Yer imleri

Knight Legend

Alternatif isimler: Knight'ın masalı

MORPG sıra tabanlı strateji oyuncuları, Knight RPG oyununun efsanesine zaten katıldı. Bu, büyünün bir masal ülkesinin yaşam normu olduğu fantastik bir hikaye. Her karakter kendisine aittir ve evrensel bir savaşçı olana kadar seviyesini sürekli yükseltir.

Ana arsa taslağı: Işık güçlerinin dünyayı yok eden şeytanlara karşı savaşı. Burada net bir çizim, canlı özel efektler, olayların artan dinamikleri, hikayenin büyüleyici teması, orijinal görevler, heyecan verici kitle savaşları ve PvP ile muhteşem grafikler - bir oyuncu diğerine karşı çıktığında, kendini göstermiş.

Kahramanını seçerken: bir şövalye, büyücü, katil ya da arayan, hangisinin ruh içinde sana daha yakın olduğunu hisset, çünkü yetenekleri biraz benzer ve her yetenek önemlidir. Oyun alanının üst köşesinde sağda gösterilen birçok görevi tamamlayarak mükemmellik elde etmek için bunları yavaş yavaş geliştirin. Bu sayede yeni bir deneyim, yetenekler, silahlar ve üniformalar kazanacaksın.

İlk aşamada, hangi yöne gideceğinizi söyleyen, bu gizemli dünyada rahat etmenize yardımcı olacak, tehlike anında sizi destekleyecek bir arkadaş alacaksınız. Ama bir cadı onu kaçırır ve şimdi göreviniz eşini kurtarmaktır. Kendinizi daha da geliştirmek için ondan edinilen deneyimi kullanın.

Oyun, olayların dinamiği üzerine odaklandığından, yani savaşlarda, karakterlerin pompalanması oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir. Her başarılı savaş ya da ödev tamamlandıktan sonra, bazı yardımcı programları edinme hakkınız vardır.

İlk oyun turu talepler sayesinde canlı oynanıyor, ancak adım adım süreç daha zengin ve daha karmaşık hale geliyor. Tecrübe kazanmak, diğer oyuncular tarafından kontrol edilen en tehlikeli düşmanların size karşı çıkacağı durumlarda pratikte uygulamaya hazır olun. Ama eğer sihirli eserler uygulamak makul olursa, düşman kuvvetlerini düşürüp size yardımcı olabilirsiniz:

  • Transformasyon, kontrol edilemeyen, rastgele bir şekilde eşyaların özelliklerini değiştirme;
  • Sentez, başkalarının özelliklerini geliştirmek için bazı nesnelerin imha edilmesi;
  • Döküm - nesneyi parçalara ayırma ve istenen elemanı alma yeteneği;
  • İyileştirme - nesnelerin mevcut özelliklerini önemli ölçüde iyileştirmeye olanak veren kalite.

Maceralarını onbirinci seviyeye çıkararak kendi canavarı yaratabilirsin. Ondan sonra, savaş alanında önemli miktarda yardım sağlayabilen, düşman kuvvetlerini azaltan ve sizi yeni bir seviyeye götürebilen tüm savaşlarda vazgeçilmez bir asistan eşlik edecek.

Her satın alma masraf gerektirdiğinden, hazinenizde bir para birimi vardır - gümüş ve altın paralar. Hayvanlar gümüş, ekipman dövme hizmetleriyle takas ediliyor ve altın, sanal bir mağazada alabileceğiniz daha değerli eserler sunuyor.

VKontakte ve Odnoklassniki oyuncuları oyunun efsanesi etrafında birleşti ve deneyimlerini paylaşmaya hazırlar.

  • Canavar yaratmadan, etkili bir şekilde savaşmak ve seviyeleri geçmek istiyorsanız yapamazsınız.
  • "Dünyayı Sarsma" kuvveti kullanarak, tek seferde düşmanı yok edin, ancak daha yüksek bir seviyeye ulaştıysanız, darbe o kadar kırılmaz. Bu durumda, ortak Angel size daha fazla fayda sağlayacaktır.
  • En başından bir kahraman seçtikten sonra, onu bir başkasıyla değiştiremezsiniz. Son seçimi yapmadan önce tüm noktaları düşünün.
  • Savaştan hemen çıkmak için, "Hızlı Son" özelliğini kullanın. Ancak tam ekran modunda olmak erişilemez hale gelebilir.
 

Knight Legend - kayıt olun ve oynayın!