Yer imleri

Öldürme Katı 3

Alternatif isimler:

Killing Floor 3, tüyler ürpertici bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun PC'de mevcut. Grafikler kaliteli, güzel ve gerçekçi ancak karanlık ve bazen korkutucu. Seslendirme oldukça inandırıcı ve müzik oyunu daha da atmosferik hale getiriyor.

Bu oyunun olayları uzak gelecekte geçiyor. İnsanlık, Zed adı verilen canavar sürüleri yüzünden yok olmanın eşiğinde. Zedov, Horzine şirketi tarafından tüm dünyaya boyun eğdirmek amacıyla yaratıldı. Nightfall adlı bir isyancı grubunun parçası olarak eşitsiz bir mücadeleye girmek zorunda kalacaksınız.

Bu zaten bu evreni konu alan oyun serisinin üçüncü bölümü, ilk ikisi oldukça başarılıydı.

Görev son derece tehlikeli olduğundan ilk dakikalardan itibaren bir savaşçının becerisini göstermeniz gerekecek ancak endişelenmeyin, ipuçları sayesinde kontrolleri hızlı bir şekilde çözebileceksiniz.

Killing Floor 3'ü geçerken birçok farklı görevi tamamlamanız gerekecek:

  • Savaş operasyonlarını planlayın ve bunlara katılın
  • Görevi tamamlamak için düşman kalabalığını yok edin
  • Oyun sayesinde kendinizi içinde bulduğunuz dünyayla ilgili her şeyi öğrenin
  • Onları geliştirmenize olanak sağlayacak yeni güçlü silahlar ve teknolojiler bulun
  • Yeterince deneyim biriktirdikten sonra, ana karakterde ve diğer ekip üyelerinde hangi becerileri geliştireceğinizi seçin

Bu, Killing Floor 3 PC'de yapacağınız şeylerin basitleştirilmiş bir listesidir.

Görevler sırasında karşılaşacağınız düşmanlar çok güçlü ve çok sayıda. Onları yenmek için hızlı hareket etmeniz ve tüm ekip üyelerine zamanında komutlar vermeniz gerekecek.

Grubunuzda ana karaktere ek olarak beş dövüşçü daha olacak. Her biri için silah ve ekipman seçme şansınız var.

Başlangıçta her şey mevcut değildir; en güçlü silah türlerinin görevler sırasında bulunması gerekir. Ayrıca oyun tarzınıza en çok fayda sağlayacak becerileri geliştirerek takımınızın etkinliğini artırabilirsiniz.

Her oyuncu, oyunun ilginç olacağı ancak çok zor olmayacağı istenilen zorluk seviyesini seçebilecektir.

Killing Floor 3, birçok şok edici sahneye sahip oldukça karanlık bir oyundur, bu nedenle çok kolay etkilenebilen kişiler için uygun olmayabilir. Ancak grafikler güzel ve manzaralar büyüleyici görünüyor.

Killing Floor 3'ü arkadaşlarınızla işbirliği modunda oynayabilirsiniz ancak bunun için yüksek hızlı bir İnternet bağlantısı gerekir. Yerel kampanyayı tamamlamak için Killing Floor 3'ü indirip yüklemeniz yeterli.

Şu anda proje erken erişim aşamasındadır. Zaten gerçekleşmiş olabilecek yayınlanma zamanına gelindiğinde, daha da fazla fırsat ortaya çıkacak.

Killing Floor 3 ücretsiz indir, ne yazık ki işe yaramıyor. Geliştiricilerin resmi web sitesini ziyaret ederek veya sayfadaki bağlantıyı kullanarak oyunu Steam portalından satın alabilirsiniz. Bugün Killing Floor 3'ü oyun kütüphanenize indirimli olarak ekleme fırsatınız olup olmadığını kontrol edin.

Kötü Horzine şirketinin kana susamış canavar birliklerinin yardımıyla tüm dünyaya boyun eğdirmesine izin vermemek için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more