Yer imleri

Lig online

Alternatif isimler: Lig online

Lig Online - ile çok oyunculu bir futbol oyunudur benzersiz 3 D grafik, gerçek hayatta daha iyi maç izlemek için olanak sağlayan.

oyun doğru görüntülenmesi için Çevrimiçi oyun Lig Çevrimiçi ekibinin gelecekteki sahibinin aşağıdaki bilgisayar gereksinimleri yapar:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; , Windows ,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Yüksek hızlı internet bağlantısı,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; bir işlemci , 600 MHz Pentium III ya da Yukarıdaki

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 1 GB RAM RAM ,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; videosu: DirectX 9 uyumluluk. 0b veya Open GL 1. 1. GeForce 32MB ve üzeri 3D grafik kartı eşdeğeri

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; sabit diskinizde boş alan en az 1 GB

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; DirectX 9. 0 ° C ve

middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Flash Player 9. 0 Yukarıdaki

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; son ​​tarayıcıların sürümleri - & nbsp; IE , Opera, Chrome, Firefox , desteği th Java

Eğer lig online kayıt gerekir olmadığı konusunda şüpheleriniz varsa

, bu oyun için puan, test etmek ve oyun anlamak için bir fırsat olacaktır. Bunu yapmak için bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz bir istemci programı yüklemeniz gerekiyor.

oyunda Kayıt Çevrimiçi Ligi çok basittir. Her şeyden önce oyuncular tarafından önerilen listeden bir ekip bir araya zorunda ve enter:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adı

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; şifre,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; adresi, e-posta kutusu,

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; okuma görüntüsü.

Eğer i-posta, karşıdan onaylamak ve oyun istemcisini yükledikten sonra

, Lig Online kayıt işlemi tamamlandığında ve oyuna doğrudan geçebilirsiniz.

oyun Lig Çevrimiçi oynamak için başlayan menü komutuna gidin. Başlamak için, ona bir isim vermek ve daha sonra futbol şekli için kullanılacak hangi renklerin karar vermeniz gerekir. Tecrübeli oyuncu, bir kulüp kartı & ndash satın almak için tavsiye edilir; Tüm turnuvalara erişim dahil olmak üzere oyunda mevcut tüm yeteneklerini, açılır kez.

Lig Online oyun genellikle beceri bağlıdır katılımın olduğu bir kaç turnuva vardır:

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; hava olayı , bu kulüp üyeliği olmadan takımı mücadele;

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; turnuva arazi , hangi irade tüm oyuncular;

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; olan derece olanlar için kapalıdır Suyun olayı , 1600 daha düşüktür

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; Eğer 1900 yılında sıralama puan kazanmamız gerekiyor bunun için ateşin , olay;

ve middot; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; seviyesini 40 ulaşmış oyunculara yalnızca Golden League .

Eğer online oyun Lig Çevrimiçi oynarken

, sizin takım güçlü yapmak için birçok yol vardır. Öncelikle tüm pratik maçlara geçmesi ve oyunun beşinci seviyeye almak gerekiyor. Ancak o ana turnuvaya kabul edilecektir. Eğer eğitimde kazanılan yeterli deneyime sahip olduğunu düşünüyorsanız, biz değerlendirme resmi maçlarda katılan sadece süre sayılır unutmamalıyız rağmen, bir dostluk maçı almak için her zaman mümkündür.

İkincisi, kendi taktik ve ndash geliştirmek mümkün olacak; saldırı ve savunma, yanı sıra herhangi bir üçüncü. Ya da gerçek hayatta zafer ekibi yol açar koç taktiklerini kullanabilirsiniz. Taktikler maç sırasında değiştirilebilir.

Eğer lig doğrultusunda oynarken

Üçüncü olarak, size, para kazanmaya bir büyük isim kaleci dahil takıma oyuncu, yanı sıra antrenörler satın olabilir. Forum oyunları oyuncuların daha iyi satın almak için sıcak bir tartışma vardır.

Gadget & raquo;

Dördüncü olarak, özel ayakkabılar ve diğer & laquo satın alabilirsiniz, üstünde çok lig doğrultusunda oynamak için, performans ve oyuncuların özelliklerini arttırmaktadır.

oyun düzenli olarak çeşitli bardak ve turnuvalar geliştirme ekibi, sizin takım iyi başlığını giymek layık olduğunu kanıtlamak nerede. Ayrıca, takım özel savaşlar klan katılmak için izin verecek bir zümre katılabilirsiniz.

Çevrimiçi Ligi oyunu daha önce kazanan futbol taktikleri konusunda kendi bilgi koymak için fırsat olmadı futbol hayranları için özel olarak oluşturulan.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more