Yer imleri

krallık yapıcı

Alternatif isimler: Krallık Oluşturucu

Kingdom Maker, gerçek bir krallık yaratmak için basit bir strateji değildir

Kingdom Maker stratejisi Nisan 2022'de piyasaya sürüldü ve şimdiden bir hayran ordusu kazandı. Farklı türlerde birkaç efsanevi oyun yaratmayı başaran ünlü oyun stüdyosu Scopely'nin yaratıcıları. Artık onların eli sosyal bileşenli stratejilere uzanıyor. Bu, krallığınızdaki tüm etkinliklere doğrudan katılacağınız anlamına gelir. İnşa edin, savaşın, geliştirin, atayın, keşfedin. Her şey senin elinde, lordum!

Bir lordun veya leydinin yolu nerede başlar?

Takımınız yedi gündür küçük köylerine dönüyor. Ve şimdi dönüş anı geldi, ama kimse sizinle tanışmadı - sakinlerin bazıları kayboldu, bazıları öldürüldü. Görünüşe göre orkların sen yokken kemerleri tamamen açılmış. Bu nedenle, önünüzde hala savaşlar var, ancak bu daha sonra. Şimdi, oyuna devam etmek için formunuzu, bir lord veya leydi formunu seçin. Ve bilgi için hayatta kalanlarla iletişime geçin. Gerçekten de orklar yakınlara yerleşti ve sık sık baskın düzenledi. Geçen sefer neredeyse tüm sivilleri öldürüp götürdüler. Yakındaki bölgeleri temizlemeniz ve insanlarınızı korumanız gerekiyor. Geldiğiniz mangayı kullanarak onlara baskın yapın ve onları yok edin. Savaştan sonra, tacın kurtulduğu söylenecek ve taht odasında bir sandıkta sizi bekliyor. Sandığı açtıktan sonra oradan bir baykuş uçacak, oyunu tanıma yolunda sizi takip edecek ve nasıl daha fazla geliştireceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunacak. Onu dinle!

Owl oyun yardımcınızdır. Onunla eğitim al. Önce üretim binaları inşa et:

  • çiftlik - yiyecek üretir; ordu bakımına ihtiyaç var;
  • kereste fabrikası - kereste üretir; binaların ve savaş araçlarının yapımında kullanılır;
  • taş ocağı - taş üretir; binalar için de kullanılır.

Ardından, asker kiralamak için savunma duvarları ve kışlalar inşa edin. Altmış milis başlamak için yeterli olacak. Onları bir lord veya leydi birliğine atayın (kimi seçtiğinize bağlı olarak) ve ilk sortinize devam edin. Şehirden çok uzakta olmayan başka bir küçük ork kampı var - bu sizin ilk hedefiniz olacak. Savaşı kazandıktan sonra, kaynak şeklinde bir ödül alacaksınız. Bu, eğitimi sona erdirir ve istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Örneğin, saraya dönün ve leydiniz/lordunuzla birlikte doğurun. Çünkü aşk harikadır!

Kingdom Maker sadece inşa etmek ve savaşmakla ilgili değildir

Başlangıçta, oyun, yalnızca inşa etmeniz ve savaşmanız gereken olağan stratejinin sıradan bir kopyası gibi görünebilir. Bu kısmen doğrudur, ancak geliştiriciler görev alanınızı genişletti, çünkü siz bir lordsunuz ve birçok şeyden sorumlusunuz. Örneğin, yavrular. Onsuz, Orta Çağ'da güçlü bir devlet yaratmak imkansızdı. Varisi olmayan kaç medeniyet telef oldu? Bir çok.

Krallığınızdaki konum ve lojistik de önemli bir rol oynamaktadır. Bir düşmana saldırırken, onun kayıplarını en üst düzeye çıkarmalı ve sizinkini en aza indirmelisiniz. Buna nasıl ulaşılır? Koruyucu ve endüstriyel tesisleri uygun şekilde konumlandırın. Savunma için duvarlara yeteri kadar asker yerleştirin ve çevresine çok sayıda tuzak kurun.

Aslında, oyundaki mevcut tüm işlevleri listelemek çok zordur. Sadece Kingdom Maker oyununun ilginize layık olduğunu söyleyeceğiz.

Kingdom Maker'ı PC veya dizüstü bilgisayara ücretsiz olarak nasıl indirebilirim? Oyunun adının yanındaki ilgili düğmeye tıklayın ve talimatları izleyin. Veya mevcut Android öykünücülerinden birini kullanın ve üzerinde oynayın.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more