Yer imleri

Savaş sektör

Alternatif isimler: Sektör Savaş, Savaş Sektörü

Oyun Combat Sektörü & ndash; 3-D formatında tarayıcı fantastik eylem. Bu interaktif online oyun size bir gladyatör olun ve hayatta kalmak için mücadele etmek geleceğe gönderebilirsiniz. Büyük liglerde gidip gerçek bir şampiyon olmak için şansınızı kullanın. Inanıyorum Eğer Com oynamaya karar verirseniz yarasa Sektör & ndash; Adrenalin Sağladığınız! Silah ve teçhizatın büyük bir seçim, farklı oyun modları, güzel haritalar, heyecan verici kavgalar ve ndash geliştirmek için yeteneği; Daha cömertçe Tüm bu ve Com yarasa Sektör oyunu verir. Heyecan verici etkinliklere katılmak için Com yarasa Sektör kayıt gerekir. Herkes için erişilebilir prensipte proje,. Adobe Flash Player'ın parametrelerin sırayla olmuştur ana sistem gereksinimleri. Gerekirse, oyuncu güncellenebilir. Oyunda Kayıt yarasa Sektör aşağıdaki Com gibidir:

1) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Oyunun gitmek ve beliren pencerede, bir adı, şifre basın bir düğme & laquo girin; Kayıt & raquo;.

2) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Yeni bir pencere görünür nerede bir kez daha önce de belirttiğimiz verileri (adı ve şifre), e-posta adresi ve basın & laquo bilgilendirmek tekrarlamak; yukarı & raquo;.

​​ 3) & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Kayıt işlemi sırasında Kullanıcı Sözleşmesini kabul edin.

Başlangıçta, ana menüye yönlendirilirsiniz, oyun dünyasının gelişmesi için çalışması gereken bölümler. Arenada & ndash acele paldır küldür silahları almak ya da olabilir; Com yarasa Sektör Kendinizi önemli oynamak için.

Savaş sektörü & nbsp; Dört otomat kartları herhangi oynayabilirsiniz. Başlangıçta mevcut harita ve laquo; Kayıp Tapınak & raquo; diğerleri belli seviyelere ulaşılmasına kullanılabilir hale. Bu terk edilmiş tapınak haç şeklinde olup, kenarları barınaklarda için tasarlanmış kaideleri vardır. Harita & laquo; Göksel Platformu & raquo; - Eski bir troposferik gaz üretim tesisi. Şimdi konturları boyunca iç haç ve koridorlar ile bu kare gladyatör savaşları için iyi adapte. Harita & laquo; köprü & raquo tahrip; - Engeller ve saklanma yerleri çeşitli Gladiator Arena dikdörtgen şeklinde. Efsane köprü savaş sırasında tahrip edildi o var, o zaman sonunda donmuş bina başladı. Heath & raquo; Ve gladyatör için başka bir sıcak nokta Harita & laquo savaşır;. Bu kimin topraklarında noktalarken nerede tipik terk jeolojik fay olduğunu.

Savaşlar komut modunda bulunmaktadır. Takımlar, kırmızı ve mavi ayrılır. Onlar rastgele seçilen oyunculardan oluşur. Kavga 15 dakika sürer. Kazanan düşman çok sayıda tahrip biridir.

onun gladyatörün için mühimmat askeri harekat almak bakımında yer almak önce. Com yarasa Sektör online oyun zırh, silah, güçlendiriciler ve cihazlar satın sunuyor. Oyun para dükkanda aldım her şeyi. Kazanç Siz savaşta zafer olsun. Ama aynı zamanda gerçek para satın almak için kullanılabilir. Oyununda mevcut ekipman yakından bir göz atalım. Silah Arsenal çok zengindir. Oyun Com yarasa Sektör bu gibi silahları kullanarak, mümkün:

 • saldırı otomatik tirsi balığı (m) & laquo; Hornet & raquo;
 • pompalı tüfek RPS (e) & laquo; Doberman & raquo;
 • plazma tabancası TP-P6 & laquo; Meteor & raquo;
 • otomatik tabanca CCI-15 & laquo; Sivrisinek & raquo;
 • El tabanca CPM-025 & laquo; Akrep & raquo;

nbsp;

zırh arasında bulacaksınız:

 • uygun yüksek direnç KVSP & laquo; Evrensel & raquo;
 • CAR casus-3U & laquo; Berserk & raquo;
 • OTOMOBİL ordu 2c & laquo; Komando & raquo;
 • NKSN nanotkaney ve laquo (e); kimera ve raquo; :
 • ağır bronekostyumy TBA-47 & laquo; Protector & raquo;

nbsp;

oyun cihazları bazı parametreler geliştiren kullanımı, özel cihazlardır. Onlar da belirli bir etki yaratmak için doğru zamanda yardımcı olur.

oyunda gibi cihazlar bulacaksınız:

 • , D-2-laquo; Cheetah ve raquo; :
 • UPR-z laquo; Optimizer & raquo;
 • modül MSDP-1200 & laquo; Rescue & raquo;
 • taşınabilir radar sistemi PRS (k458) & laquo; görendir & raquo;
 • onarım cihazı RU-2 (nt) & laquo; Avangard & raquo;

Boosters & ndash; Sonunda tüketilen bu malzeme. Onlar kendi eylem cihazlar kısa süreli farklıdır. Ancak, önemli ölçüde, örneğin kullanarak, Gladyatör parametrelerini artırabilir, enjeksiyon PS1K & laquo; Combin & raquo;, ASO & laquo spetspatron; & raquo;, hazırlayacı holografik kayıt Zug & laquo; Flaş & raquo; ve benzerleri. Eylem güçlendiriciler geçen rağmen, ama bazen çok önemli bir rol oynayabilir.

yeni seviyelere taşımak için, size puan miktarını izlemek gerekiyor. Tabii ki, her zaman mevcut olması gerekir şeyleri iyileştirmek, ancak yüksek seviyeler daha mükemmel, daha önce kullanılamayan silah sahibi olma fırsatı sunmak zaman güzel etmek!

Sektör Kombat oyunu için bir daha sürpriz & ndash; fırsat yarışmalara katılmak ve değerli ödüller almak için. Yarışmalar, askeri ve yaratıcı hem de.

Sevgili nick, güzel oyun heyecanı içinde kendiniz görün! Bu gladyatör & ndash dünyayı tekrar gereklidir; ve oyun sitesinde sık sık misafir olacak. Boş zamanlarını eğlenceli aktivite Skraste! Size hoş bir deneyim diliyorum kalır!

 

Combat sektör online kayıt