Yer imleri

Melekler Ligi 3

Alternatif isimler: Melekler Ligi 3
Game League of Angels 3 Devam Edilecek

: Elysium'un büyülü diyarında fantastik bir macera macerası, sürekliliği serbest bırakmaktan mutluluk duyar. League of Angels 3, meleklerin ve ejderhaların yüzleşmesinin durmaksızın sürdüğü muhteşem bir renkli projenin üçüncü kısmı oldu. GTarcade, önceki çalışmaların başarısından esinlenerek grafikleri daha da geliştirdi ve çizimi daha çeşitli hale getirdi. Şimdi resim tamamen hacimli hale geldi ve bu ürünün ana dış ayırt edici özelliğidir. Meleklerin topraklarını karanlık güçlerin önünde savunmasına yardımcı olmak için oyuncuların League of Angels 3 kaydına veya bir sosyal ağ üzerinden giriş yapması gerekiyor.

Büyü ve sihirbazlık dünyasında

Oyuncular sıradan olayları girdap içine sıradan unutmak için izin dalma dalma fırsatı var. Oynamak için League of Angels 3'ten başlayarak, bir düzine sihirli eser bulmak için zamana geri dönün ve ejderha ordularını yok etmek için kullanın. Şu anda, en kötü ve güçlü ejderha Balleria'yı dirilterek, kötülük öncelik kazanmıştır. Görevi tamamlamayı geciktirirseniz, kötü ruhlar güç oluşturabilir ve daha sonra hiçbir şey şanlı Elysium'un düşüşünü durduramaz. 12 silah unsurunun her biri farklı zaman aralıklarında güvenilir bir şekilde korunur. Bir ışık savaşçısı rolünü üstlenerek, her birini ziyaret etmeli ve bir sonraki kupayı almak için her savaşı kazanmalısınız.

Kahramanın Dikenli Yolu

Oyun oyna Melekler 3 Ligi çevrimiçi kutsal görevi. 30 karakterden kendinizinkini seçin ve yeni becerilerle sürekli geliştirin. Bu arada, burada savaşçınızı bir sihirbazdan kolayca bir tanka, okçu veya başka birine dönüştürebilirsiniz. Sadece ayarlarındaki parametreleri değiştirin ve çıktı tamamen güncellenmiş bir savaş birimi alacaktır. Bu uygundur, çünkü kahramanı, sonraki koşullara dayanarak yaklaşan savaş için uyarlayabilirsiniz. Görünüşün yaratılmasına sorumlu bir şekilde yaklaşın, çünkü her detay bazı yetenekler verir. Çeşitler oldukça büyük: kanatlar, silahlar, üniformalar. Ehlileştirilecek bağlar da vardır. Bir asistana sahip olmak, savaşları kazanmak ve görevleri tamamlamak çok daha kolay olacak.

Dünya çapında seyahat ederken, yenileriyle birlikte birçok tanıdık yer göreceksiniz. Yaklaşan toplantılardan sürpriz beklememelisiniz; bazen düşman orduları ortaya çıkar, bazen görevli dost birimler. Görevleri yapmayı reddetmek tavsiye edilmez, çünkü onlar için deneyim puanları verilir ve faydalı bir eser elde edebilirsiniz. Sıra tabanlı tarayıcı tabanlı MMORPG'nin ilk iki bölümünü biliyorsanız, League of Angels 3 iPlayer'daki düşmanların daha acımasız ve tehlikeli olduğunu kesinlikle hissedeceksiniz. Şimdi, bir sonraki görevle başa çıkmak için çok daha fazla çaba harcamanız gerekiyor, ancak ödül daha tatlı olacak.

Diğer yeniliklerin yanı sıra: 10,0003

  • Geliştirilmiş 3D Grafikler Daha eğlenceli maceralar
  • Şiddetli savaşlar
  • Kahraman becerilerinin sürekli gelişimi
  • Yeni bölgelerin ortaya çıkışı

Savaşlarla ilgili olarak, League of Angels oyunu tür yönüne sadık kaldı ve burada yeni bir şey bulmak zor. Rol, kuvvetlerin hizalanması ve savaşçıların pompalanması ile oynanır. Ayrıca, korkunç zindanlar ve muhteşem tapınaklar, labirentler ve arenalar ortadan kalkmadı. Gerçek oyuncularla rekabet edebilir veya PvE savaşlarına daha fazla dikkat edebilirsiniz. Birkaç oyuncunun aynı anda yer aldığı büyüleyici geçiş modlarını bulacaksınız, ancak sadece elitler kupayı alacak.

Büyülü dünyaya dalmak hem yeni başlayanlar hem de deneyimli oyuncular için ilginç olacak. Her ikisi de, şiddetli kötülükten korunacak olan çevredeki güzellik tarafından hoş bir sürpriz olacak.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more