Yer imleri

Efsaneler Heroes

Alternatif isimler: Heroes Efsaneleri

Online Heroes oyun Efsaneleri oynamaya başlamak için, kayıtlı olması gerekir. Heroes oyunu Legend katılın size bir dakika sürer. Birkaç adımdan oluşur:
1. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; adınızı girin.
2. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; E-posta adresi belirtin.
3. & Nbsp; & nbsp; & Nbsp; kullanıcı sözleşmesini ve gizlilik kurallarını kabul.
Bu üç adımları tamamladıktan sonra, Heroes Kayıt Efsanesi bitti.
Online oyun LegendsofHeroes size yarış bir temsilci seçmeliyim aralarında büyük bir nüfusa sahiptir:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; İnsanlar
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; elfler
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Highlanders;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Sirenler;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Orklar
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Spirits
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; zindan sakinleri;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; şeytanlar;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Ölümsüz.

Heroes of Legends oynayan önce, avantajları her yarış ne olduğunu anlamak gerekir.
insanlar güçlü bir askeri strateji vardır. Onlar silah ve en yüksek kalitede zırh yaptı; düşmanlarına büyü edebiliyoruz. Üreme atları ve griffin katılan insanlar.
Elfler ormanları yaşamaktadır. Doğayla uyum içinde barışçıl varlığı onların mutluluğu & ndash olduğu; Hiçbir şey için Elfler dökmeyen orman veliler olmaktan daha önemlidir.
tepe insanların diğer insanlardan uzak yaşamayı tercih. Dağcı doğası gereği çok öngörülemeyen ve tamamen benzersiz ve ndash; Bazıları son derece şiddetli ve kana susamış, oldukça samimi olabilir.

Heroes sirenler ve ndash Efsaneleri oynamak için çok ilginç; bataklık yaratıklar. Bataklık hayata adapte etmek, kendi cilt pullarla kaplıdır. Sirenler ana silah düşmanları uyuşmuş ve hatta ölüm değil, sadece neden olan bir zehirdir.
orklar insanlar öfkeli ve çok güçlü. Onlar bir savaşçı olmak için doğarlar. Orklar yüksek yetiştirilmiş canavarlar Thunder kuş, kurt ve diğer yaratıklar savaşta onlara yardım etmek.
Heroes oyun Efsaneler Online çok gizemli ırk tarafından doldurulur. Parfüm & ndash; En gizemli sakinleri Batei. Tüm ruhlar elemanları ve ndash özelliklere sahip; ateş, buz, toprak ve hava.
koyu yeraltı mağaraları ise zindan sakinleri yerleşti. Kimse daha gerçek sakinleri daha bu ham zindan bilir. Onların sonsuz ortakları yangın ve ısı gibi
iblisler, volkanın yakınında mesken bulduk. Diğer halklar iblisler arasında özellikle kaba kırmızımsı-kahverengi cilt vurguluyor. Onların ana silah & ndash; boynuzları ve keskin pençeleri.

kökeni gizlilik & ndash bir örtü ile kaplıdır, çevrimiçi Heroes Efsaneleri yaşar başka bir yarış olduğu; Ölmeyen. Birçok ölü & ndash yürüyen söylüyorlar; Bu ölü ruh, kin ve intikam dışında bu dünyayı bırakmayın.

Heroes Online oyun Efsaneler kendi uzun bir geçmişi var. Yaratılış, dünya & ndash bir kaleci vardı; Her türlü çabayı onun yaratma mükemmelleştirmek ve kötülük defetme yaptı Nils.
Yüzyıllar boyunca, dokuz medeniyete kurdu. İkinci ruhları vardı. Bu elemanlar somut bir form olmadı, bu yüzden Nils onlara hayat ve formu verdi.
kendi yarattıkları yaşamlarına baktığımızda, Nils oluşturarak, iyi ve ışık oluştururken fark etmeye başladı üzerlerinden hayata küsmüş ve karanlık kırbaç büyüdü. Nils, dünyanın kendisi kötü olduğundan emin olduktan, Karanlığın Efendisi oldu.

Batei varlığı kendisine karşı tehdit edilmiş Darkness Lordlar saltanatı üç tanrı vardı:
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Fiona & ndash; hayat tanrıçası;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; Arumar & ndash; savaş tanrısı;
& bull; & nbsp; & nbsp; & Nbsp; müdahale & ndash; bilgelik tanrısı.

tanrı ve karanlık Lord arasındaki savaş yüzyıllardır süren ve nihayet, Karanlık Lord yenildi. Ancak, komutanlar Vladyki karanlık başka ezici bir darbe & ndash verdirdiler; Tanrılar yorgun düştü. Ruhları patladı ve parçalara uçtu.
Şimdi Bata Ölüm, Yangın, Doom ve kötülüğün ölümsüz efendisi tarafından yönetilen dört bölgeye ayrılmıştır.

Güçlerini toplamak ve dört yöneticilerini yok etmek için:

Heroes oyunu online Legend oynamaya başlayan, tüm halklar bir fikir sadece tarafından birleşik olduğunu fark edeceksiniz.
Heroes & ndash Kayıt Efsaneleri; Şansınız tüm gücünü ve askeri taşıyan göstermek için.
Heroes online oyun Legends sizi bekliyor!

 

Efsaneler Oyun Heroes Online kayıt