Yer imleri

Left 4 Dead

Alternatif isimler: Left 4 Dead

Oyun çok oyunculu modu ve tek oyuncu ve co-op oynayabilir 4 Dead pc Left. Kısaca oyunu durdurmak için gerekirse, bu oyunu terk etmek ya da beklemek için diğer oyunculara sormak gerekli değildir. Sen onun yerine bir başkası olacağı korkusu olmadan, onun kahraman bot yönetimini aktarabilirsiniz. Eğer hala ayakta 25 saniye içinde varsa ek olarak, kontrol otomatik olarak bot geçirilir. Botlar (bilgisayar oyuncu), enfekte insanlar üzerinde ateş kurtarmak, yardımcı ve diğer oyunculara Survivors iyileşmek, sizi takip, ama kapı sığınaklar açamıyor, "panik olayı" ve Horde nedenini etkinleştirmek ve stratejik rezervleri için bir fırlatma silahı uygulamak . Ayrıca onlar taktik becerilerini kullanamazsınız. Aslında bu mod, bir farkla bir kooperatif modu tam bir prototip - bu sadece bir, hiç kimse size katılmak mümkün olacak oynayabilirsiniz. Karakterin ölümünden sonra oyun biter. Bu rejimin Left 4 Dead tanıtımı ile başlamak iyi.

Oyunda Left 4 Dead olacak ana karakteri oynamaktadır. Karakterler kendilerini Dul ayrılır ve bulaşmış. Kurtulan tarafından şunlardır:

1. William Overbeck Vietnam Savaşı bir gazi. O deneyimli bir asker. Bir zamanlar o Amerikan Ordusu Özel servis.

2.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more