakkuk. Bu durum, bundan başka ve ndash anlamına gelir; güçlü kahraman olur. Sadece seviye 15 sonra sendikaya bir tam teşekküllü üyesi olsun ve avantajları bir sürü olsun. Örneğin, ortak bir avluya giriş, sendikasyon Olay & laquo için dövmeler; cezaevinde & raquo Riot; ve çok daha fazlası.

Tabii ki, sendikaların her biri kendi özelikleri, ancak herhangi bir sendikaya üyelerine mevcuttur beceriler vardır. Aktif ve pasif içine genel beceriler bölün. Genel becerilerin üç şube kalkınma kendi yolunu seçme fırsatı verir. Beceri darbe mücadele öfke, açık yaralar, çalışması, cellat ve Fury bir dizi nüfuz hissederek, şube ve savaşçı güçlü eli bulunmaktadır. Bu dal en hasara yol amaçlanmıştır. Onun son gücü, dönüm noktası, zor bir hedef, başlatıcı, oryantasyon bozukluğu, survivor, taş duvar, güçlü gövde: Eğer yüksek bir defansif özelliklere sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki becerileri içeren bir koruma, dalı seçin. Peki, yetenek denen suç ortağı bir dalı yardımcı öğelerin verimli kullanılması amaçlanıyor. Bu dalın gelişmesi ile ilk yardım, talkativeness, bir zayıf nokta, zararsız, tasarruf, tıbbi, hassas hesaplama, sinsi bir numara gibi böyle becerileri erişilebilir olacaktır. Eğer oyun sırasında becerileri öğrenmek gibi daha açılacaktır. Bu arada, alanlarından biri olarak geliştirmek ve farklı en gerekli master olabilir.

oyun Jail PANDORA & ndash sahiptir serin cips biri; dövmeler. Bu onların varlığının haydutlar yetkililer tarafından ayırt edilir olduğunu. Bu nedenle, her zaman onların tür bulabilirsiniz. Eğer vücudunuzun bir sembolik süsler süslemek istediğinizde arada, seçim olacaktır. Dövmeler 1.000'den fazla türleri dikkatine sunulur!

da Jail Wars , sen silah büyük bir cephanelik kullanabilirsiniz bir el oynar. Arenada veya antrenör ya da diğer oyuncular ve sendikalar kendileri arasında devam eden savaşın her türlü geliyor olduğundan, iyi silah olmadan yapamaz. Pirinç eklemleri, bıçak, keskinleştirme, coplar, zincirler ve diğer iyi stok kadar. Oyun ve doping vardır. Bu ilk yardım kiti, artırır ve meraklıları içerir.

& nbsp;

Bu sendika çetesinin içinde oluşturma imkanı kayda değer olduğunu. Akıllı oyuncuların birlikte tam potansiyelini kullanarak, oyunu online Jail Wars oynamak için. Eğer inatçı bir yalnız adam göze alamaz sık gruplandırma alabilir unutmayın. Her ne kadar, ilke olarak, hiç kimse hiçbir şey yükümlü geldi. Karşıt sendikaları ile, eğlenceli sağlığa düşmanlık kendiniz oynayın seçmek için özgürlük daha fazla ayaklanmaları oluşturmak ve sonsuz nefret hücre Öfke tetikte cezaevi idaresi. Tüm beklentilerini karşılayacak edelim!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more