Yer imleri

Lava Çevrimiçi

Alternatif isimler: Lava Canlı

nasıl kurgu hakkında ne düşünüyorsun? Ancak zaman içinde seyahat etmek? Pozitif ise, Lava Online tarafından geçemiyor. Online sayfa kenar boşluklarını Kayıt Lava doldurmaya başlamadan hemen önce, bilgisayarınızın aşağıdaki donanıma sahip olduğundan emin olun:

& bull; en az 1 işlemci hızı. 5 Ghz;

& bull; RAM & mdash; 256 MB

& bull; 3D Video 64 Mb

& bull; işletim sistemi Win2000 / XP / Vista.

Oyun Lav askeri tasarım & laquo zevk Ol; eşiği & raquo;. Aslında, size kıyamet sonrası gelecekte o kadar uzak bir dünya içine almak için bir ritüel sunulacaktır. Sahne Lava Çevrimiçi kayıt Passing aşağıdaki gibidir:

1) Giriş adınızı (girmenizi ve & laquo sunacağımız isim; konuşuyoruz & raquo; oyunda).

2) Şifre (6 ila 16 karakter).

3) e-posta adresinizi ve cinsiyet geçerli belirtme.

4) Resimdeki kodu girin.

5) Giriş ve SSS ve Kullanıcı Anlaşması kabul.

senden sonra, tabii ki, kimin yükleme internet kanalı & hellip üzerindeki yükü azaltacaktır oyun istemcisi indirebilirsiniz; Bağlantı güçlü ama eğer sadece bir düğmeye & laquo basın; Play & raquo; ve cesaretle heyecan verici bir sanal gerçekliğin içine dalar.

Afrika'nın kuzeyinde bulunan yerleşim, taşınmak oyunu Lava Çevrimiçi oynamaya başlayın. Bu arada, coğrafi-oyun tasarımı tamamen Afrika kıtasının gerçek arazi karşılık gelmektedir. Onun ilk deneyim düşman birimleri, hatta fareleri öldürmek araçlarını tarafından kazanmak zorunda olacak. Bu şekilde onların daha sonraki satış için değeri çok toplayabilir, çünkü tereddüt ve mağlup düşman düşecek tüm almayın.

bu yüzden sadece Lava, bir arayış uygulanması için hedefliyoruz online oyun oynamaya başladı bu oldu, o zaman kafası ünlem asmak için karakter bulmak gerekir. O daha sonra bu konumdan çıkmak için oyunculara ihtiyacımız olan çok deneyime getirmek işlerin dağıtımı yapan olduğunu. Geri geri gelmedi çünkü sadece, bu eyleme çok acele etmeyin. En azından beşinci seviyeye kadar orijinal konumunda pompa daha iyidir.

Bunu aşmak fazla düşman, daha fazla deneyim elde edeceksiniz. Oyun tavsiye ya da ne sebeple değil mücadele öylesine deli gerçek kavgalar, online Lava ile karakterizedir. Bu arada, sadece şehir sınırları dışında mücadele edebilirsiniz. Silah seçimi çok çeşitlidir: Lava online oyun tabanca, makineli tüfek, bıçak & hellip isteyecektir; silahsız mücadele ve hatta imkanı. Bana, yerel savaş sizi memnun olacağına inanıyoruz bile sen & ndash; connoisseur ve benzeri atıcılar sevgilisi. Değilse Ve, en önemlisi, kahraman sağlığı üzerinde dikkat etmeyi unutmayın. Sıfır ölüm demektir.

Lava online oyun, iki para birimi olan övünebilir:

& bull; Afrikalı & mdash; Bu ev çeşitli amaçlar günlük kullandı.

& bull; Altın & mdash; Sadece gerçek parayla satın alınabilir. Bu oyun benzersiz veshchichek satın almak için kullanılır. Kan & raquo;, Lava oynamak onların & laquo geçirmek için; Ama bu mutlaka çok sakin değil dilek bunu eğer, yok.

arsa hakkında birkaç kelime. Haziran 2012 yılında Yellowstone Volcano güçlü bir patlama ve onlarca binlerce Amerikalının, boğulma ölmek zorunda son derece zehirli kül sonraki sürüm oldu. Sonra (tarımın genel düşüşe yol açtı) soğuk dalgası geldi ve açlık tükenme tehdidi Dünya'nın sakinleri geçti. Bu nedenle, Lava Online oyun ve bir fırsat insan ırkının bitmedi ihsan koşullara sahip Afrika'da, o var ve & ndash; Burada düştü favorilerinden biri. Sadece burada & mdash; yazılan ve ndash affetmez dünyasında; Kıyamet & mdash; Hayatta kalmak için daha az şiddetle mücadele etmek zorundayız.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more