Yer imleri

90 atılgan

Alternatif isimler: Lihie 90

nbsp;

atılgan 90 Online - dizi & laquo esinlenerek oluşturulan ücretsiz tarayıcı oyunu; Tugay & raquo;. Bu online oyun & nbsp; 90. atılgan ülkemizin yakın geçmişte dünyasına oyuncuyu taşırken, sosyo-ekonomik simülatörü. Yolsuzluk, kaos ve kanunsuzluk zamanı. Herkes hedefe ulaşmak için herhangi bir şekilde hareket ederek, kendi daha iyi bir hayat aramak zorunda kalır.

eylem suç faaliyeti belirli bir tür uzmanlaşmış her biri çeteler etkisi bölgelere ayrılmıştır sanal şehir, yer alır 90 online oyun Dashing. Bu oyununda görev sağkalım ve bu sitede kalmak için mümkün olduğunca uzun süre kademeli kentin sonucunda gölge ustası olmak için kendi yetki artışı ve olduğunu. Sen & nbsp oyun oynayabilirsiniz; 90. & nbsp atılgan; Online ve sizin gibi ceza alanında uygulanan gruplardan birine katılmak ya da kendi yol ve böylece ticaret, silah satış yapan bir yayınevi, açılış ve tarafından oyun-iş organize. Ya da birlikte bir grup koymak ve haraç yapmak.

Minimum sistem gereksinimleri: 64 kbit dan Internet bağlantısı / Adobe Flash Player 10 yüklü s, RAM - 1 GB sabit disk alanı - 512 MB.

Oyuna başlamak için oyun & nbsp kayıt olmanız gerekmektedir; 90. atılgan.
​​Tarih & nbsp; Çeşitli şekillerde 90s Dashing: Zaten kayıtlı sosyal ağlar biri aracılığıyla girebilirsiniz. Değilse, bu e-posta adresinizi kullanılarak yapılabilir. Ya da, (bunun altında Oyunda diğer oyunculara bilecek) E-postanızı ve şifrenizi adını belirterek sitede kayıt. Bu cesur 90 kayıt tamamlanacaktır.

Oyunun başından bu yana nötr bölgede kendinizi bulmak. Eğer hikaye çizgisini takip etmek istemiyorsanız, ve oyuna adapte ve tecrübe kazanmak amacıyla, militanlarının çetelerinden birinin rolünü seçmedim, bu bilgisayar karakterleri bilgi almak için arzu edilir.
​​ihmal eğitimi yapın ve kolay bir zafer dayalı seviyenizi yükseltmek değil. Başlangıçta, hepsi aynı, en azından & nbsp yapılmalıdır; Referans ışık, böylece onların özelliklerini ve yeteneklerini artırarak.
​​karakterini yerleşti ve çevrimiçi & nbsp oyun; 90 Dashing diğer grupların topraklarında da dahil olmak üzere, herhangi bir yerde olabilir, ancak karakter bile iş yaparken, herhangi bir yerde saldırabilir, çünkü ihtiyaç son derece dikkatli olmak. Daha sonra, prestij ve para kazanmak, satın almak veya yaşamak için bir yere kurmak ve kendi işlerini kurmak için başlayabilirsiniz. Bu oyunun en ilginç özelliği ise: oyuncular & nbsp burada oynayabilir; 90 yerleri atılgan ve genişletmek ve onların görünümünü değiştirmek. Sen özel olarak belirlenmiş alanlarda evler, mağazalar, ofisler inşa edebilirsiniz. Bunlar kullanılabilir veya açık artırma ile satışa edilebilir.

Bu oyun onlay mücadele & ndash ilginçtir; aynı anda birden fazla planlanmış eylemleri ile. Yani, bir kaç oyuncu aynı anda katılabilir bir kavgada, oyuncular böylece savaş silah seçimi seyrini veya zımbalar bir arada değiştirmek mümkündür, belirli bir sıraya hamle yapmayan bir.


​​

nbsp;

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more