Yer imleri

Kings Yaş

Alternatif isimler: Age of Kings

Kings Age kurulu oyun online strateji kesinlikle tüm hayranları ve Ortaçağ'da, şövalyeler ve kaleler hakkında deli, özellikle insanlar. Bir kral olacak ve çevrimiçi diğer oyuncularla feodal savaşlar kılıç geçebilir. Güçlü ve sizin izninizle ol yeni ve eski kasabalar boşaltılmış inşa edilecektir.

Oyun & nbsp oynamak için, Kings Age, Kings Age Online oyun & nbsp basit kayıt geçirilmelidir. Sadece gerekir:

1. Oyuncu adınızı seçin.

2. Sadece sizin bildiğiniz yeni bir şifre seçin.

3. E-posta adresinizi girin.

4. Ana hükümler ve veri koruma ile anlaşma onaylayın.

5. Kings Age; Bundan sonra, e-posta, çevrimiçi & nbsp oyunu oynamaya başlamak harfi yukarıdaki linke oyun ve tıklayarak bir e-posta gönderilecektir.

Kayıt & nbsp zaman

; Kings Yaş bitti, size şehrin gelişimini başlayacak Dünya (harita) seçmeniz gerekir. Yeni başlayanlar ve tecrübeli oyuncular hem de haritalar var haritalarda ana farklar. Oynamak & nbsp;; Kings Yaş başlayanlar için harita üzerinde henüz şehir ve tercih & nbsp daha inşa tecrübesini gelişmiş değil beri. Bu kartta diğer oyuncular seviyenizi uyacaktır.

Kings Age online oyun küçük bir kale hükümdarı olarak size başlayan ve hala senin madenlerin yapan sunmuşlardır birkaç senin kanını arazi birkaç dönüm, çevredeki. Şimdi bu kara senin krallığının muhteşem başkenti dönüştü olsun size bağlıdır.

kale senin yerleşim kalbidir. Eğer arazi üzerinde, hızlı yapıya sahip kilit seviyesi yüksek. Senin kale seviyesini 15 ulaşmak için zaman, binaları yıkmak mümkün olacaktır. & Nbsp;

Online Oyun & nbsp; Kings Age sonsuz kaynak tasarrufu olamaz gerçeği gerçekçilik biraz getiriyor. Bu sizin depo büyüklüğü ile sınırlıdır. Daha büyük depo, kaydedebilirsiniz daha fazla kaynak. Depolama doluysa, bu kaynakların çıkarılması duracaktır. & Nbsp;

Kings Age çevrimiçi Sen depoda bu kaynakların büyüme artıracaktır kaynakları (Hızar, ocağı stone, maden cevheri madenciliği için madeni, değirmen) çıkarılması için kendi binalarını geliştirmek.

Kentin gelişmesinde olarak, gibi binalar sunulacak:

Sığınma. İşte vatandaşların düşman saldırılarından gizlemek ve kaynakların bazı tutmak mümkün olacak bulunmaktadır.

Barak. Burada askerlerin işe yapmak ve savaşa gönderebilirsiniz. Senin askerlerin daha kışla seviyesi yüksek. & Nbsp; & Nbsp; & Nbsp; & nbsp;

şehir duvarı. Asker düşmanı kale artar savaş yetenekleri saldıran zaman.

Sürüm. Burada ticaret bağları güçlendirmek için karavanlar için paket hayvanlar çevirmeli.

pazar. Pazarda farklı malları satın almak ve karavanlar yüklü gönderebilirsiniz. Daha fazla karavanlar, pazar büyük.

Simyacı. İşte krallığına yararlı yine sıradışı şeyler, her türlü gelişimini gider.

Anıtı. Bu binaların hepsi maksimum düzeyde ulaşmış olması halinde inşa edilebilir yerleşim merkezinde bir heykeli vardır. & Ndash büyük bir heykelinin yarar; o% 50 kale içinde askerlerin korunmasını arttırır. & Nbsp;

Oyun Kings Age Çevrimiçi askerlerinin oldukça esnek bir seçim sağlar. Her birim kapasitesi ve uzmanlaşma vardır.

Eğer yeterli paranız ve kaliteli ordu hazırlamak için zamanınız varsa

, sen çiftçilerin işe çare olabilir. Yalnız, çok zayıf, ama nedeniyle çok sayıda ve kalenin korunması geliştirilmiş performans, kötü durumunu kaydedebilirsiniz.

Mızrak çok diğer piyade karşı güçlü, ancak monte şövalyeler karşı iyi değil. Tapınakçılar & ndash; kılıç ile ayak askerler. Diğer ayak birimleri için oldukça tehlikeli. Okçular her zaman olduğu gibi bir destek rolü vardır. Bir çılgın de bulunmaktadır. Gruplar chivalric süvari hızlı ve kırma darbeler için gerekli.

Düşman kuvvetlerinin keşif için, casusların hizmetlerini kiralayabilirsiniz. Oyunda saldırı kilitleri ve bir koç Catapult (trebushe) sağladı.

kale başarılı kampanyaları ve karavanlar krallığın tüm internet sayesinde yüceltti edilecek dünyanın en uzak kısımlarını ulaştı ve onlarla birlikte anlatılmamış zenginlik getirecektir. Adınız huşu ve saygıyla söz edilecektir. Kings Age çek sizi bekliyor!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more