Yer imleri

Efsane: Ejderhalar Mirası

Alternatif isimler: Dwar, DWAR

nbsp;

Efsane: Ejderhalar & nbsp Mirası; Online & ndash; Fantezi tarzında yapılan bu tarayıcı tabanlı rol yapma online oyun (MMORPG). Herkes savaşan taraflar & ndash birine katılarak, oyuna girebilirsiniz; Bir çılgın savaşa Magmars veya insanlar ve dalış.

Online RPG Efsane: Oyunun (ana sayfa) web sitesinde doğrudan indirilebilir gerekli Dragons oyunu istemci kurulumu, Legacy. Düzgün çalışabilmesi için, müşteri Flash Player'ın son sürümünü yüklemeniz gerekir. Sabit diskinizde olurdu fazla ihtiyaç istemci yüklemek için boş alan GB en az 1.50 idi.

oyunu, kayıt & nbsp ihtiyacını girmek için; Efsane: Ejderhalar Legacy: Sitenin doğrudan sosyal ağları kullanarak, iki şekilde kayıt edebilirsiniz.

Mail'de kayıtlı hesabınız varsa. ru, Facebook, Classmates veya kişi, bu sitede kayıt olarak kullanılabilir: ana sayfada maruz sosyal ağların birinde uygun ikonuna tıklayın ve talimatları izleyin. Kayıt İkinci yöntem:; Kayıt & raquo ana sayfasında, & laquo basın, oyun sunucu seçin; ve bir sonraki sayfada, giriş kayıt e-mail ve şifre alanları. Sonra, yeni bir sayfaya gitmek insanlar (kendisi için oynamak) seçeneğini, insanların ya da insanlar Ogriya Khair var. Sonra, onun görünüyor ve görünümünü pick up, karakterin cinsiyetini seçmek ona bir isim (takma) atamak ve anlaşma Oyun Kuralları kabul eder. Oyun Legend bu Register herşey: Ejderhalar Mirası sona erer. Siz Legend başlayabilirsiniz: Ejderhalar Mirası oynarlar.

oyuna gitmek, istemlerini takip, başlangıçta oyuna uyum sağlamalarına yardımcı ve zırh ilk takım satın almak için çeşitli görevleri gerçekleştirmek gerekecektir.

Yetkiler: Ejderhalar Mirası online oyun gibi özelliklere sahiptir: & nbsp;

Her karakter bu sebat, koruma, sezgi, çeviklik, kuvvet, hız, yaşam, hasar ve Valor düzeyi temel özelliklere sahiptir. Diğer özellikler bile Irk:

Yarış Magmars - & nbsp; Khair kıtasında yaşadığımız dünya Feo, varlık. Onlar büyük fiziksel yetenekleri ve güçlü ruhu, yıkıcı kuvvet ve yüksek disiplin orduya sahiptir. Onlar, cesur yürekli ve çaresiz

insanların ırkı - Dünya Feo insanlar, anakara Ogry yaşıyor. Akıl, zeka & nbsp sahiptirler ve özgür irade, saldırgan ve savaşçı değil, ama koşullar nedeniyle, savaşlara katılmak. Bunlar bilgi ve becerilere yönelik büyük bir potansiyele sahiptir.

Her ırk kendi Ejderhanı vardır: Magmars & ndash; Bunu Striagorn ve insanlara & ndash; Bu Erifarius.

Buna ek olarak, oyun Efsane: Ejderhalar online oyun Legacy gibi cetveller, sihirbazlar, bilgelerin, soothsayers, Warriors, Knights, paralı, ve daha birçok diğer renkli karakterler gibi karakterler, çok sayıda vardır (20'den fazla vardır). & Nbsp;

30 türün var olan hayvan, erişim, oyun Legend oynamak: Ejderhalar Mirası Online ilginç olacak. Evcil hayvanınızın sayesinde, düşmanları ile savaşlarda ondan önemli destek alabilir.

oynamak para (altın, gümüş ve bakır) kazanmak isteyenler, otlar, taşlar çıkarma ve balık ya da şifa ve hellip uygulamaya toplama üzerinde çalışabilirsiniz hangi aracılığıyla meslek zengin bir çeşitlilik, kesinlikle takdir edecektir; Mağazalar, müzayedeler, sohbet ve alışveriş çokluk, oyunu daha heyecanlı hale getirir. Ve bu değil tüm online & nbsp oyun var; Efsane: Ejderhalar Mirası güçlü canavarlar tarafından korunuyor yerlerde geniş bir yelpazede, hareketli olabilir.

karakter konumları arasında hareket ederken tereddüt etmedi için Legend oynamak: Ejderhalar Mirası, ayrıca savaş (tabii, hayvan mücadele becerileri olacak, sürece) yardımcı olabilir, kendi bağlar kullanabilirsiniz. Sadece belirli bir savaşçı ırk Bazı sürüş varlık konu, diğerleri görevleri tamamlayarak satın alınabilir.

Mücadele özelliklerini gelince

, teknikleri ve özel vuruş geniş bir yelpazede mevcuttur. Kahraman Combat yetenekleri sınıfsal, ekipman ve seviye & hellip bağlıdır; Ders acemi & raquo; mücadele hakkında daha fazla bilgi için & laquo okunabilir; Ara yanı sıra, ve detaylı hellip üzerindeki

Efsane: Ejderhalar & nbsp Legacy, online kayıt, bu muhteşem dünyadaki herkes kapısını açacak!

nbsp;

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more