Yer imleri

Kristal Eternity

Alternatif isimler: Kristall Vechnosti

Kristal sonsuzluk Online & ndash; Olayların büyük bir eser & ndash orada olduğu bir dünyada açılmak Bu ücretsiz MMORPG ücretsiz tarayıcı oyunu; Kristal Eternity antik tanrılar tarafından ihsan. Ama bu dünyada yaşayan medeniyetin yüzyıllar ile, tanrılar çeşitli parçalara kristal bölmek ve tüm dünyada & hellip dağılmış nedeniyle güç, hırs ve kıskançlık ve şehvet ile gerileme içine düştü;
& nbsp; & hellip; öğrenmek zorunda nerede Bu fragmanlar ve tutarlı bir bütün bunları nasıl monte. Ama Kristal sonsuzluk kayıt formu'nu önce, ana sayfada oynayacak Eğer ilgileniyorsanız ya da değil edecek, anlamak için, demo savaşı denemek istenecektir.

Eğer varsa

Peki, bir test demo savaştan sonra, sıkıca biz, online oyun Kristal sonsuzlukta yeteneklerini test etmek kaydı, e-posta alanına girin ve bir şifre ne hak olduğuna karar verdi. Bu Tarihinde Kristal sonsuzluk bitecek.
Ayrıca, seçmek istenecek iki durumdan biri: Kuzey İttifakı veya güney adaları İmparatorluğu bir zamanlar birleşik ve dost canlısı insanlar kendilerini aramak vardı - Işık İmparatorluğu.

devletin seçimi ardından, karakter sınıfını seçmek: Bir Acemi veya acemi olabilir. Aktar, Simyacı, olasılık, Kuyumcu, mürekkep, Balıkçı, Doktor ve Executioner:
Kristal sonsuzluk online oyun size mesleklerden bir dizi kahramanı sunuyor. Ama unutulmamalıdır ki birbirini dışlayan doktor ve Cellat (yani doktor, Executioner mesleğini seçmiş, o olsun, ve tersi olamazdı) olduğunu. Esnaf sayesinde, karakter beceri düzeylerini artırabilir.

düşmanla savaşlarda, çevrimiçi Kristal sonsuzluk oyunu oynamak için gerekli sayıda ulaşmak zafer alacaksınız karakter, otomatik başlık için geçerli olacak. Bu başlıklar da karakterine özel ordu mağazalarında benzersiz öğeleri (donanım) satın becerisi kazandırmak.

online oyun Kristal sonsuzluk olarak, karakter eşyalarını performansını artırmak için yeteneğine sahiptir. Bu özellik denir - Bileme. Bu işlevin olasılıkları daha yakından bakmak öneririz: Yani, & laquo; keskinleştirmek & raquo; Savaş bölgesi ve muharebe sırt çantaları - Sen donanımları, bir istisna herhangi bir parçası giyinmek olabilir. Dayanıklılık, kuvvet, çeviklik, zeka, irade, bilgelik ya da moral: nesnenin özelliklerinden biri belirli bir değere artışlar Bileme. Yanıtını artıran hangi miktarda bileme kullanıldı konuda bağlıdır. Belirli özellikler nelerdir bilenmiş, rastgele şeyler mevcut özelliklerinin seçilmiş.

yardımcı öğelerin türleri yapmak ve laquo; & raquo;: Enerji ve Evrensel amplifikatör rün sembolü takviye Enerji bıçak merhem emprenye, takviye Enerji kristal telkari, bileme.

Online Kristal sonsuzluk oyun oynamak, size katılarak karakterinizi pompa & nbsp; önemsiz görevler ve canavarlar / hayvanlar için ava katılan. Bonus olarak, kahraman deneyimini, itibar puanı yanı sıra para ve yararlı öğeleri alırsınız.

Bu oyunda, karakterinizin seçtiğiniz onun bir düğün kutlamak için fırsat vardır. Düğün töreninin ardından, düğün kahraman Komiserler ve nişanlısı Bonus alyans kullanmak mümkün olacak.

Kristal Eternity & nbsp oyna; Bu klanlar halinde birleşmiş ve özel durumlarda canavarlar ile büyük savaşlar yanı sıra küresel PvP savaşları katılmak mümkündür.
Bütün bu ilginç yapmak ve muhteşem bir macera için hazırsanız, oyunu Kristal sonsuzlukta kayıt istenir.
Kristal sonsuzluk oyun herkese ilginç olacak!

 

Oyunu Kristal sonsuzluk online kayıt