Yer imleri

Şövalyelik: Şövalye

Alternatif isimler: Şövalyelik

Knighthood: Şövalye - bir şövalyenin ve ekibinin zor hayatı

Knighthood, slasher unsurları ile bir arcade rol yapma oyunu olarak tasarlanan oyun stüdyosu Midoki Roleplaying Games'in kısa bir hikayesidir. Bu, savaşlarda doğrudan yer almanız gerekeceği anlamına gelir. Otomatik karakter seviyelendirme ve otomatik savaşlar yoktur. Hepsi kendi elleriyle. Üç askerden oluşan küçük bir grubun parçası olarak yerleri keşfedin, canavarları ve patronları yok edin, deneyim puanları kazanın, yaratıcılık kazanın ve belki bir sonraki savaşta şanslı olursunuz.

Hikaye, küçük Set adasında, kahraman olmayı hayal eden çok genç bir adamla başlar. Astellin şehrinde akıl hocası olan şövalye Drakeson ile tanışır. Elinizde bir kılıcı ve kalkanı nasıl tutacağınızı, rakiplerin darbelerini nasıl vuracağınızı ve yansıtacağınızı, darbe kombinasyonlarını nasıl kullanacağınızı ve güçlü bir eldiven yardımıyla maksimum hasar vermeyi size gösterecek. Her savaşta iki arkadaşınız var, onları da, yani yeteneklerini kontrol ediyorsunuz. Savaşa katılabilirsiniz:

  • okçu
  • savaşçılar
  • görüntü
  • şifacı

Her birinin yalnızca savaşlar sırasında anlaşılabilecek avantaj ve dezavantajları vardır. Deneme yanılma yoluyla, haritayı tamamlamak için mükemmel takımı seçin. Bir yerden bir yere hareket ettikçe başıboş tüccarlar, şehirler ve kasabalar, kaynak madenleri, canavar mağaraları, terk edilmiş hazine kaleleri ve daha fazlasıyla karşılaşacaksınız. Haritada ne kadar ilerlerseniz, o kadar tehlikeli hale gelir ve kahramanınız gelişir ve güçlenir. İlerledikçe, keşfedilmemiş yeni toprakları keşfediyor, hikayenin ayrıntılarını keşfediyor ve dünyanın tehlikede olduğunu ve bir zamanlar güçlü olan Gazap Düzeni'nin artık onu koruyamadığını anlıyorsunuz. Asıl amacınız ölümden kaçınmak ve canavarların saldırısından toprakları temizlemek.

Knighthood: Şövalye oyunu eski hikayesi yeni bir paketleyicide

Ana ve en önemli yönü, bunun bir rol yapma oyunu olmasıdır. Demek emrinde bir kahraman var ve onu pompalıyorsun:

  • seviye atlama
  • yeni beceriler ve yumruk kombinasyonları öğrenme
  • benzersiz eserler bul
  • yükseltme ekipmanı ve silahları
  • yetenek geliştirme

Genel olarak, hayatta kalması ve kazanması için her şeyi yapın. İki arkadaşınız da bu konuda size yardımcı olacaktır. Sırtınızı kaplayacak ve zor zamanlarda yaraları iyileştireceklerdir. Kıtanın haritası o kadar büyük değil. Ancak üzerine dağılmış birçok yer ve gizli bina var. Onları yavaş yavaş keşfedin, çünkü ciddi bir rakiple karşılaşabilirsiniz.

Haritayı keşfetmeye ek olarak, ekipman ve sarf malzemeleri içeren sandıkları açmayı unutmayın. Burada şansa güvenmeniz gerekiyor, çünkü sandıktan hem efsanevi bir silah hem de kimsenin ihtiyaç duymadığı çürük bir yemek alabilirsiniz. Başlangıçta basit sandıkların peşinden koşmamanızı, kasten sadece en iyilerini açmanızı öneririz. Sonuçta efsanevi sandıktan efsanevi ekipman alabilirsiniz.

Knighthood: The Knight'ı PC'a indirin ve herhangi bir android öykünücüsü sayesinde oyuna başlayın. En yaygın olanları Bluestacks ve Nox'tur. Onların yardımıyla, en sevdiğiniz oyunu bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda oynamaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda, akıllı telefonun pilini boşaltmadan. Knighthood'u indirmek için düğmeye tıklayın ve talimatları izleyin.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more