Yer imleri

Heroes Efsanesi

Alternatif isimler:
Heroes

Oyun Legend dünyayı kurtarmak.

kahraman hızlı arkadaşları ile farklı şehirlere macera ve tehlike yanı sıra seyahat ile dolu güzel bir fantezi dünyasında kendini bulmak hangi multiplayer Heroes rol yapma oyunu iPlayer Legend. Onun karakteri uzun bir yol olan bir oyuncu, onun hedefi korkunç kötü adamlar ve korkunç canavarlar ve yüzyıllar boyunca sanal evrenin refah ve barış getirmek için misyon sanal dünyayı kurtarmak olacaktır.

Kahraman

olağanüstü maceralar, güçlü ve bilge bir olmak deneyim kazanıyor ve şöhret kazanacak, güzel bir kale ile kendi şehri yeniden inşa etmek, gerçek arkadaşlar bir sürü karşılaşır ve şeytani güçlerin kanlı savaşlarından boş saatlerinde tarım meşgul olabilir.

oyun çok güzel, onu mükemmel takip grafik, parlak renkler ve tabii ki oyuncuların, yönetimi. Bu program indirmek zorunda kalmazsınız ücretsiz tarayıcı oyunu için büyük bir artı olduğunu, ancak farklı bilgisayarlardan tek bir hesap altında gidebilirsiniz. Heroes Kayıt Legend gerekli oyunun sihirli dünyasına almak için  , bu yüzden oyunun görüntü oluşturur ve daha fazla girişli tüm başarıları kurtardı. Sen sosyal ağ siteleri ya da e-posta adreslerini kullanarak, iki şekilde kayıt olabilirsiniz.

 

 

Heroes

Efsanesi Özellikleri

Heroes kullanıcıların Legend karakterini belirlemek gerekir oyunu oynamak için başlatılıyor. Yüksek seviyelerde, oyuncular diğer karakterler oluşturmak mümkün olacak, ancak orijinal yazarın farklı seks karakterlerinin üç sınıf bir seçim verdi, bir tanesinde karar vermeniz gerekir:

  • Strelok – çevik, sert, doğru savaşçı, bir mesafeden düşmanları vurmak mümkün.
  • – Savaşçı, güçlü kahraman iyi korunan, yakın dövüş için idealdir.
  • Büyüleri ve iksirler
  • – Magician Rab. Onun mucizevi güçleri sadece uzaktan düşmanı ezmek değil, aynı zamanda düşman takım yok etmek ve yine de savaş ashabına iyileşmek mümkün.
Savaşlar çok sayıda

Chem kahraman dahil, o deneyimleri daha, bu becerilerini geliştirmek için ona yardımcı olur.

oyunda Heroes Legend yapay zeka tarafından ve şu anda ağda gerçek oyuncularla kontrollü rakipler ile mücadele oynayabilirsiniz. Turn- tabanlı söndürme sistemi, kullanıcı savaş onların karakterlerini ve arkadaşları yerleştirmek için taktikleri seçebilirsiniz. Çetelerin ve patronlar savaş ile kendini otomatik olarak gerçekleşir, ama gerçek rakiplerle kavgalar mümkün savaş sırasında müdahale yapmak.

Kahraman Şehir kapalı bütünün başından beri, dağların kayalık dik yamaçlarda yalnız kale duruyor ve portal savaş alanına yolunu açar. Eğitim mevcut demirci hale sırasında bile, bu silahların kurulması ve iyileştirme işlevi, bu gümüş veya elmas oyun para, gerçek para için satın alınan veya görevleri tamamlayarak kazanmak olabilir değerli araçlar ya gerektirir. Yüksek oyuncu seviyeleri, o açılır ve binalar daha fazla fırsat yoluyla ilerler. Altar onları daha güçlü hale getirmek için, yeni kahramanlar, eğitim kampı işe verir ve yeraltı inşaat her türlü büyük bir oyun dünya için yeni kapılar açıyor.

Oyunu Efsane ücretsiz erişim altı aydan daha az olmasına rağmen Heroes, hayranları bir sürü topladı. Sanal dünya içinde, sadece, onlarla arkadaş olmak, sohbet ve lonca katılmak için aynı zamanda gerçek oyuncularla mücadele, ancak olamaz. Guild güçlü ve kurnaz düşmanı dayanacak ve bunu yapmak imkansız olduğu yalnız kazanmak için yardımcı olur.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more