Yer imleri

Krallık Kahramanları 8

Alternatif isimler:

Kingdom Heroes 8, 90'ların klasik strateji oyununun ikinci sürümüdür. Son zamanlarda geliştiriciler oyuna sıklıkla yüksek çözünürlüklü dokular ekleyip buna yeni oyun diyorlar ancak bu durumda bu tamamen güncellenmiş bir oyun, değişiklikler kelimenin tam anlamıyla her şeyi etkiledi. Burada kaliteli 3D grafikler ve mükemmel seslendirme bulacaksınız. Oryantal tarzdaki müzik seçimi oyunu oldukça atmosferik kılıyor. Performans gereksinimleri düşüktür, dolayısıyla zayıf bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz.

Birçok oyun modundan en uygun olanı seçme şansına sahip olacaksınız. Başlamak için en iyi yer kampanya boyunca oynamaktır. Başlamadan önce, fazla zaman almayacak ve sizi daha sonraki oyunlara hazırlayacak kısa bir eğitimden geçin.

Konu, beklenmedik gelişmeler ve karakterlerin gerçekçi davranışlarıyla ilgi çekici.

Başarıya ulaşmak ve parçalanmış bir krallığı birleştirmek için birçok görevi tamamlamanız gerekiyor.

  • Devasa bir açık dünyayı keşfedin
  • Kontrolünüz altındaki şehirlerin savunmasını güçlendirin
  • Kaynak çıkarmayı ayarlama
  • Rakiplerinize karşı avantaj elde etmek için yeni teknolojileri keşfedin
  • Güçlü bir ordu oluşturun
  • Size meydan okuyan herkesle savaşın ve savaş alanında kazanın
  • Sadık müttefikler bulmak ve düşmanları birbirine düşürmek için diplomasiye katılın

Bu, bu oyunda sizi bekleyen şeylerin küçük bir listesi.

Oyun sırasında asıl göreviniz, krallığın tüm topraklarına barış getirme hedefiyle kontrol ettiğiniz bölgeyi genişletmektir.

Çoğu stratejide olduğu gibi, oyunun ilk aşamasında asıl zorluk, yerleşim yerlerinize ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak ve onları geliştirmek olacaktır.

Çevrenizdeki tüm bölgeleri hemen ele geçirmeye çalışmayın. Ordunuz büyüdükçe ve generalleriniz tecrübe kazandıkça yavaş yavaş hareket edin.

Generaller çok önemlidir, savaşlarda onları kaybetmemek için mümkün olan her şeyi yapın. Askeri liderlerinizin her biri benzersiz yeteneklere sahiptir ve deneyim kazandıkça gelişir. Savaş alanındaki iyi generaller, birliklerin sayısal üstünlüğü kadar kazanma şansını da artırır.

Birçok birlik türü vardır; çatışma sırasında ordunun bileşimi önemli olabilir.

Savaşlar çeşitli modlarda gerçekleşir:

  1. Ordularınızın savaş alanında düşman ordularıyla çatıştığı gerçek zamanlı
  2. Taktik, savaşların belli belirsiz satrancı anımsatan bir masa oyunundaki oyunlara benzediği

Her iki mod da kendi açılarından ilgi çekicidir ve savaşlar sırasında farklı taktik ve stratejiler kullanmanıza olanak tanır.

Dünya haritası rastgele oluşturulur, dolayısıyla oyunu zaten tamamlamış olsanız bile, tekrar oynadığınızda yine ilgi çekici olacaktır.

Kingdom Heroes 8'i oynamak için sürekli bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız yok. Çevrimdışı eğlenebilmeniz için tek yapmanız gereken oyun dosyalarını indirip yüklemek.

Kingdom Heroes 8'i PC'ye ücretsiz indirme, maalesef seçenek yok. Oyun Steam portalından veya geliştiricilerin web sitesini ziyaret ederek satın alınabilir.

Doğu temalı strateji oyunlarını seviyorsanız hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more