Yer imleri

Hayat Garip: Gerçek renkler

Alternatif isimler:

Life is Strange: Gerçek renkler'yi herhangi bir türe atfetmek zordur. En yakını muhtemelen RPG veya Simülatördür. Oyun mükemmel grafiklere, iyi müzik içeriğine sahip. Karakterlerin yüzleri iyi canlandırılmıştır, bu stüdyonun önceki projelerine kıyasla büyük bir adımdır.

Oyun sıradan hayatı taklit ediyor.

, içinde

olacak
  • Yeni arkadaşlar edin
  • Diğer insanlara yardım et
  • Başkalarının davranışlarının duygularını ve nedenlerini anlamaya çalışın
  • Ve çok daha fazlası

Oyun, Alex Cheyne adlı ana karakterin küçük bir maden kasabasında uzun süredir görmediği kardeşi ile birlikte yaşamak için taşınmasıyla başlar. Oldukça genç, 21 yaşında.

Alex metropoldeki hayata ara vermek ve müziğe başlamak istiyor. Yolda kardeşinin arkadaşlarıyla ve kasabanın geri kalanıyla tanışır. Çoğunlukla iyi ve basit insanlardır, ancak birçoğunun psikolojik sorunları vardır ve Alex'in yardımı onlara faydalı olacaktır. Mesele şu ki, bir çeşit süper gücü var. Alışılmadık bir şekilde gelişmiş empati, bir kişinin duygusal durumunu yansıtan bir aura gibi bir şey görebilir.

Kasaba sakin bir taşra hayatı yaşıyor. Her gün bir öncekini tekrarlar. Tek fark, yakınlarda bulunan madencilik şirketidir. Kayayı yok etmek için yönlendirilmiş patlamaları kullanırlar. Ancak iyi niyetle yerel sakinleri bu konuda uyarın.

Ancak bir gün Gabe'in kardeşi Alex'in gizemli koşullar altında ölmesiyle her şey değişir.

Alex'in ne olduğunu öğrenmesi ve sorumluların cezalandırıldığından emin olması gerekecek. Yol boyunca, başka bir yetenek keşfedecek, insanlar çok güçlü duygular yaşadığında, aynı şeyi deneyimleme ve böylece bir kişiye yardım etme fırsatına sahip olacak.

Bu oyun bir Nancy Drew macerası gibi görünebilir, ama değil. Aslında, şehrin gürültüsünden uzakta bir tür rekreasyon simülatörü. Ana karakter araştırırken bile alışverişe gitmeyi, partilere katılmayı unutmaz. Kişisel hayatını düzenler ve hatta yerel bir radyo istasyonunda bir şarkı kaydeder.

Oyunda bazı gergin anlar var, ancak bunlar az ve ürkütücü hiçbir şey olmuyor. Playing Life is Strange: Gerçek renkler hiç de korkutucu değil.

Oyun esas olarak insanlar arasındaki ilişkilerin karmaşıklığı ile ilgilidir ve bazen eylemlerin çok açık olmayan duygular tarafından motive edilebildiği gerçeği.

Anlayabileceğiniz gibi, oyun kızlara daha fazla odaklanıyor, ancak belki bazı erkekler bir tür nişancıda paketler halinde düşmanları yok etmekten bir mola olarak ile ilgilenecektir.

Oyundaki oynanış küçüktür, temel olarak tüm eylemler belirli konumlardaki insanlarla veya şeylerle etkileşime girer. Arsa doğrusaldır, ancak tam olarak değil, diyaloglardaki cevaplar gelecekte başkalarının Alex'e karşı tutumunu hala etkiler.

Burada ek görevler de var. Birçoğu yok, ancak aniden sıkılırsanız oyunu çeşitlendiriyorlar.

Life is Strange: PC'de ücretsiz olarak gerçek renkler indir, ne yazık ki çalışmayacak. Oyunu Steam Ticaret Portalından satın alabilirsiniz. Oyunun fiyatı yüksek değil ve bu oyunları seviyorsanız ilgiyi hak ediyor.

Şimdi oynamaya başlayın ve bir taşra kasabasının hoş atmosferine dalmış birkaç akşam geçirin!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more