Yer imleri

Les Royaumes Renaissants

Alternatif isimler: Les Royaumes Renaissants

Oyun Royaumes Renaissants , ücretsiz uluslararası ve gerçekten multiplayer online oyundur. Rejuvenated Krallık'ta tam bir oyun sadece bir web tarayıcıya ihtiyacınız oynamak için - Bir şey indirmenize gerek olmayacak. Bu oyun mükemmel türlerin çeşitli yeniden oluşturur ve stratejik bir rolü vardır ve siyasi bileşene ek olarak.

Eğer Royaumes Renaissants oynamak için zaman

, erken Rönesans Avrupa'da döneminde kendinizi olabilir. Karakteriniz mütevazı hobo rolünü oynamaya başlayacak, ama o azim, sebat ve beceri eğer, o zaman, sonunda, hiyerarşi tırmanmaya ve Krallığı'nın siyasi hayatında önemli bir rol oynama fırsatı olacaktır.

oyun öncesi Royaumes Renaissants , bilgisayarınız gibi gibi sistem gereksinimlerini karşıladığından emin olun: işlemci frekansı - 2GHz; RAM -1GB; Ekran kartı - 128 MB. & Nbsp; Bir oyunda Katıl Royaumes Renaissants çok zamanınızı almaz ve zorluklara neden olmaz:

1.                   Ana sayfada, seçtiğiniz & laquo; kayıt & raquo ;;

2.                   giriş girin,

3.                   geçerli bir e-posta girmelisiniz;

4.                   güvenli bir parola girin ve bunu tekrarlamak;

5.                   Seçme ve laquo; kayıt & raquo; ve Royaumes Renaissants kayıt bitti.

O hızla klasik olduktan sonra

oyun, tabiri caizse, 2004 yılında web oyun başvuru serbest bırakıldı. Oyunu Royaumes birçok ödüle damgasını vurmuştur Renaissants, 25 dilde tercüme edilmiştir ve başarısı sadece düşünülemez.

kanlı bir savaş ya arıyorsanız son & nbsp; art 3D, ardından Royaumes Renaissants Online tüm beklentilerini karşılayacak. Eğer pozisyon almak için hiyerarşi veya nüfuzlu kişi ilerlemek istiyorsanız bu oyunda, size müzakere gerekecek ... & Nbsp; oyunu Royaumes Renaissants - hangi insan ilişkileri her şeyden karmaşık ve zengin bir oyundur.

Rönesans, & nbsp olarak, siz ortalarında onbeşinci yüzyılda yeni Avrupa'da serseri olmak ve sosyal ölçekte ilerleme için gereklidir. Oyunda karşınıza çıkacak tüm karakterler, bir marangoz, uzak diyarlardan gelen buğday ithal un, seyyar satıcı, üreten ekmek satın alacak kime bir fırıncı, miller, bir ... ve şehrin hatta belediye başkanı, senin ilçe mahkemesi icra memurları, hakimler, orduların başkanları veya Fransa Kraliçesi!

olacak Royaumes Renaissants oynamak ve bu 25 dilde Avrupa'da dağıtılan büyük bir dünya olduğunu fark: sen olabilir, Örneğin, bir tekne almak ve Manş çapraz ve Osmanlı İmparatorluğu'nu katılabilirsiniz için. Ama yolculuk sırasında akılda tutulması gereken Royaumes Renaissants Online siyasi durum size sınırını geçmeye ve bu nedenle can olduğunu söylüyor çatışmasına neden!

Fakat bu macera sizin için değilse, o zaman seçmek ve huzurlu bir yaşam tarzı olabilir. Belki yerine Royaumes Renaissants , senin alanını kullanarak ve hayvanları yetiştirme veya uluslararası ticaret için nadir öğeleri üretmek için (oyunda hayatını kazanmak için çalışıyoruz böylece Halılar, yerel ruhları ve. d .. ). Neden bir restoran ya da ticari bir servet açmıyorsun? Teşekkürler belediye başkanı olmak ya da sadece oyun Kingdom Revival sizin köyün konforunda, mutlu bir hayat yaşamak için, örneğin, kolayca göze olabilir,-sermaye kazandı.

& nbsp; 2004 yılından bu yana, Shogun geliştirme ekibi sürekli oyun dünyasını & nbsp zenginleştirmek; Royaumes Renaissants Online düzenli bir temeli. Navigasyon, gemi inşa, tıp ve hastalık dolayısıyla son gelişmeler parçasıdır. Ve 2013 yılında, yeni oyuncular, yeni sürprizler bekliyor. Üyelik ve dünyayı keşfetmek Royaumes Renaissants Online , sen dişlerde yaparsan!

& nbsp;

nbsp;

 

Les Royaumes çevrimiçi kayıt Renaissants