Yer imleri

Karanlığın Işığı

Alternatif isimler: Karanlığın Işığı

Karanlığın Işığı: Zamansız Bir Yolculuk

Dünya çapında

A gezisi, halkların sıra dışı geleneklerinin tanınması ve peyzajın güzelliğinin tefekkürinden memnuniyet duymaktadır. Ancak böyle bir yolculuk bile zaman içinde hareket etmeyle kıyaslanamaz. 3Claw'un geliştiricileri Light of Darkness oyununun, oyuncuları yüzyıllar ve efsaneler için en heyecan verici serüvenine gönderecek olan portal olacağına karar verdi.

Oyunun

Kahramanı, Gölge Şeytan tarafından lanetlendi ve zaman içinde sıkışıp kaldı. Ancak kötü niyetli kişinin uzay-zaman sürekliliğini sübvanse etmesine izin veremez ve tarihin değişmesini ve Demon'un tasavvur ettiği kaosu önlemek için silah alır. Bir yıldan diğerine atlar, 2000 yıl boyunca uzanıp efsanevi kişiliklerle tanışır:

  • Robin Hood
  • Wolfin roll
  • ile
  • Zhanna Dark
  • Büyücü Merlin
  • Bilimci cetvel Julius Caesar

Hikaye heyecan verici olmayı vaat ediyor ve Karanlığın Işığı oynamak gerçekten ilginç olacak. Dünyayı bir felaketten kurtarmanın yanı sıra, tarihte iz bırakan karizmatik kişiliklerle iletişim kurmayı kim reddedebilir? Geçici atlamalar sırasında, görevi yerine getirmenize yardımcı olacak benzersiz eserler bulacaksınız. Örneğin, Arthur'un mistik kılıcı - Excalibur veya Merlin'in sihir personeli - Bir robin yayını almak oldukça mümkün. Sadece ellerinde ne kadar güç olduğunu hayal et. Düzgün uygulanırsa, en bariz kötülüğü dizginleyebilirsiniz.

Bir kahraman görüntüsünü seçiyoruz

Böylesine heyecan verici bir maceraya katılmak için, Karanlığın Işığı kayıtlı olmalı ve ardından kahraman sınıflarının birkaç temsilcisini incelemeye başlamalı.

  • Savaşçılar. Bu gerçek bir tank. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, böyle inanılmaz bir kılıca sahip olmak. Savaşa düşmekten korkmuyor ve bu cesaret ona güç veriyor ve düşmana korku veriyor. Armağanı, yakın dövüş saldırısında vazgeçilmezdir ve beceriler arasında şunlar yer alır: bir bıçak sesi, bir boşluk, bir ışık darbesi.
  • Assassin de yakın bir takipçi ve iki pürüzlü kılıçla donanmış durumda. Bu, doğuştan hızlı, çevik, enerjik, düşman için belirsiz bir katil. Becerileri: ölümün aşınması, kasırga, gölgelerin dansı.
  • Mag, hayvanlarla iletişim kurma hediyesine sahiptir ve doğanın unsurlarını ustaca kontrol eder. Büyüyü tam olarak uygulamak için doğal elementlerin sırları hakkındaki bilgisini sürekli olarak geliştirmesi gerekir. Becerileri şunlardır: kasırga, büyü dalgası ve imha. Düşmanı yenmek için ona yaklaşmak gerekmez.

Bu hala seçim için sunulan tüm karakterler, ama oyun gelişmeye devam ederken, gelecekte daha fazla çeşitlilik olacağını umuyoruz.

karakter geliştirme ve savaş

B Karanlığın Işığı performansta sürekli bir artış olmadan yapamaz. Savaşlara ve questlere katılım sadece kişisel niteliklerin büyümesine katkıda bulunmaz, aynı zamanda çeşitli evcil hayvanların ve ekipmanların (normal, nadir, epik) gelişmesine de yol açar. Kahramanın becerilerini geliştirmek ve faydalı ekipman elde etmek için farklı olaylarda krono-enerji biriktirmek çok önemlidir.

Burada

Present ve PvE veya PvP savaşları olasılığı. Ayrıca, otomatik modda birçok olay meydana gelir. Kahramanı birkaç dakika gözetimsiz bırakmak gerekiyor, geri döndüğünde birkaç yeri ziyaret etmeyi ve birkaç görevi tamamlamayı başardığı ortaya çıkıyor. Kontrol altına almak için loncalara katılın ve en efsanevi özelliklerin yapıldığı Arena'ya gidin. Oyuncağın vurgusu, normal senaryodan bir tür sapma olarak düşünülebilir - karşı cins sanal evliliklere girmekte özgürdür ve bu ikramiye tarafından bile teşvik edilmektedir.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more