Yer imleri

Labirent

Alternatif isimler: Labirint

Labirent & mdash; kimin topraklarında yabancı bir saldırgana tarafından işgal edilmiştir online oyun. Şimdiye kadar düşman işgali altına almayı başardı, ancak zamanla düşman güç ve güç kazanıyor ve onlar yakında yeni yıkıcı bir darbe vurmak için hazır olacak. Bu dünya sizin yardımınıza ihtiyacı var! Online Maze hoşgeldiniz!

Kayıt Labirent: Eğer oyunu online labirent oynamaya başlamak istiyorsanız

, sen koşulu yerine getirmek için emin olmalıdır. Labirent oldukça standart bir yol değildir oyunda katılın. En kısa sürede resmi web sitesine gitmek, Çal hattında tıklayın. Bir karakter yaratmak istenecektir Sonraki: zemin seçmek ve ona bir ad verin. Standart kuralları kabul ederek, bunu bu dünyada hayatta edebiliyoruz kanıt olarak bir eğitim savaşı geçmesi gerekecektir pencereye, alacak. Bundan sonra, test alanına kabul olsun.

Online oyun Maze & ndash; eSports senin görevin düşman liderini bulmak ve onu yok etmek ilk online oyundur. Yolda iki engellerle karşı karşıya gelecek: Eğer ün arayanlar ve düşman mutantlar büyük bir ordu gibi aynı. Diğer oyuncuların ana ödül peşinde sonuçta iyi oyuncunun şampiyonluk için mücadele misyonu yerine getirmek duracaktır. Rakiplerinizi daha hızlı ve daha akıllı olmaya çalışın!

labirentteki inanılmaz heyecan verici oynayın! Bir kez bu dünyada, sen size zevk verecektir, bir kazanan veya kaybeden, ama ne olursa olsun sonuç, oyunda harcanan zaman bırakın.

labirent oyunu bir çırpıda. Burada yönetim büyük ölçüde oyunun sürecinin basitleştirilmesi, basit ve kullanışlı ve size ana görevi konsantre sağlar. & Nbsp;

online ücretsiz Labirent Oyunu. Karakter geliştirme becerileri öğrenmektir. Bu gerekli değildir, ancak savaşta bu becerilerin kullanılması kazanma şansınızı artırır.

sürücü kullanarak olacak oyunda hareket etmek. Ayrıca savaşta bulmak öğeleri saklar. Karakter hareketi sadece diskte de onsuz böylece herhangi bir şekilde gerçekleşebilir. Hareketin bu yöntem yere dokunmadan, çünkü toprak kirlenmiş topraklarda ise, ya mutasyona başladığı, mutajen sizi korur. & Nbsp;

kentte huzurlu bir bölgede, sen yorucu savaşlar ve dolum kartuşları gelen rahatlayabilirsiniz. Satıyoruz kupa ve ekipman alışveriş merkezinde satın alınabilir. İstediğiniz ürünler üretmek ya da stüdyoda olabilir varolan öğeleri geliştirmek. O yüzden tüm görevler genellikle bir lokantada alırsınız oldu. Alınan ödül var kutlayacak. Ve Portal yardımı ile, başka bölgeye taşıyabilirsiniz.

Bu savaşta mühimmat kendi stok hesaplanmış değil yaşanabilir ve bunlar s seçilen arazi vermedi. Bu durumda, sorun & ndash hayır; Her düzeyde başında otomatik olarak cephane doldurmak için yukarı gidiyor, bir kap vardır. Sadece kartuşları kalitesiz olacağını dezavantajı. Ancak, kritik anı hiç yoktan iyidir.

otomatik portal çıkışında verilen üç görevlerin varsa, sen mücadele düzeyi ile gidebilirsiniz. Merak etmeyin: Eğer görev ile aşina değilseniz sürece, zamanlayıcı konumunu başlatılamıyor. Savaşta, karakter geçidin rekor düzeyini ayarlayabilirsiniz, ve ek olarak bir şeyler geliştirmek için gerekli yüksek kaliteli ekipman ve kaynakları alırsınız. Görevi tamamladıktan sonra, karakter seviyesi kupa ve deneyim kazanılan para alacaksınız.

Tüm dövüş oyunu gerçek zamanlı olarak meydana gelir. Belirli hedeflere ulaşmak için, size karşılıklı müzakere, diğer oyuncular ile güçlerini katılabilirsiniz. Nesneler silahlar, eserler, mühimmat bulundu ve malzemeler açık artırmada satılan veya diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz edilebilir. & Nbsp;

kasten oyunu online Labirent gerekli taktik oynamak için. Onların taktiklerini geliştiren, kolayca görevleri ve misyonları gerçekleştirmek ve canavarlar mücadele edebilirsiniz. & Nbsp;

Oyunun güzel bir özelliği tanımlı bir çerçeve hiçbir hareket & ndash var faktörlerden biridir; Sen özgürce düzeyde taşıyabilirsiniz. Buna ek olarak, büyük ödülü Player & ndash; Jackpot & ndash; sürekli artmaktadır. Acele Labyrinth kayıt geçmek ve bize katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more