Yer imleri

Hayat Feodal

Alternatif isimler: Feodalden Yaşam

Yaşam Feodal: feodal yaşamın kökenleri.

Hayat oyununun diğer müşteri çok oyunculu ürünlere benzer birçok yönden Feodal olduğu söylenebilir, ancak yine de kendine has benzersiz özellikleri vardır. Bunlardan bir tanesi, oyunun kendi gri rengini veya ayrı bir ana bölümünü geliştirmek için yıllarca süresiz olarak devam ettirilebilmesi.

Birkaç yıl önce beyninin çocuğu için planlarını ilan eden şirket Bitbox geliştiricisi bu vurguyu yaptı. Yazarlar oyunculara, her şeyin gerçeğe yakın olduğu tamamen benzersiz bir oyuncak sunmak istedi. Ortaçağ temasının seçiminde de başarılı denilebilir. Özellikle karmaşık yaşam tarzı ile insanları kendine çeken bu dönem.

Feodalizm gerçeği.

Boyu oynayarak Hayat Feodal, muhtemelen bu sınıfta var olan bazı ayrıcalıkları bekliyorsunuz. Ancak mevcut seçkin ve ortaçağın yaz ve kış gibi birbirinden farklı olduğu belirtilmelidir. Bugün egemen sınıf emir vermekten hoşlanıyor ve derhal icra edilmesini bekliyor. Eski günlerde, kendi emekleriyle iyi şeyler başardılar. Başlangıçta, kesinlikle hiçbir şeyiniz yok ve belirlenmiş bir kısır arazide aktif bir yerleşim alanı kurmalısınız. Yemek istemek? Çiftçilikle uğraşın. Ve bütün eserler taşların zeminden çıkarılması, çiftçilik, tohum ekimi, sulama ve haşere kontrolü, hasat yoluyla düşünülür. Daha sonra işlenmeli, samandan kurtularak una öğütülmelidir. Son aşamada ekmek pişirmek. Sonuç olarak, bir öğütme değirmeni ve bir fırına ihtiyacınız olacak. Zeminde çalışmak için araçlar hakkında ihmal etmeyin. Sonuçta, bir pulluk gerekir ve atlar zeminde çalışmayı hızlandırabilir. Bu, sığır yetiştiriciliğinin gerekliliğine ve gerekli araç ve savaşların oluşturulmasına yönelik bir demir ustasının inşasına yol açar.

Evin inşaatı da benzer bir sistemde yapılmaktadır. Bir balta ile silahlandırılmışsınız, en yakın orman kuşağına gidiniz ve ağaç bir ev ya da başka bir yapı inşa etmeye yetecek kadar ağaçları kesiniz. Cevherden mi yoksa kömürden mi? Kazma alıp madene gitme zamanı geldi. Tablonun menüsünü çeşitlendirmek ister misiniz? Bu, ekonomiyi genişletmeyi düşünmenin zamanı geldiği fikrine yol açar. Hayvan barınakları inşa et, daha fazla ürün ek, ek üretim binaları inşa et. Gördüğünüz gibi, bütün umursama özenli çalışma gerektirir. Bu nedenle, mağazada gerekli sayıda pano siparişi vermek ve daha sonra otomatik inşaat işlevini etkinleştirmek işe yaramaz. Her yerde doğrudan katılımınıza ihtiyacınız var ve bundan tüm oyun sistemi geliyor.

  • Eyran'ı
  • girin

Daha fazla fırsat

Başlamak için Life Feodal'ı indirmeniz ve oyun alanının olanaklarını keşfetmeniz gerekiyor.

  • Haritat kaynaklarını kullanma
  • Alet ve silah imalatı
  • Adım yeteneklerinizi özümseyin
  • Askeri İşlerde Öğrenme
  • Etki alanınızı koruyun
  • Deri bölgeyi genişletin
  • Yeni bölgeleri arayın
  • Daha fazla bina oluşturun

Kişisel mülkiyeti geliştirmeye veya liderliğiniz altında bir çözüm oluşturmaya odaklanmak için kendi eylem senaryoyu seçin. Bu süreçte, Hayatta oynuyorsanız, oynamak için Feodal olduğunuzda, çiftliği yönetebilirsiniz ve sınırlı bir alanda sıkıcı hale geldiğinde, loncaya katılırsınız ve hayatınız gözle görülür biçimde değişecektir. Evet, belli bir riski olacak, ancak çok daha ilginç hale gelecektir.

Oyunun Yaşamı Hayat Feodal, komşularla silahlı çatışmalar için kendi kadrolarını yaratabilir ya da kampanyalar sırasında arsa veya diğer kâr payınızı almak için başkalarına katılabilirsiniz.

 

Hayat Feodal