Yer imleri

Hayat Garip: Fırtına Öncesi

Alternatif isimler: Hayat garip bir şey: Fırtına öncesi

Yeni Hayat Garip: Fırtına Öncesi.

2015'te piyasaya sürülen beş "Life Strange" (Hayat harika bir şey) oyununu oynayan

Players, tarihinden kesinlikle memnun kalacak. Her iki ürün de interaktif sinema tarzında üretildi, sadece geliştirici değişti. Eğer ilk bölüm Fransız şirket Dontnod Entertainment'a aitse, o zaman oyun Yaşam Garip: Fırtına Öncesinde Güverte Dokuz Oyunları stüdyosu karşısında Amerikalıların beyni. Oyuncak, bu tür platformlar için yaratıldı:

  • PlayStation 4
  • Microsoft Windows
  • Xbox One
Geliştiriciye ek olarak

, başka önemli değişiklikler de var. Örneğin, beş bölüm yerine, ilk bölümde olduğu gibi, şimdi sadece üç tane var. Chloe adlı bir karakter farklı bir sesle konuştu. Daha önce, bu durumda kendini senaryoya adamaya karar veren Ashley Birch tarafından seslendirilmişti. Bununla birlikte Ashley, sesini kahramanına seslendiren aktrisin imaj çerçevesine uymasını sağlamaya söz verdi.

Arsa metamorfozları hakkında.

Çeviride yeni oyun şöyle: "Hayat garip bir şey: Fırtına öncesi." Bu, yazarların bizi ana hikayenin başlamasından üç yıl önce gönderdiği anlamına gelir. O sırada Chloe Price tanıştı ve ardından Rachel Amber ile arkadaş oldu.

Oyun oynamaya başlıyor Life Is Garip: Fırtınadan önce, karmaşık karakterlerin ana listesine sürükleneceksiniz. Ergen kızlar, bir olgunlaşma döneminde hayatta kalmak için her zaman zordur ve onlara her şeyin çok zor, belirsiz, çelişkili olduğu görülmektedir. Arkadaşlardan destek arıyorlar ve her gün kendilerini kaybeden gerçeği yenmenin tek yolu.

Rachel beklenmedik bir şekilde ailesinin uzun süredir korkunç bir sır sakladığını öğrendiğinde, bu, radikal bir şekilde hayatını altüst etti. Ağır düşünceler, kader darbeleri, farklı seviyelerdeki sorunlar herkesin iyiliğine ve insanlığına olan inancını zedeleyebilir. Özellikle genç insanlara direnmek zor. Sadece Chloe ile olan dostluk, kızın babasının ölümü, en iyi arkadaşının ve diğer birçok olayın ölümü gibi birçok trajedi ile karşı karşıya kalmasına rağmen, durumla başa çıkmasına yardımcı olur. Bütün bunlar tek bir ruhta yer alamaz ve kırılmayacak. Sırayla ve mümkün olduğunca birbirlerini desteklemek için arkadaşlar var, aynı zamanda kırılgan ama güvenilir bir omuz yerine.

İndir Hayat Garip: Fırtına Eylül 2017'den önce olabilir. Projenin yazarlarının da söylediği gibi, bu oyun her birimizin hayatının sosyal yönünü etkiliyor. Ölüm, kayıp ve ıstırap anları vardır, ancak olumsuz, samimi dostluk, sevgi ve şefkatin tezahürleri ile dengelenir. Oyun parlak duygular üzerine kuruludur ve bu nedenle kayıtsız kalmaz. Chloe önümüzde oldukça keskin ve kararlı bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Birisini belirli bir şekilde hareket etmeye ikna etmek için, tartışmalarını bazen keskin ve küçük bir kelime ile düzenleyen tartışmaların gücüne başvurur. Bunu yakında Life Is Strange: Before the Storm oynamaya başlayarak görebilirsiniz. İlk bölümde olduğu gibi, çeşitli görev ve bulmacaların uygulanmasına yönelik görevler vardır. Ve diyaloga katılarak, cevap kopyaları için seçenekler seçmek mümkündür. Böylece, olası yollardan biri boyunca olayları tetikleyen alternatif gerçeklikler geliştirirsiniz.

B Hayat Garip: Fırtına Öncesi bir bonus oyun bölümü "Elveda" sağlar. İçinde, son kez oyuncuların eroin Max Caulfield adına hareket etmesine izin verilecek. İlk bölümde oynamamış olanlar, bunun Rachel Amber ile tanışmadan önce bile tanıdığı Chloe'nin kız arkadaşı olduğunu bilmekle ilgilenecektir. Max, zamanı yönetme yeteneğine sahipti, ancak geçmişin talihsizliklerini düzeltmek istemekle, bugüne ve geleceğe neredeyse zarar verdi.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more