Yer imleri

Roma lejyonerler

Alternatif isimler: Legioners

Tarayıcı online rol yapma oyunu Lejyoner Antik Roma, tüm dava Roma lejyonerin kaderini yaşamaya gladyatör cilt ziyaret ve arenada savaşlarda yer almak için, Antik Roma'nın gerçeğe dalmak sunuyor. İnternet oyun Roman Lejyonerler çevrimiçi gündelik eğlence olarak konumlandırılmış olmasına rağmen, karakterin & ndash tam gelişmesi için gerekli her şey var; tesviye fırsatları, onların oyun yasaları, eğlenceli bir atmosfer ve oyun mekaniği her türlü.

Nasıl bize oyun geliştiricileri yazmak, performansı başarıyla tüm tarayıcılarda test edilmiştir, böylece Lejyoner Antik Roma & nbsp; Sen seni tarayıcı için uygun herhangi bir oynayabilir. Sistem gereksinimleri için olduğu gibi, o zaman biz sadece diyecekler ofis bilgisayarı ve ndash standart konfigürasyonu; PC de iyi işlemci türü Pentium VI takviyeli ise kesinlikle kabul edilebilir bir seçenek, ve sadece & nbsp çalmıyor; Antik Roma Lejyonerler ve & laquo; fly & raquo; Bu gerçeklik.

Resmi sitesinde hemen basit ve erişilebilir rahat izleyici için olması gerektiği gibi

, oyun Lejyoner Antik Roma kaydol. Kayıt Lejyoner Antik Roma & raquo;,, giriş ile gelip, senin karakterin cinsiyetini seçmek, posta kutusuna ve güçlü bir şifre adresini belirtin siteyi ziyaret ve laquo üzerinde ve tıklamanız gerekir kaydetmek için. Antik Roma Online kayıt & ndash Lejyonerler olduğunu doğruladıktan sonra; gerçekten inisiyatif ve hesabınızı etkinleştirmek için bağlantı, güvenli bir şekilde gitmek & laquo olabilir; ekmek ve sirklerde & raquo için;.

İlk olarak, & laquo; & raquo;, karakter ne olacak pahasına konusunda ekmek tobish. Çevrim içi üyeler & nbsp oyun oynamak başlıyor; Bir ruh Lejyoner İmparatorluğu olmak büyük özlemleri ama neredeyse hiçbir şey vardır özellik halktan olarak Antik Roma lejyonerler. Bir başlangıç, tabii ki, önemli bir deneyim için. Nerede o alabilirim? Orada eğitim kampına git
yeni başlayanlar için arenada alın olacak ve deneyim ve ikramiye neler. Egzersiz başarılı olması durumunda ek olarak, otomatik olarak oyunun dördüncü katında bulacaksınız.

One & laquo; ekmek & raquo; Lejyoner ama askeri kariyeri, altın onu kazanç. Iyi, silah ve zırh kolayca alır söyledi - Önce ahırlarda iş için para alacak? Gelecekte böyle işçiliği ve görevler gibi iyi bir şekilde kazanmak mümkün olacak. Ve ilk başta eğer mağaza veya Ev Nadir Kitaplar ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz pompalama olarak daha sonra, neredeyse silahsız ve mühimmat olmadan online oyun Lejyoner Antik Roma oynayacak - silah ve zırh ve emperyal asker giyiyor olması gerektiğini. Bu arada, onlardan büyük bir çeşitlilik vardır, ama sen seviyesine kullanılabilir sadece ne gelemez. En iyi seviyesini yükseltmek için görevler başlar. Lokali, bir NPC & ndash bulacaksınız; o ilk görevi aldığı öğrendiğiniz bir karakter. Burada bir evcil hayvan satın almak için yararlı olabilir bir eğitmen bulacaksınız.

Bir ayı köpek, Bengal kaplanı ve dişi aslan:

dört hayvanların bir seçim teklif edilecektir. Gelecekte klan ya da bireysel, diğer türlerin girmek mümkün olacaktır, onlar bu dört çok daha güçlü olacaktır. Ve yine ve pet & ndash bu; yırtıcılar, hem hayvan hem de insan türünün dolu dış dünyadan iyi koruma.

oyun aynı zamanda online LEJYONERLER otomatik mücadele vardır. Tobish, senin parametrelere göre düşman seçmiş ve savaş sizin doğrudan katılımı olmadan gerçekleşir. & Nbsp; Ve sonunda, bonus deneyim sayısı ve kim (tabii, zafer durumunda) kazandık haberdar edilecektir.

Ayrıca, Antik Roma online oyun Lejyonerler hangi burada, mesleğe dördü kendini adamak olabilir - Smith, çalışan, herbalist, ve Cook. Gözlük & raquo; özel becerilerin geliştirilmesi ve daha bir çok sağ kelime & laquo ile karakterize edilebilir bir sürü de mevcuttur;.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more