Yer imleri

Krallıklar ve Kaleler

Alternatif isimler:

Kingdoms and Castles, ekonomik strateji unsurları içeren bir şehir planlama simülatörüdür. Oyun PC'de mevcut. Buradaki grafikler güzel, 3D, karikatür tarzında yapılmış. Seslendirmeler güzel, müzikler hoş ve uzun süre oynarken sizi yormuyor. Performans gereksinimleri çok yüksek değil, optimizasyon mevcut.

Krallıklar ve Kaleler'de göreviniz güzel bir yerde kendi krallığınızı inşa etmek olacak. Başlamadan önce, sizden ne istendiğinin ve oyunu nasıl kontrol edeceğinizin gösterileceği kısa bir eğitimden geçeceksiniz. Bunun için geliştiriciler basit ve anlaşılır ipuçları hazırladılar.

Ana görevi tamamlamak sanıldığı kadar kolay olmayacak, oyunun başında sadece küçük bir köyünüz olacak, yapacak çok şey var:

  • İnşaat malzemelerinin çıkarılmasını organize etmek ve kış için yiyecek stoklamak
  • Tarlalar için yer açın ve köylüleri tarlalarda çalışmaya gönderin
  • Şehir sakinleri için yeni evler, atölyeler ve fabrikalar inşa edin
  • Verimliliğini artırmak için binaları yükseltin
  • Halkınıza yönelik olası saldırıları önlemek için yerleşim yerinin çevresinde koruyucu çizgiler oluşturun
  • Nüfusa ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayın; onların sadece yiyeceğe değil aynı zamanda giyime, ilaca, eğlence tesislerine ve tapınaklara da ihtiyaçları olacak

Burada PC'deki Krallıklar ve Kaleler'deki ana etkinliklerin listelendiği bir liste bulunmaktadır.

Başarılı olmak için değişen önceliklere yanıt verebilmeniz ve nüfusu mutlu edecek önlemleri zamanında alabilmeniz gerekiyor, aksi takdirde sorunlar sizi bekliyor.

Şu anda en çok ihtiyaç duyulan şeye göz atın ve bu tür istekleri yerine getirmeye çalışın ancak her zaman acele etmeye değmez. Kaynakların özellikle oyunun başında akıllıca yönetilmesi gerekir. Her şeyi aynı anda inşa etmek mümkün olmayacak, en yüksek öncelikleri seçerek çeşitli görevler arasında denge kurmanız gerekiyor.

Ne kadar uzun süre oynarsanız tamamlamanız gereken görevler de o kadar zor olacak. Bu şekilde Kingdoms and Castles oynamak her zaman ilginç olacaktır. Oyunun sizi götürdüğü dünyada her şey mümkün; sakinlerinin çoğunun büyülü yetenekleri var. Bu nedenle krallığınızı yalnızca barbar kabilelerin saldırılarına karşı değil, aynı zamanda ejderhaların ve diğer canavarların saldırılarına karşı da korumalısınız.

Tehlikeye rağmen oyun dünyası son derece güzel, doğaya uzun süre hayran kalabilirsiniz, her manzara eşsizdir. Bulutlar bile rastgele oluşuyor ve burada iki özdeş bulut olamaz.

Oyunun dünya çapında birçok hayranı var. Geliştirme, Fig adlı bir platform üzerinden finanse edildi ve proje, gerekli miktarın %725'ini topladı.

Oynamak için İnternet bağlantısına ihtiyacınız yok, sadece oyunu yükleyin ve çevrimdışı olduğunuzda bile eğlenebilirsiniz.

Kingdoms and Castles'ı PC'ye ücretsiz indirmenin maalesef bir yolu yok. Oyunu Steam portalını ziyaret ederek veya bu sayfadaki bağlantıyı takip ederek satın alabilirsiniz. Bakın, belki bugün fiyat önemli ölçüde düşmüştür.

Hemen oynamaya başlayın ve küçük bir köyü, tüm insanların güvenli ve kolay bir şekilde yaşadığı müreffeh bir krallığa dönüştürün!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more