Yer imleri

Lagoonia

Alternatif isimler: Lagüner

Lagoonia & nbsp; Online & ndash; olağandışı browser oyunu. Henüz medeniyet elini dokundu ve ilk yangınlar tüm yol insani gelişmeyi gitmek gerekir nerede eğlence imparatorluğu oluşturmak için uzak bir adada yaşamın bu simülasyonu.

Ne yazık ki, oyunun herhangi bir Rus versiyonu vardır. Lagoonia size İngilizce dil öğrenmek ve kullanışlı bir beceri almak kolay ve eğlenceli verir; oyun online & nbsp çünkü Ama bu, bir sınırlama, ama sadece bir fırsat değil. Eğer ıssız bir adada kendinizi bulmak ve şimdi eğer kolayca yabancıların ortak bir dil bulmak ve onlarla arkadaş olmak mümkün olabilir çünkü.

oyunda & nbsp kaydol, Lagoonia oldukça karmaşık: Eğer kullanıcı adınızı girin bir şifre seçin ve e-posta adresinizi vermeniz gerekir. Lagoonia onun oyunculardan gerektirir ve sadece tropik ada harika dünyanın içine atılmak olabilir; hiçbir beklentileri harfler kayıt & nbsp onaylayın. Lagoonia & nbsp; farklı şekillerde dolum çok fazla zaman harcamak yok ve çok hızlı bir şekilde tropikal güneş altında kendi yer için mücadele başlatmak, böylece kayıt yapılır. & Nbsp;

O zaman karakterimizi nasıl görüneceğini karar vermeniz gerekir. Sen cinsiyet, saç, saç rengi ve cilt seçebilirsiniz. Bu, kendi en çok benzeyen, ya da belki ünlü aktörler ya da sporcular gibi bazı karakterin bir görüntü oluşturmak için olanak sağlar.

Yani, tropik adalarda ve önce uçak düştü birkaç hedefler koymak: nerede olduğunu öğrenmek, kıyıya ulaşması diğer mağdurları için arama & nbsp; hava ve bilinmeyen bir adada farklı tehlikeleri size bazı barınak bulmak için. Zaman dilimi geçmiş ve mide onların ihtiyaçlarını hatırlatarak rumbles çünkü, durmak olmaz, çok lezzetli bir şey bulmak için. & Nbsp; Bu akşam çeşitli yırtıcı olmak değil arzu edilir. Aniden varsa. Burada biz kesinlikle & ndash ateş edecek; pişirmek ve vahşi hayvanları yemek mümkün, o korkutmak olacaktır. Lagoonia & nbsp; bir kişinin genel olarak yeniden kanıtlamak onların diğer türler üzerinde egemenlik ve doğa ihtiyacı olan online oyun.

oyun Lagoonia & nbsp; çevrimiçi diğer oyun projelerinden bazı ciddi farklılıklar vardır. Örneğin, oyunun bir ilginç özelliği huzurlu komplodur. Yeni konumda Survival bekliyoruz diğer kurtulanlar ve oyuncuların, çoğu oyunda olduğu gibi değil, kanlı yıkım ile işbirliğine ve karşılıklı yardımlaşma için. Ama kolay bunu yapmayız. Huzurlu yaşam çaba gerektirir.

Online Oyun & nbsp; Lagoonia finansal özelliklere sahiptir. Ana oyun para bir mücevher olduğunu. Sen oyun sırasında çeşitli görevleri yerine bunları kazanabilirsiniz. & Nbsp; karakterin önemli göstergeler sağlık ve enerji & ndash vardır; onlar işin verimliliğine bağlı olacaktır, çünkü onlar için her zaman takip etmelidir.

oyun & nbsp oynamak için başlayan; Lagoonia & nbsp; oyunu, sen istemleri izleyin gereken ilk defa anlardın çevrimiçi. Lagoonia ve ardından yeşil acemi herhangi bir durumda hayatta ıssız adalar gerçek bir guru olmak için, bu oyunun temellerini anlamak için yardımcı olacaktır, & nbsp iyi oynamayı öğrenmek. Zamanla, gerçek turizm cenneti zorluklar ve tehlikelerle dolu bir köhne ada dönüm büyük umutları açmadan önce. Eğlence ve turistik bir ağ oluşturma. & Nbsp; Bu nedenle, & nbsp; bir kez bir uçak kazasında, sadece sert koşullarda hayatta ve finans dünyasının en üstüne tırmanmaya değil başardı. & Nbsp;

Tatil hala çok, ve zaten bu yüzden endişeli denize almak için vardır Önce

, sonra online & nbsp oyun oynamaya başlamak tropikal güneş altında sahilde çöktü; Lagoonia sorunu çözmek için size sunulan seçeneklerden en iyisidir. Lagoonia & nbsp; oyun, tüm çocuklar ve yetişkinler, hatta dedesi ilginç olacak.

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more