Yer imleri

Krallar ve Efsaneler

Alternatif isimler: Krallar ve Efsaneler

Oyun Kings ve Efsaneler & ndash; IMO tarzında tasarlanan bu online oyun. Krallar ve Efsaneler Online oynadı tarayıcıdan.

Oyun Krallar ve Efsaneler oyuncular rolü Kral üstlenmesini sağlamaktadır. Bu ve özel bir kartları kullanın alacağı arama varlıklar büyü , ve [ 1] saldırısı onlara karşı mücadele canavarlar.

Krallar ve Efsaneler kayıt ne olduğunu öğrenmek için, aşağıdaki metinde anlatılan bilgileri, okumak gerekir:

1. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Sitede Krallar ve Efsaneler Girişi.

2. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Bu oyunda kayıt doldurmak için ana sayfa formunda bulabilirsiniz.

3. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; e-posta adresinizi ilk hücre tipinde.

4. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; oyun için bir şifre düşünün ve ikinci hücreye yazmak.

5. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , doğru şifreyi girdiğinizden emin olun bir sonraki hücrede tekrar tekrar için. Unutmamak için, yalnız yaz.

6. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Eğer tüm site kuralları ve sitenin gizlilik politikaları ile katılıyorum ve sonra istenen hücreye onay işareti koyarsanız.

7. & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kostenlos spielen & raquo; kelimesi & laquo kırmızı düğmesine tıklayın .

Ayrıca yazıtın & laquo önceki kayıt formunu altında mavi düğmeye tıklayarak Facebook-e resmi sayfada kayıt için fırsat var, Mit Facebook & raquo anmelden;.

Onunla kombine internet hızı sürece, kişisel bilgisayarınızın gücü hakkında endişelenmenize gerek yok bu yüzden

oyun, KaL tarayıcı oyunudur. Inhibe & raquo, bu durumda, bilgisayar zayıfsa, yüksek hızda Internet de ve laquo anlaşılmaktadır;.

Kings oynayın ve Efsaneler farklı kartları toplayarak, onun krallığını inşa edecek.

Krallar ve Efsaneler oynamak olacak, bu tür yarışlar ile karşı karşıya:

1. Kullanıcılar. Bu sınıf güveniyor esas mücadele adamla adam. Siz gerçek savaş , yürüyerek veya at sırtında ya olabilen dalmak korkmayın.

2. Elfler. Elven asker uzun bir mesafe mücadele seçin . Onlar bir yay kullanılmış ve , tutmak için onların düşmanlarına güçlü bir büyü bir mesafede . melee hızla enerji kaybederler ve zayıf olur.

3. Mongrels. Onlar özellikler bir çok şey var. Ama Ana avantaj 'benzersiz hareket savaş.

4. Ölü. Bu birlikler nihayet yaşamak için ufak fırsatta sarılmak için ölmeyi reddediyorum ve. Rakiplerini Onların varlığı ve görünüm nedeni korku.

5. orklar. Bu dayanıklı kuvvetleri dolayısıyla, , zor sayıda yenmek için henüz çok edilir ile .

6. Goblinler. Onun sayesinde düşük , hızla savaş girmek için artırabilir. Onların gücü sayılarının yatıyor.

7. Şeytanlar. gereksinimleri ilk etkileyici değil, onlar aralığında bile becerileri bile olabilir [ 1] güçlü koymak için muhalifleri dizlerinin üzerinde.

nbsp

Krallar ve Efsaneler Çevrimiçi & ndash; Macera ve savaşlar bir sürü Bu inanılmaz oyun. Eğer kayıt ve gerçek bir oyuncu iseniz ve zorluklar korkuyor olmadığını göstermek için nasıl başka bir şey, gerek yok. Eğer Krallar ve Legends iyi şanslar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more