Yer imleri

Han Savaşları

Alternatif isimler: Han Savaşları

Orta Çağ, iç savaşlar, kanlı cesetlerin binlerce kendi kaleler ve ordular & hellip; Bütün bu (ve biraz daha fazla) bir online oyun Han Savaşları sunuyor. Senin görevin & ndash geçersiz kılma; sınırları fetih kilitleri ile genişletilmiş diğer oyuncu çevrimiçi aynı zamanda oyunun Han Savaşları anlama meraklı kendi topraklarını, savunması için asker toplama.

önemli ve laquo; & raquo; artı bilgisayarınıza herhangi bir uygulama yüklemeniz gerekmez. Oyunun bu yana, gerekli & ndash olduğunu tüm tarayıcı tabanlı olduğu; adım Kayıt Princely Savaşı gitmektir. Mücadele bu büyüleyici dünyasını başlattıktan sonra.

Tabii ki, savaş alanında büyük zafer hakkında değil, aynı zamanda kendi refahı konusunda sadece endişelenmenize gerek. Prensin Savaşı oynamak için başlayan, size kışlaya altın, demir, ve hükümler için kazmak için kendi ordu kurmak gerektiğini öğreneceksiniz. Ve başarılı bakım için piyasadaki tüm mayınlı kaynakları ticaret öğrenmek için arzu edilir.

Han Savaşları & nbsp; olanağı sunan online oyun, 11 ülkeleri arasında kendi ikramiye ve becerileri ile her seçim için. Ama, aslında, & laquo transferi; cepheleri & raquo;, sen tercih vermek zorunda kalacak biri, odaklanma ya da özellikler, ya da görsel çekiciliği, ya da kendi sezgi (parantez içinde verilen ikramiye beceri, kaynak veya asker): & nbsp; [ 1]

* Araplar (hükümler + piyade)

* Bulgarlar (altın madenciliği + oklar)

* İngilizler (altın + kuşatma cihazı)

* Franks (ahşap + süvari üretimi)

* Almanlar (demir madenciliği kargo + bonus)

* Bizanslılar (savaş + ahşap oklar + üretimi üzerine şifa)

* Viking (Fe + oklar)

* Litvanyalılar (, diğerleri, kuvvet daha sağlıklı ve daha düzeldi generalleri benzersiz bir asker & ndash var)

* Moğollar (diğer insanların önbelleklerini gelen duvar hasarı + çalmak kaynaklar)

* Rusichi (ahşap + kuşatma silahları üretimi)

* Japonca (ticaret + piyade + hükümler).

Han Savaşları da tarihsel iyi organize süreci, burada yeterli bir doğruluk ve alaka içine atılmak sağlayacak oyunda katılın. Milletimizin & ndash varolan tüm yukarıda; Gerçek & ndash; Ayrıca, dünya ve savunma savaşlarına katıldı ve saygın bir rakip askeri deneyim podnabratsya ve olmak için onun çağdaşları saldırıyor.

taktik alanında yaptığı ilkelere Han Savaşları Oyunu Online Toplam Var gibi biraz. Toplamda savaşın olumlu bir sonuç bağlıdır uyum ve iyi yönetişim 16 savaş birimleri vardır. Her strateji atıcılar, süvari ve piyade yerin önemli ön hesaplama

'

Kayıt Han Savaşları ayrıca sipariş etmek için en uygun asker yerleştirerek, bütünüyle kendi stratejik yeteneklerini göstermek için fırsat verir. Başarılı online oyun Han Savaşları oynamak için, sen bütün özelliklerini ve burada mevcut kuvvetlerin özelliklerini incelemek, böylece sonra düzgün benzersiz birimleri kullanımının tüm detayları düşünmek gerekir, çünkü süreç, oldukça zor. Eğer oynamayı tercih ediyorum Tesviye oyun prensin Savaşı, onüç mevcut beceriler bağlamında yapılabilir.

Sonuç: online oyun Han Savaşları & ndash oynamak; Rahat & raquo;, süreç oldukça etkileyici, ancak hayranları & laquo hesaplanır olduğunu doğumlu tacticians ve stratejistleri, zihin-üfleme üzerinde. Son açıklama sizin için özel olarak ifade ediyorsa, o zaman değmez kesinlikle, bu tarayıcı mucize almak yeri görmezden.

nbsp;
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more