Yer imleri

lawbreakers

Alternatif isimler: lawbreakers

LawBreakers dinamik bir atıcıdır.

Boss Key Productions, PC ve PS4 için önde gelen atıcıların yaratıcısıdır. Fütüristik dünyaların hayranları için lezzetli bir lokma haline gelen LawBreakers'ı oynamadan önce. Yaratıcıların şaheserleri için seçtikleri tema, hayatta kalabilecekleri kıyamet sonrası dünyanın düzleminde yatıyor. Bu sadece pitoresk kalıntıları ve insanlığın israfı yerine, oyuncu tamamen benzersiz bir evren görüyor.

2017 yazının sonunda, şirket projenin serbest bırakılmasını planladı ve oyuncular LawBreakers oyununu oynayana kadar bekleyemez. Ve en çok kumar ön siparişi düzenlemeye özen gösterdi, bu sadece bilgisayar ve konsol için farklı şartlar. LawBreakers'ı indirmeyi ve bir el kitabına kurmayı planlayan herkesin 7 Temmuz'dan önce vakti olmalı. Ancak PlayStation 4'ün sahipleri 4 Ağustos'a kadar düşünebilirler. Ancak, PS4'ün ön siparişindeki kopya sayısı yalnızca 5.000 kopya ile sınırlıdır, bu nedenle acele etmeniz en iyisidir.

A, ürün grupları için, her iki platform için de aynıdır:

  • Power of hero cards, her hizip için
  • nüsha ekler.
  • Dadi Abaddon
  • Orijinal kişisel kutu numarası
  • Dayzo Sticker, LawBreakers seçkin çıkartmaları ve ayrıca bir kartpostal

Tek ayırt edici özellik, bilgisayar sürümünün fiziksel kopyalar tarafından dağıtılan PS4 sürümünün aksine Deluxe dijital kod biçiminde gelmesidir.

Açıkça bir durum, açık bir sınava kaydolmak isteyen Rusça konuşan kişilerin bunu yapamayacağı, çünkü malların kendi bölgelerinde bulunamadığı ve bunun bir pop-up mesajı ile gösterilemeyeceği bir durum. Ancak üzülmeyin, çünkü oyunun kendisi oyuncumuz için uyarlanmıştır ve sadece beklemeniz gerekir. Zaten oyuncağı deneyimlemiş olanlar tatmin olmuşlardı, ancak her şey çok hızlı bir şekilde gerçekleştiğinden, bunun içinde sürekli uyanık olması gerektiğini belirtti. Durum yıldırım hızında değişiyor ve makineleşmiş dünyanın güzelliği acil görevlerin yerine getirilmesinden rahatsızlık veriyor.

Arsa ve geri kalanı hakkında.

LawBreakers oynamadan önce, arka planını bilmek ilginç. Olaylar gezegenimizde, ancak uzak gelecekte gerçekleşecek. Her şey teknolojinin hızlı gelişimi ile başladı. İlerleme gibi görünüyor, ama bir gün bir şeyler ters gitti (her zamanki gibi) ve medeniyet düştü. Felaket, küresel sorunlara yol açan ayı yok etti: iklim değişti, doğal afetler başladı, yerçekimi kökten değişti. Ancak insanlık ölmedi, ancak yeni koşullara uyum sağlamayı başardı. Eski dünyanın kalıntıları üzerinde yeni bir nesil büyüdü, daha gelişmiş. İnsanlar dönüştürülmüş bir ortamda yaşamayı öğrendiler ve hatta daha da gelişmiş bir medeniyet inşa ettiler.

Başlangıçta, hayatın daha iyi hale geldiği ve dengenin yeniden sağlandığı görülüyordu. Ancak bu bir görünümdü, çünkü suç örgütleri, bir zamanlar güçlü bir akarsuya sokmak için güçlerini arttırdılar. Toplum iki gruba ayrıldı: mafya ve hukuk. Bu yüzleşme üzerine iPlayer LawBreakers arsa inşa edilmiştir. Harika silahlar ve araçlarla muhteşem bir savaş bekliyorsun. Uzak bir geleceğe gitmek, sıradışı uçaklara hakim olmak, yeni dünyanın tüm köşelerini keşfetmek, fütüristik silahları incelemek ve test etmek için gereklidir.

Periyodik olarak, yeni özellikler, modlar ve haritalar eklenecek ve araçlar üzerinde etiketler yapılabilir. Örneğin, Juggernaut harcanan yakıtı hızla kurtarır; Omega tam olarak şarj edilmişse, Gunslinger çok fazla hasar verir; Wraith yakın dövüşlerde daha az acı çekiyor ve daha etkili bombalar yaşıyor.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more