Yer imleri

Son Sığınak: Yürüyen Ölü

Alternatif isimler:

Last Shelter: The Walking Dead, mobil cihazlarda oynanabilen bir strateji oyunudur. Grafikler iyi, seslendirme profesyonel oyuncular tarafından yapılıyor. Uzun süre dinlerken müzik seçimi sizi yormaz.

Bu oyunda sizi bekleyen

zorlu mücadele
  • Nüfusunun zombilere dönüştüğü kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalın
  • Üs savunmasını geliştirin
  • Kayıp Teknolojileri Yeniden Keşfedin
  • Yeni binalar inşa edin ve mevcut olanları yükseltin
  • Kaynak ve ekipman bulmak için birimleri gönderin
  • Diğer hayatta kalan gruplarla savaşın veya ittifaklar kurun
  • Diğer oyuncularla sohbet edin ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinin

Bunlar, yapmanız gereken görevlerden bazıları.

Last Shelter: The Walking Dead oynamaya başlamadan önce kısa bir eğitimden geçin ve oyun arayüzüyle nasıl etkileşim kuracağınızı öğrenin.

Oyundaki olaylar Walking Dead dünyasında geçiyor. Burada kült diziden tanıdık karakterlerle tanışacaksınız. Onlarla birlikte tüm zorlukların üstesinden gelmek daha kolay olacaktır. Ekibinize mümkün olduğu kadar çok kahramanı çekmeye çalışın.

Liderlik edeceğiniz küçük bir insan grubunun hayatta kalması için, üs-kalenin savunmasını sürekli iyileştirmek gerekiyor. Savunma kuleleri inşa edin ve silahlarınızı yükseltin. Atış noktalarını yerleştirmek için en avantajlı konumları seçin, düşmanların ilerlemesini yavaşlatmak için engelleri kullanın.

Kana susamış zombilerin yanı sıra dikkat edilmesi gereken başka hayatta kalanlar da var. Üssünüzün topraklarında haydutların göz dikebileceği pek çok değerli kaynak var. Bu tür düşmanlar zombilerden çok daha tehlikelidir, sayıları o kadar fazla değildir, ancak saldırmak için silah kullanabilirler.

Last Shelter: The Walking Dead'i tek başına oynamak zor olacak. Mevcut sendikalara katılın veya kendinizinkini oluşturun. Birlikte düşman saldırılarına direnmek çok daha kolaydır. Ayrıca toplu görevlere ve gezilere katılabilirsiniz.

Oyuna bakma fırsatını kaçırmayın. Düzenli ziyaretler için günlük ve haftalık hediyeler sizleri bekliyor.

Mevsimler değişiyor oyunda ve sezonluk tatiller için birbirinden ilginç temalı etkinlikler düzenleniyor. Tatiller sırasında, diğer zamanlarda bulunmayan benzersiz dekorasyonlar ve ekipman alma fırsatı olacak.

Oyun içi mağazada stokta birçok faydalı ürün ve kaynak var. Teklifler düzenli olarak güncellenir. Oyun para birimi veya gerçek para için satın alma yapılabilir. Oyun ücretsizdir ve geliştiricilerin tek kazancı mağazadır. Geliştirmeyi desteklemek ve oyunun yaratıcılarına teşekkür etmek istiyorsanız küçük bir miktar harcayın.

Oyun geliştirme aşamasındadır. Oldukça sık olarak, fırsatların, yeni ekipmanın ve görevlerin genişletilmesiyle ilgili güncellemeler vardır. Güncellemeler için sık sık tekrar kontrol edin, böylece ilginç hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Last Shelter: The Walking Dead Android'de ücretsiz indirme bu sayfadaki bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Yürüyen ölülerin ve sinsi haydutların tehlikeli dünyasında hayatta kalmaya çalışmak için hemen oynamaya başlayın!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more