Yer imleri

Sadakat: Şövalyeler ve Prensesler

Alternatif isimler: Şövalyeler ve gelinler

Güzel bir ortaçağ kalesine katılmak ya da bir turnuvaya katılmak, romantizmin ruhunu hissetmek ve beylerin asaletlerini öğrenmek artık gerçek, çünkü bu oyun Sadakat: Şövalyeler ve Prenses.

Oyundaki rolünüz

Oyuncak üreticisi, her iki cinsiyet için de ilginç olan bir komplo değil, aynı zamanda onları iletişim kurmaya zorladı. Konuşma ne kadar yakın olursa, oyuncular Sadakat'te olurken: Şövalyeler ve Prensesler oynar, olumlu sonuç o kadar somutlaşır.

Sen kim olacağına karar ver: Bir prens veya bir prenses. Her sanal karakterin bu sanal dünyada kendine has bir rolü var:

  • Kadın merkezli kızlar bahçeye ve tarlaya bakıyor, yemek hazırlıyor. Bu, yalnızca kaprisli olması beklenen, toplarda dans etmesi ve suratlara kurnazca zararlı bilmeceler söylemesi konusunda hüküm süren prensesler hakkındaki geçerli fikirlerle çelişir, ancak yazarlarla tartışmazlar.
  • Yeni gençler, zamanlarının çoğunu askeri kampta geçirerek genç ve güzel kızların korunmasını sağlamak için şövalye yeteneklerini geliştiriyorlar.

Her iki karakter de kendilerine verilen görevleri yerine getirmelidir, ancak birleştirici anlar da vardır:

  • Power'ınızı güçlendirin
  • Bölge oluştur
  • Kâr Getirin
  • Kol koleksiyonları
  • Birbirleriyle etkileşimde bulun

Daha iyi olmak, kahramanınızın onur meselesidir

B Sadakat: Oyun tarayıcıya dayalı olduğundan, Knights and Princesses kaydı gereklidir. Basit bir prosedürden geçtikten sonra, hoş keşiflerin sizi beklediği büyülü bir dünyanın parçası olacaksınız.

Princess, canlı hayvan yetiştirecek, mahsul hasadı yapacak, yemekler hazırlayacak, mülkleri dekore edecek ve hatta el işi yapacak. Ancak bu basit aktiviteler şövalyelerin sempatisini güçlendirecek ve bu onlara kesin yararlar sağlayacak.

Şövalye, turnuvalarda cesaret ve güç sergileme yarışında yarışmakta ve askeri kampın yataklarına yumuşak yatakları tercih etmektedir. Yavaş yavaş, zırhları ve silahları yıpranıyor ve bunları bir dükkandan satın alarak veya bir demirhane yaparak güncellemeniz gerekiyor.

İlişkiden Faydalanın

Oyunda Sadakat: Şövalyeler ve Prenses iPlayer'da ilerlemek ve bir şey elde etmek istiyorsanız karşı cinsle temas olmadan yapamazsınız. Her ikisine de getiriyor:

  • Finansal refah
  • Şöhret seviyesini arttırır
  • Bayanlara koruma sağlar

Gelir, madeni para ve yakut sayısında ifade edilir. Özellikle değerli eşyalar yakutlarla takas edilir ve oyun duvarınıza haber göndererek ya da arkadaş sesleriyle takas ederek görevleri ve seviyeleri tamamlarken elde edebilirsiniz.

Coin şövalyesi çeşitli görevler gerçekleştirerek ve savaştaki her zaferden sonra kazanır. Ve prensesler çiftlikte çalışırken ve ayrıca görevleri yerine getirirken zenginleştirilir.

Başka tür mülk koleksiyonu var. Bu bölümde, işler sandıklardan düşmektedir veya çimlerde bulunabilirler. Bir taş tahrip edildikten sonra bir prenses onları alır, bir ağaç kesilir veya verimli bir ağaç toplaması durumunda. Prens, hediye kutusunun sahibi olmak için prensesi ziyaret etmeli. Beyefendiye akşam yemeğine davranır ve yemekten sonra masadan kaldırılır. Ancak o zaman, şövalyenin alacağı küçük göğüs belirir.

. Karakterlerin şöhret kazanması, komşuların görevlerini yerine getirmesi, bazı işler veya misafir kabul etmesi gerekir. Şövalyeler çadırın yanında bir bonus ve onların köşesinde prensesler bulacaktır. Kahramanların ortak eylemleri olarak zafer getir. Prenses prense pişmiş bir yemekle besleyecek ve şerefini getirecek. Ardından turnuvaya gider ve zaferi durumunda, her ikisine de zafer parçaları verilir. Ancak bu, yalnızca birbirleriyle nişanlandıklarında veya sempati duyduklarında olur. Bir koruyucusu olan prenses, kalesinin korunduğunu biliyor ve komşular sandıklarını ve kuş yuvalarını çalmayacak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more