Yer imleri

Han Savaşları

Alternatif isimler: Han Savaşları

Khan Wars Online & ndash; Şirketin XS Softwa ücretsiz tarayıcı tabanlı çok oyunculu strateji oyunu. Sanal toprağa yaşayan farklı milletler arasında bir savaş kadar oyun temeli. Yapmanız Tüm bu ne, inşaat veya kaynak çıkarma, kendi devletini geliştirmek ve onun mücadele gücünü artırmak amacıyla yapılır olsun. Sonuçta, sadece güçlü düşmana saldırmak için, ve sonra baş döndürücü bir zafer keyfini korkmayacağım. Ama bu saldırıları kendilerini işlemekle olmadan siz mücadele içine çizilmiş olmayacak, anlamına gelmez. Oldukça sık saldırganlara karşı kendilerini savunmak için ve daha iyi gibi toplantılar için hazırlıklı olmak gerekir. Boşa etmeyin! Sağlam ordu oluşturun ve büyük bir savaşta yer almak!

ortalama parametrelerle Khan Wars yeterli bilgisayar çalmak için. Yani sistem gereksinimleri hakkında endişelenmenize gerek yok. Bir istek & ndash olsaydı; katılın. Mücadele Han Savaşları kayıt yardımcı olacaktır atmosfere atılmak. Hesap şöyle oluşturulur: oyunun adını, e-posta adresi ve şifre girdi. Varsayılan olarak, kullanıcı sözleşmesini kabul. Hazırlandı ve ndash olun; Şimdi fırtınalı bir hayat başlayacak!

& nbsp; Her şeyden önce, size Khan Wars oynamak istediğiniz ulus seçin. Turun sonuna değiştirmek imkansız olacaktır kadar, çünkü dikkatlice düşünün. Her ulus kendi özelliklerini, kendi özel birimi vardır ve katılarak, tam olarak bu milletin koymak o ikramiye, alacak. Japon; Araplar, Litvanyalılar, Gotlar, Rusça, Percy, Franklar, Bretonlar, Moğollar, Bizanslılar, Bolgartsy, Almanlar, & nbsp: Genellikle, bu ülkelerin 11 vardır. Bu çeşitlilik size en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

, sonsuz kırım ilave olarak, oyun içerir. Her oyuncu gelişimi ve mülklerinin gelişimi ile başa çıkmak için gereklidir. & Nbsp; Tüm binalar kendi kalesinin topraklarında inşa edilmektedir. Bir çiftlik, Altın madenleri, demir madenleri var ve kaynakların kendilerini sağlamak zorunda. Ayrıca mücadele birimleri eğitmek için nerede olmak Kışlası ve ahırların dikkat etmelisiniz. Koruyucu duvar Önbellek, Katedral, Kulesi, depolar ve ahırlar gibi önemli tesisler hakkında unutmayın. Marketler, meyhane, Hastaneler olmadan yapmayın. Ve tarım için gerçekten demirci, değirmen ve çeşitli atölye çalışmaları gerekir. Sadece tüm bu bina, sen güvende hissedebilirsiniz. Aslında, kale & ndash; Eviniz. Yani bunun kendileri için rahat bir ortam yaratmak! Bu arada, zamanla sizin kontrol altında kilitlerin sayısını artırabilirsiniz. Aksi halde, neden fethi gerekir? Ama bu durumda sınırlamalar vardır. Bir oyuncu daha on kilitleri aynı anda kural olabilir.

gibi kaynaklar, ekonomik altın, demir, ahşap, gıda aittir görmektedir. Tüm bunlar, farklı şekillerde elde edilmektedir. Ama böyle nüfus ve sadakat kaynaklar da vardır. Daha fazla kişi olsun, konut geliştirin. Bu birimleri tren ve binaların verimliliğini artırmak için kullanılır. Peki, ne zaman birçok sakinleri, kendi kaderine bunları bırakmamaya çalışın. Castle vymeryat sadakat sahibi kamu güveni. Kim saygı istemiyor! Bilge lider olun!

adlı dan & nbsp, görelim; hangi bizim asker oluşacaktır. Oyun Khan Wars oynamak için ordusu olmadan, sadece gerçekçi değildir. Yani asker şu tipe ayrılır: Okçular (Crossbowmen, Okçular, Kraliyet Okçular) At birliklerinin (hafif süvari, at okçular, izciler, ağır süvari), askerler (baltacı askerler grubu, topuz-taşıyıcısı, Kılıçlı, Pikenёr) ve kuşatma motorları (Taran Yürüyüş, Ballista, Mancınık). Her ulus & ndash için özel kuvvetler, de vardır; Kendi. Strateji oyun şövalyeler yaratılmasında kilit rol. Onlar ordu tarafından idare edilecek. Türkiye Şövalyeleri gelişiminde önemli bir rol oynar. Marshall, toprak sahibi, tüccar ve Spy: şövalyeler 4 sınıfları vardır. Her karakter tipi aktif ve pasif yetenekleri vardır. Knights orduların maharetli komuta ve çok sayıda misyonları başarılı bir şekilde uygulanması yoluyla kendi yetki kazanmak.

Oyun & nbsp; Han Savaşları herhangi bir kullanıcı boşta oturup izin değil. Sonuçta, o farklı görevleri bir sürü bırakmıştı. Askeri, ekonomik ve basit görevlerin uygulanması için hazır olun. Askeri savaşlar Sevgili fanlar, oyun Han Savaşları kayıt sizi bekliyor! Şimdi katılın ve onların boş doymuş harcamak.

nbsp;

nbsp;

 

Han Savaşları online kayıt