Yer imleri

Kazaklar: savaşa geri dön

Alternatif isimler: Kazaklar: savaşa geri dön

Oyun Kazaklar: savaşa geri dön - tarz strateji çoğu hayranları huzursuz başarmış birkaç ay boyunca projenin layık devamıdır. Savaşta bir kez daha vardı cesur savaşçılar bu hikaye. Yani bilgisayarda önümüzdeki birkaç gün geçirmek için hazır olun. Ve tüm arkadaşlar uyarmak - kim bilir, o anlayacaktır.

Bu belki de bir kaç gün sürebilir en değerli projelerinden biri olan, hatta bu yüzden hafta, ay, bir hayat geçirmek için umursamıyorum. Savaş ana "hile" için yeni Kazaklar Geri değişmeden kalır - serin bir ekonomik kısmı. Şimdi ne onun bir zafer için doğru yeterli olmayacaktır.

Bu tarz ilgili projelerin çoğu, savaşlar başarılı sonucu en muharebe ekipman ön saflarda maruz sayısına bağlı iken

, Kazaklar zafer olasılığı yakından bir oyun beceri ve taktik düşünce onun düzeyi ile bağlantılıdır. Kazakların içinde: savaşa geri zafer elde etmek için varolan tüm dövüş inşaatları keyfini ücretsiz olabilir. Yani, süvari genellikle piyade için kitlesel önemli disiplin alır ve topçu düzgün savaş yerleştirilir takdirde başarılı olacaktır. Savaş boyunca savaş komutanları elbette, koğuşları tür kelime ve örnek tezahürat olacaktır.

Genel olarak, bir şey söylemek için - bir kez daha saflarında, geri ve bu çok ikinci savaşa acele hazırız seni seviyorum başardık aynı Kazaklar!

Geri savaş indirmek için: Daha önce dağılımları ilk Kazaklara ihtiyacınız olacaktır

, oyunu başlatmak için. Emrinde sel ve daha birçok mevcut bağlantıları çeşitli - şey inkar etmez, ve birkaç dakika sonra o favori oyun atılmak mümkün olacak. Eğer oyuna girdikten sonra hemen geliştiriciler boşuna zaman kaybetmek olmadığını fark - hoş bir sürpriz ve yenilikler bizi oyun olarak rahat ve ilginç yapmak için izin. Bu yeni tasarım, oyunculara yeni maceralar ve unutulmaz duyguların çok vaat, daha stratejik görünüyor dikkat çekicidir.

Şimdi Kazaklar oynamak: savaşa geri iki yeni ülkeler kullanıyor olacak - İsviçre ve Macaristan haritası eklenmiştir. (-: Savaşa Back keyiflerini vererek, oyun sağlar, bir taktik olarak şansını denemek için her şansına sahip olacak oyun Kazaklar veya etkileşim) Yani yeniden çalışma silah, strateji ve eylem için en uygun seçenekleri seçin özellikleri hazırlıklı olun.

Faiz geliştiriciler için, işlerin büyük bir dizi yapmak zorunda birkaç ek birimler hangi projeye eklenmiştir. Bu anda, taslak bir yüz benzersiz misyonları hakkında hayranları için hazırlanmış. Uygun bir atmosfer harika grafikler ve mükemmel müzik oluşturur.

Kazaklar için revize edilebilir bir proje beklediğiniz başka neler yeni görün: Savaş Video römork dön. Tabii o kayıtsız bırakmayacak!

 

Kazaklar: savaşa geri dön