Yer imleri

Avalon Kralı

Alternatif isimler: Avalon Kralı Oyun, KoA, KVK
Avalon Kralı Oyunu - Yuvarlak Masa Şövalyeleri Anlatıldı

Kral Arthur ve şövalyelerinin efsanesinin bir sevgilisiyseniz, Android için Avalon Kralı'nın online strateji oyunu tam size göre. İşte Merlin, Morgana, Balthazar, Kral Arthur ve diğer karakterlerin hikayesi iç içe geçiyor.

Her şey yanan bir kale ve bir raporla kale kapılarına koşan bir süvari ile başlar. Morgan birlikleri şehri kuşattı, bundan sonra ne yapacağınıza karar vermelisiniz. Kalenin gerçek bir savunucusu olarak, sonuna kadar durmaya ve şehri tüm sakinleriyle savunmaya karar veriyorsunuz. Bu aşama oyun için eğitim. Bu nedenle, kışla inşa etmeniz ve asker tutmaya başlamanız istenir. Hareketlerinize paralel olarak, düşmanların çoğuyla başa çıkmanıza yardımcı olmak için kaleye takviyeler gelir. Direnmelisin, çünkü tüm müttefiklerin zaten düştü. Birlikleriniz savaşta çatışmak üzeredir, ancak birden Merlin ortaya çıkar, büyünün savaşın seyrini sizin lehinize kırmasına neden olur. Morgan birlikleri geri alınır. Hikayeniz burada başlıyor, Kral Avalon'un hikayesi.

Avalon'un bilgisayardaki kralı öncelikle stratejik bir oyundur, çoğu zaman kalenizin yapımı ve gelişimi ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Kale sizin kaleniz, gücünüzün kalesidir. Dengeli bir şekilde geliştirin ve yenilmez olacaksınız. Morgana ile ilk savaştan sonra, denekleriniz gelecekte kullanabileceğiniz ve yangın solunum koruyucunuzu büyütebileceğiniz bir ejderha yumurtasını korudular. Ama önce ilk şeyler.

İlk Bölüm

İlk olarak, şehrin restorasyonuna başlayacağız. Kale kalenin merkezidir ve siz ve vasileriniz için bir burçtur. Kale seviyesini ikinci seviyeye yükselt. Sonra ahır inşa etmek için teklif edilir. Süvari kiralamalarına izin verecekler. Onları inşa ediyoruz ve ilk at dekolmanının eğitimini veriyoruz. Biniciler hazırlanırken kalenin ötesine geçmeye ve etrafımızı saran canavarlara saldırmaya çalışacağız. Şimdilik en basit, ilk seviyeyi seçeceğiz ve ilk ekibimizi savaşa göndereceğiz. İlk ödülümüzü almak için attığımız ilk adımlar bunlar.

İkinci bölüm

Şimdi yumurtanıza bakalım. Ejderhanın mağarasına gidiyoruz ve ilk bölümü tamamlamak için bize verilen iksiri kullanıyoruz. Yumurta canlanıyor gibi görünüyor, renklerle dolu ve patlamak üzere gibi görünüyor. Ama bunun için başka bir iksire ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, şehrin restorasyonuna ve güç birikimine dönüyoruz. Gücü 3. seviyeye çıkarmak için duvarı 2. seviyeye yükseltmeniz gerekir. Çiftlik ve kereste fabrikası inşaatı için duvara doğru yola çıktık. Bunlar birliklerin temini ve istihdamı için temel madencilik tesisleridir. Bundan sonra, daha yüksek seviyedeki bir canavara saldırmaya çalışıyoruz. Çevredeki canavarların yok edilmesi için, kaynak ve eserlerin yanı sıra kahramanınızı pompalayacağınızı lütfen unutmayın. Bu önemlidir, çünkü canavar seviyesi ne kadar yüksekse ödül o kadar büyük olur. Sadece okçular için kulübeler yapmalı ve eğitimlerini yapmalıyız. Buna ek olarak, birliklerimiz için duvarın arkasında çadırlar inşa ediyoruz, orada bulunacaklar. Daha fazla çadır - daha fazla asker kiralayabiliriz. Bu arada, ikinci bölüm bitti ve gelecekteki ejderhamızla başa çıkabiliriz.

Üçüncü Bölüm

Çağrı çemberi ilk ejderhamızı çağırmayı mümkün kılacak ve ikinci bölümü tamamlamak için alınan iksir bu konuda yardımcı olacaktır. Yumurtamızda kullanıyoruz. Alevlenir ve ejderhanın ruhunun canlı olduğunu ve yeniden doğacağını anlamamızı sağlar. Üzerinde ateş topu ve voila kullanıyoruz, ejderha yeniden doğuyor ve size hizmet etmeye hazır! Hemen onun için bir isim buluyoruz, şimdi sadece ona cevap verecek. Morgana iktidarın uyanışını hissediyordu ve derhal saldırıya küçük bir birlik koptu. Savaşa hazır olun!

Hızlı bir şekilde kaleyi, duvarı geliştirin, bir üniversite inşa edin, savunma becerisini öğrenin ve ejderha seviyesini yükseltin. Seviyenin artmasıyla hem savunma hem de hücum bonusları aldığınızı lütfen unutmayın. Askerlerinize etki ediyorlar. Bunu yapar yapmaz, ejderha havaya uçar ve Moragna birliklerini ateşli bir nefesle yok eder.

Her şey, eğitiminiz tamamlandı ve kraliyet işlerini yapabilir, aşağıdaki bölümleri kendiniz gerçekleştirebilir ve zafer ve onur için savaşabilirsiniz!

Şehrinizde inşa edilmesi ve kademeli olarak geliştirilmesi gereken binalar:

  • baraki
  • ahırlar
  • çekim mesafesi
  • kuşatma atölyesi
  • Elçilik
  • demirci
  • Üniversite
  • ejderha mağarası
  • koruyucu duvar

King of Avalon'yi indirin - King of Avalon'u oynamak için düğmeye tıklayın, BlueStacks android emülatörünü indirdiğimiz siteye yönlendirileceğiz. Bununla beraber, Avalon Kralı'nı kurarak oyunun tadını çıkarıyoruz.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more