Yer imleri

Kingdom Rush Efsaneleri

Alternatif isimler:

Legends of Kingdom Rush, ünlü serilerden bir diğeri. Ama bu sefer tamamen farklı bir türde. Bu sefer sıra tabanlı strateji unsurlarıyla RPG'den önce. Grafikler, bu oyun serisi için geleneksel olan basitleştirilmiş, çizgi film tarzında yapılmıştır.

Legends of Kingdom Rush oynamaya başlayarak, karanlık güçler tarafından ele geçirilen bir fantezi dünyasında seyahat ediyorsunuz. Benzer durumdaki herhangi bir kahraman gibi, bu masal krallığının sakinlerini kurtarmak zorunda kalacaksınız.

Konu karmaşık değil ve bölüm bölüm çevirmeniz gereken bir çizgi roman şeklinde sunuluyor.

Oyunun küresel haritasında hepsi başlangıçta açık olmayan birkaç yer var. Mevcut olanları geçtikten sonra bölüm açılacaktır.

Mekanların her biri kendi mini hikayesini anlatıyor ve hepsi ortak bir anlatı oluşturuyor.

Oyunda kolay ve normal olmak üzere iki zorluk seviyesi vardır. Aralarındaki fark çok belirgindir. Basit modda her şey kolaysa, zor modda zorlanmanız gerekecektir. Oyundaki her şeye savaşçıların becerileri karar vermiyor.

Haritadaki savaşlara ek olarak, burada ve orada metin mini görevleri var. Çözümler bir dizi parametreye bağlıdır. Ana olan, ekibinizin bileşimidir. Kadroda belirli birimlerin bulunması, engellerin üstesinden gelmek için ek seçenekler sunabilir. Kamp çantasının içeriği de kullanışlı olabilir, belirli bir görevde ihtiyacınız olan öğeyi kullanmak, görevin başarıyla tamamlanmasını garanti etmeye yardımcı olur. Öğe yalnızca bir kez kullanılabilir. Diğer durumlarda, tıpkı masa oyunlarında olduğu gibi, başarı oyun zarının atılmasına bağlı olacaktır.

Oyunda her biri kendi becerilerine sahip toplam 6 kahraman var. Ana karaktere ek olarak, ona eşlik edebilecek 12 tür yol arkadaşı var.

Örneğin

  • Mag
  • Okçu
  • Palladin

ve diğerleri, tam listesini Legends of Kingdom Rush oynarken öğreneceksiniz.

Her bir birimin seviyesini yükselterek, her birine özgü becerileri geliştirebilirsiniz. Doğru beceri kombinasyonu, kazanma şansını büyük ölçüde artırır.

Konumlardan hiçbirini geçemezseniz, endişelenmeyin, onarılamaz bir şey olmayacak. Kahraman hayatta kalacak, ancak bu alandaki geçişin yeniden başlaması gerekecek.

Böyle bir ekipman yok, ancak kazandığınız altınları görevler için eşyalar ve bir çadır gibi faydalı şeyler satın almak için kullanabilirsiniz, bu da tüm ekibin saha koşullarında dinlenmesini ve toparlanmasını sağlar.

Buradaki savaş modu, birçok kişinin aşina olduğu bir altıgen ızgarası ile sıra tabanlıdır. Savaş başlamadan önce rakiplerle iletişim kurarız ve bazen bu tür iletişimin sonuçları beklenmedik olur.

Savaş alanı her seferinde rastgele oluşturulur. Mevcut savaş için stratejinizi planlarken engelleri kullanabilirsiniz. Bazen sahada lehinize kullanabileceğiniz faydalı eşyalar vardır. Örneğin, bir barutu zamanında havaya uçurun veya düşmanı, ulaşabileceği her şeye saldıran yırtıcı bir bitkiye yaklaşmaya zorlayın.

Legends of Kingdom Rush PC'de ücretsiz indir, ne yazık ki bunun bir yolu yok. Oyunu Steam portalında veya resmi web sitesinde cazip bir fiyata satın alabilirsiniz.

Masal krallığı kurtarıcısını bekliyor! Hemen oynamaya başlayın ve kötülerin kazanmasına izin vermeyin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more