Yer imleri

Krallıklar Yeniden Doğdu

Alternatif isimler:

Kingdoms Reborn bir şehir kurma kart strateji oyunudur. Oyunda oldukça iyi grafikler bulacaksınız. Geliştiriciler oyunu gerçekçi hale getirmeye çalıştılar ve bunu iyi yaptılar.

Kingdoms Reborn'u oynamadan önce, harita boyutunu ve diğer oyun seçeneklerini seçin.

Oyun, tüm gezegeni sallayan bir felaketin ardından başlıyor. Salgınların eşlik ettiği anormal bir soğumaydı. Bu olaylar sonucunda medeniyet yıkımın eşiğine geldi. Her şeye yeniden başlayarak kaybolan büyüklüğü geri getirmek sizin elinizde.

Başarılı olmak için ihtiyacınız olan:

  • Şehir inşa et
  • Devletin sınırlarını genişlet
  • Nüfus artışını izleyin
  • Yeni teknolojileri araştırın
  • Geliştirme yolunu doğru belirleyin

Bunlar, dikkat etmeye değer birkaç yararlı alan.

Yerleşim kuracağınız yeri seçerken, gerekli kaynakların yakınlarda bulunacağı bir yer bulmaya çalışmalısınız. Oyunun başında odun, kömür ve taşın bulunabilirliği en önemli rolü oynar. Ayrıca yakındaki ormanlarda meyve ağaçlarının çok olması iyidir ve yakınlarda su birikintilerinin olması zorunludur.

Toprağın verimliliğine de bakın. İhtiyacınız olan her şey yakındaysa, ancak toprak ekinler için uygun değilse, yalnızca avcılık ve balıkçılık yoluyla nüfusa yiyecek sağlamak çok zor olacaktır.

Bir yere karar verdiğinizde ve küçük bir köy oluşturduğunuzda, her iki buçuk dakikada bir, binalar veya belirli teknolojilerin incelenmesi için çeşitli seçenekler içeren bir kart açacaksınız. Doğru seçimi yaparak yavaş yavaş yerleşimi geliştirirsiniz. Oyunun içinde bulunduğunuz anda şehriniz için neyin daha gerekli olacağını doğru bir şekilde değerlendirmek önemlidir. Metallerin çıkarılmasında henüz ustalaşmadıysanız, örneğin bir demirhane inşa etmeye değmez.

Periyodik olarak oyunda görevler alacaksınız. Bunları hemen yerine getirmek için acele etmeyin. Bazen beklemek ve daha fazla kaynak biriktirmek mantıklıdır.

Geliştirme aşamalar halinde gerçekleşir. Gerekli tüm koşullar sağlandığında yeni bir dönem başlar ve birçok yeni teknolojiyi beraberinde getirir. Yeni endüstriyel ve konut binaları inşaat için uygun hale geliyor.

Oyundaki nüfus, bölgede dostane yerleşimler varsa, bölgelerinizi arttırmaktan gelir. Nüfusta küçük bir doğal artış var, ayrıca zamanla göç merkezleri inşa edeceksiniz.

Oyun çok oyunculu, haritada çevrimiçi oynarsanız şehriniz yalnız olmayacak. Ancak bu durumda, yerleşim için kıtanın uzak bir köşesini seçmek daha iyidir, böylece daha gelişmiş komşular başarıya ulaşmanızı engellemez.

Mevsimler burada değişir. Nüfusun bu dönemi acısız bir şekilde atlatabilmesi için yeterli miktarda kömür veya yakacak odun oluşturmaya çalışın. İnsanlar ve hane halkı için yiyecek stokları oluşturmak gereklidir.

Baharın gelişiyle her şey olağan ritmine dönecek ve yerleşiminizi daha da geliştirmeniz kolaylaşacak, ancak unutmayın ki önünüzde daha çok kış olacak.

Kingdoms Reborn PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki çalışmayacak. Bu oyunu Steam platformundan veya resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

Uygarlık yok olmanın eşiğinde ve yalnızca sizin akıllı liderliğiniz hayatta kalan küçük bir gruba başarı getirebilir. Oyunu hemen yükleyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more