Yer imleri

İmparatorluk Toprakları

Alternatif isimler:

Lands of Empires, mobil platformlar için ilginç bir stratejidir. Oyunda detaylara dikkat edilmiş kaliteli grafikler göreceksiniz. Müzik müdahaleci değildir, rahatsız etmez ve zamanla rahatsız etmez.

Oyunda bir fantezi dünyasında bir yerleşimi yönetmeniz gerekiyor. Bu, büyülü dünyayı istila eden iblis orduları tarafından engellenecek.

Şehrinizin hayatta kalması ve gelişmesi için her türlü çabayı göstermeniz gerekecek.

Fakat Lands of Empires oynamadan önce, size kontrolün temellerinin gösterileceği kısa bir eğitimden geçmeniz gerekecek.

Ardından zorlu bir görev başlayacak. Aynı anda birkaç faaliyette bulunmak için zamana ihtiyacınız olacak:

  • Şeytanlar tarafından korunabilecek gizli hazineler için çevrenizdeki dünyayı keşfedin
  • Sınırlarınızı genişletin
  • Kaynak kaynakları için keşif yapın
  • Titanların yaşam alanlarını bulun ve bu canavarlarla birliklerinizi güçlendirme fırsatını yakalayın
  • İblis sığınaklarını yok edin ve mültecileri özgür bırakın
  • İmparatorluğunuzu güçlendirmek için yıkılan şehirleri geri alın ve yeniden inşa edin

Zaten anladığınız gibi oyundaki dünya ciddi sorunlar yaşıyor. Siz ve diğer savaşçılar, kötü ruhların ordularına direnmezseniz, o uzun süre dayanamaz. Eşyalarınızı iblisler tarafından ele geçirme girişimine başarılı bir şekilde direnmek için güçlü bir orduya ek olarak yetenekli genel kahramanlara ihtiyacınız olacak. Komutanların her birinin, kontrolü altındaki askerler için de geçerli olan kendine özgü yetenekleri vardır. Deneyimin artmasıyla birçok savaşta bulunduktan sonra ordularınızın seviyesi artacaktır. Hem savaşçıların hem de komutanların özelliklerini iyileştirin.

Seyahat ederken ve savaşlar sırasında ordularınız, birimin askeri gücünü artıran ekipman veya şehirlerinizi daha korumalı hale getirmeye veya başka bonuslar sağlamaya yardımcı olacak eserler ve hazineler bulabilir.

Askeri işlere ek olarak, kalenizin inşasını denetleyeceksiniz. İhtiyacınız olan her şey için yeterli olacak şekilde fonların dağıtımına dikkat edin. Çiftlikler, kaynak toplama tesisleri, kışlalar ve evler inşa edin.

Oyundaki görevlerin birçoğunun tek başına tamamlanması çok zor. Müttefikler arayın veya diğer oyuncularla sohbet edin. Birlikte, kendi başınıza üstesinden gelemeyeceğiniz görevleri tamamlamada başarıya ulaşabileceksiniz. İttifaklarda birleşin ve birbirinize yardım edin.

Oyunu her gün ziyaret etmeyi hatırlarsanız, diğer birçok oyunda olduğu gibi, giriş yaptığınız için günlük ve haftalık ödüller alacaksınız.

Sezonluk tatillerde oyunda değerli ve çok ender ödüller içeren özel etkinlikler yer alır.

Her gün

oyun içi mağaza yenilenir. İçinde oyun parası ve gerçek para, değerli oyun kaynakları, faydalı öğeler ve ekipman karşılığında satılırlar.

'de zaman zaman çıkan güncellemelerde yeni içerikler eklenmektedir. Bunlar yeni oyun modları, görevler ve görevler olabilir. Ayrıca silahlar ve diğer ekipmanlar.

Lands of Empires'ı Android için ücretsiz olarak bu sayfadaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

Oyunu şimdi yükleyin ve felakete uğramış dünyayı kurtarmaya katılın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more